Vivo X300 Ultra
Vivo X300 Ultra сипаттамалары
Жалпы
| Бренд атауы | Vivo |
| Модель атауы | X300 Ultra |
| Модельдің басқа атауы | V2547A (Халықаралық) V2547DA (Халықаралық) V2536A (Халықаралық) V2562 (Халықаралық) |
| Жарияланған күні | Дүйсенбі, 30 Наурыз 2026 |
| Сатылымға шыққан күні | Жұма, 03 Сәуір 2026 |
| Күйі | Жақында шығады |
| Бағалар | €880 |
Дизайн
| Биіктігі | 163 мм (6.42 дюйм) |
| Ені | 76.8 мм (3.02 дюйм) |
| Қалыңдық | 8.2 мм (0.32 дюйм) |
| Салмақ | 232 g (8.18 унция) |
| Корпус материалдары | Артқы: Шыны Қоршау: Алюминий Алдыңғы жағы: шыны |
| Түстер | Қара, Жасыл, күміс |
| Қорғаныс (су/шаң) | Толық шаң өтпейтін және суға төзімді (30 минутқа дейін 1,5 m тереңдікке батырылуы мүмкін) |
| Қорғау сертификаттары | IP69, IP68 |
Дисплей
| Дисплей түрі | LTPO AMOLED |
| Дисплей өлшемі | 6.82 дюйм |
| Ажыратымдылық | 1440 × 3168 пиксель |
| Жаңарту жылдамдығы | 144 Hz |
| Пиксель тығыздығы | 510 ppi |
| Экран-дене қатынасы | ≈ 90.3% |
| Экран қорғанысы | Armor әйнегі, Mohs деңгейі 4 |
| Сенсорлық экран | Иә |
| Экран мүмкіндіктері | 1 миллиард түс 2160Hz PWM Dimming Емкостты сенсорлы экран Dolby Vision HDR10+ HDR Vivid Көп нүктелі сенсорлы экран Ultra HDR кескінін қолдау |
Аппараттық
| Чипсет (SoC) | Qualcomm Snapdragon 8 Elite Gen 5 |
| CPU ядролары | 8 |
| Өндіріс техпроцесі | 3 nm |
| CPU ең жоғары жиілігі | 4.6 GHz |
| CPU архитектурасы | 64-bit |
| Микроархитектура | 2x 4.6 GHz – Oryon V3 Phoenix L 6x 3.62 GHz – Oryon V3 Phoenix M |
| Жедел жад түрі | LPDDR5X |
| GPU | Qualcomm Adreno 840 @1.20 GHz |
| RAM | 12GB, 16GB |
| Сақтау орны | 256GB, 512GB, 1TB |
| Ішкі сақтау түрі | UFS 4.1 |
| Нұсқалар | 256GB 12GB RAM 512GB 12GB RAM 512GB 16GB RAM 1TB 16GB RAM |
| Кеңейтілетін сақтау | Жоқ |
Бағдарламалық жасақтама
| Операциялық жүйе | Android 16 (Baklava) |
| Пайдаланушы интерфейсі (UI) | OriginOS 6 |
Негізгі камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Үш камера | 200 MP, ƒ/1.9, 35 mm ( Кең бұрыш ), 0.7 μm, 1/1.12" Сенсор өлшемі gimbal OIS PDAF 200 MP, ƒ/2.7, 85 mm ( Перископты телеобъектив ), 0.56 μm, x3.7 Оптикалық зум, 1/1.4" Сенсор өлшемі Multi-Directional PDAF Оптикалық кескін тұрақтандыру (OIS) 50 MP, ƒ/2.0, 14 mm, 116° ( Ультракең бұрыш ), 1.22 μm, 1/1.28" Сенсор өлшемі Dual-Pixel PDAF Оптикалық кескін тұрақтандыру (OIS) |
| Жарқыл | Иә |
| Жарқыл түрі | LED жарқылы |
| Мүмкіндіктер | 3D LUT import Түс спектрі сенсоры Жоғары динамикалық диапазон (HDR) Лазерлік автофокус Панорама Zeiss оптикасы Zeiss T* линза қаптамасы |
| Бейне түсіру | Иә |
| Бейне ажыратымдылығы | 4320p @ 30 fps 2160p @ 24/30/60/120 fps 1080p @ 30/60/120/240 fps |
| Бейне мүмкіндіктері | 10-bit LOG, Dolby Vision HDR, Gyro-EIS, HDR10+ |
Алдыңғы камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Бір камера | 50 MP, ƒ/2.5, 24 mm ( Кең бұрыш ), 0.64 μm, 1/2.76" Сенсор өлшемі Автофокус (AF) |
| Мүмкіндіктер | Жоғары динамикалық диапазон (HDR) |
| Бейне түсіру | Иә |
| Бейне ажыратымдылығы | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60 fps |
| Бейне мүмкіндіктері | Gyro-EIS, HDR |
Батарея
| Түрі | Si/C Li-Ion (Халықаралық) Si/C Li-Ion (Еуропа) |
| Сыйымдылық | 6600 mAh (Халықаралық) 6400 mAh (Еуропа) |
| Сымды қуаттау қуаты | 100 W |
| Сымсыз қуаттау | Иә |
| Сымсыз қуаттау қуаты | 40 W |
| Мүмкіндіктер | Кері сымды зарядтау Кері сымсыз зарядтау |
Желі
| SIM карталары | Қос SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE қолдауы | Иә |
| Деректер жылдамдығы | 5G, LTE, HSPA |
| 2G диапазондары | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G диапазондары | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 / 1800 MHz |
| 4G диапазондары | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b42 (3500), b43 (3700), b48 (3800), b66 (1700 MHz) |
| 5G диапазондары | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n12 (700), n18 (850), n20 (800), n25 (1900), n26 (850), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n48 (3500), n66 (2100), n77 (3700), n78 (3500), n79 (4700), n80 (1800), n81 (900), n83 (700), n84 (2100), n89 (850 MHz) |
Байланыс
| Wi-Fi қолдауы | Иә ( Wi-Fi 7 ) |
| Wi-Fi стандарттары | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/be |
| Wi-Fi мүмкіндіктері | Dual-band |
| Bluetooth | Иә, v5.4 |
| USB порттары | USB Type-C 3.2 USB On-The-Go DisplayPort |
| USB қосылымы | USB арқылы зарядтау, USB жаппай сақтау құрылғысы (UMS) |
| GPS қолдауы | Иә |
| GPS мүмкіндіктері | BDS (B1I & B1C & B2a), GALILEO (E1 & E5a), GLONASS, GPS (L1 & L5), QZSS (L1 & L5) |
| NFC қолдауы | Иә |
Мультимедиа
| Дыбыс зорайтқыш | Иә |
| Құлаққап ұясы | Жоқ |
| Аудио мүмкіндіктері | 24-бит/192 кГц Hi-Res аудио, Стерео динамиктер |
| FM-радио | Жоқ |
Мүмкіндіктер
| Сенсорлар | Акселерометр Компас Гироскоп Жақындау сенсоры Дисплей астындағы ультрадыбыстық саусақ ізі сенсоры |
| Арнайы мүмкіндіктер | Төтенше SOS жерсерік арқылы (хабарламалар мен қоңыраулар) - тек 16 ГБ + 1 ТБ үлгісінде қолжетімді Қосымша опциялық зум объективтері:200 мм, 2,35x оптикалық зум, OIS, Zeiss оптикасы400 мм, 4,7x оптикалық зум, OIS, Zeiss оптикасы Бағдарламаланатын қоректендіру көзі (PPS) Quick Charge Әмбебап жылдам зарядтау сипаттамасы (UFCS) USB Power Delivery |
Ескерту: Бұл беттегі ақпараттың 100% дәлдігіне кепілдік бере алмаймыз.
Vivo X300 Ultra суреттері
Жиі қойылатын сұрақтар
-
Vivo X300 Ultra бағасы қандай?
Vivo X300 Ultra бағасы - €880, ал алдағы күндерде баға өзгеруі мүмкін.
-
Vivo X300 Ultra үшін күтілетін шығарылым күні қандай?
Vivo X300 Ultra-де Жұма, 03 Сәуір 2026 шығарылады
-
Vivo X300 Ultra дүкендерде бар ма?
Жоқ, Vivo X300 Ultra ресми дүкендерде жоқ, өйткені ол әлі босатылмаған.
-
Vivo X300 Ultra салмағы қандай?
Vivo X300 Ultra-дің салмағы 232 грамм
-
Vivo X300 Ultra экранының өлшемі қандай?
Vivo X300 Ultra экранының өлшемі - 6.82 дюйм
-
Vivo X300 Ultra 5G желілерін қолдайды ма?
Иә, Vivo X300 Ultra келесі жиіліктерде 5G желілерін қолдайды: n1, n2, n3, n5, n7, n8, n12, n18, n20, n25, n26, n28, n38, n40, n41, n48, n66, n77, n78, n79, n80, n81, n83, n84, n89
-
Vivo X300 Ultra-де қанша камера бар?
Vivo X300 Ultra артында Үш камера және алдыңғы жағында Бір камера бар