Sony Xperia 1 VIII
Sony Xperia 1 VIII сипаттамалары
Жалпы
| Бренд атауы | Sony |
| Модель атауы | Xperia 1 VIII |
| Модельдің басқа атауы | XQ-GE54 (Халықаралық) XQ-GE74 (Халықаралық) XQGE54 (Халықаралық) XQGE74 (Халықаралық) XQ-GE44 (Халықаралық) XQGE44 (Халықаралық) |
| Жарияланған күні | Сәрсенбі, 13 Мамыр 2026 |
| Сатылымға шыққан күні | Жұма, 19 Маусым 2026 |
| Күйі | Жақында шығады |
| Бағалар | €1,499 £1,399 |
Дизайн
| Биіктігі | 162 мм (6.38 дюйм) |
| Ені | 74 мм (2.91 дюйм) |
| Қалыңдық | 8.3 мм (0.33 дюйм) |
| Салмақ | 200 g (7.05 унция) |
| Корпус материалдары | Артқы беті: Gorilla Glass Victus Қоршау: Алюминий Алдыңғы жағы: Gorilla Victus 2 әйнек |
| Түстер | Қара, алтын, Қызыл, күміс |
| Қорғаныс (су/шаң) | Шаң мен суға төзімді (жоғары қысымды су ағындарына төзімді; 1,5 м тереңдікке 30 минутқа батыруға болады) |
| Қорғау сертификаттары | IP65, IP68 |
Дисплей
| Дисплей түрі | LTPO OLED |
| Дисплей өлшемі | 6.5 дюйм |
| Ажыратымдылық | 1080 × 2340 пиксель |
| Жаңарту жылдамдығы | 120 Hz |
| Пішім қатынасы | 19.5:9 |
| Пиксель тығыздығы | 396 ppi |
| Экран-дене қатынасы | ≈ 86.5% |
| Экран қорғанысы | Corning Gorilla Glass Victus 2 шынысы, Mohs деңгейі 5 |
| Сенсорлық экран | Иә |
| Экран мүмкіндіктері | 1 миллиард түс Сыйымдылықты сенсорлы экран HDR BT.2020 Көп нүктелі сенсорлы экран |
Аппараттық
| Чипсет (SoC) | Qualcomm Snapdragon 8 Elite Gen 5 |
| CPU ядролары | 8 |
| Өндіріс техпроцесі | 3 nm |
| CPU ең жоғары жиілігі | 4.6 GHz |
| CPU архитектурасы | 64-bit |
| Микроархитектура | 2x 4.6 GHz – Oryon V3 Phoenix L 6x 3.62 GHz – Oryon V3 Phoenix M |
| Жедел жад түрі | LPDDR5X |
| GPU | Qualcomm Adreno 840 @1.20 GHz |
| RAM | 12GB, 16GB |
| Сақтау орны | 256GB, 512GB, 1TB |
| Ішкі сақтау түрі | UFS |
| Нұсқалар | 256GB 12GB RAM 512GB 12GB RAM 512GB 16GB RAM 1TB 16GB RAM |
| Кеңейтілетін сақтау | Иә |
| Карта ұялары | microSDXC |
Бағдарламалық жасақтама
| Операциялық жүйе | Android 16 (Baklava), Ең көбі 4 негізгі Android жаңарту |
Негізгі камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Үш камера | 48 MP, ƒ/1.9, 24 mm ( Кең бұрыш ), 1.12 μm, 1/1.35" Сенсор өлшемі Dual-Pixel PDAF Оптикалық кескін тұрақтандыру (OIS) 48 MP, ƒ/2.8, 70 mm ( Перископты телеобъектив ), 1.0 μm, x2.9 Оптикалық зум, 1/1.56" Сенсор өлшемі Dual-Pixel PDAF (15cm - ∞) Оптикалық кескін тұрақтандыру (OIS) 48 MP, ƒ/2.0, 16 mm ( Ультракең бұрыш ), 1.0 μm, 1/1.56" Сенсор өлшемі PDAF |
| Жарқыл | Иә |
| Жарқыл түрі | LED жарқылы |
| Мүмкіндіктер | Түс спектрі сенсоры Көзді қадағалау Жоғары динамикалық диапазон (HDR) Панорама Zeiss оптикасы Zeiss T* линза қаптамасы |
| Бейне түсіру | Иә |
| Бейне ажыратымдылығы | 2160p @ 24/30/60/120 fps 1080p @ 30/60/120 fps |
| Бейне мүмкіндіктері | 5-Axis Gyro-EIS, Оптикалық кескін тұрақтандыру (OIS) |
Алдыңғы камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Бір камера | 12 MP, ƒ/2.0, 24 mm ( Кең бұрыш ), 1.22 μm, 1/2.9" Сенсор өлшемі |
| Мүмкіндіктер | Жоғары динамикалық диапазон (HDR) |
| Бейне түсіру | Иә |
| Бейне ажыратымдылығы | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60 fps |
| Бейне мүмкіндіктері | 5-Axis Gyro-EIS |
Батарея
| Сыйымдылық | 5000 mAh |
| Сымды қуаттау қуаты | 30 W |
| Сымсыз қуаттау | Иә |
| Сымсыз қуаттау қуаты | 15 W |
| Мүмкіндіктер | Байпас зарядтау Кері сымсыз зарядтау Сымды зарядтау 0–50% 30 минутта (жарияланғандай) |
Желі
| SIM карталары | Қос SIM (Nano-SIM + eSIM + eSIM) |
| VoLTE қолдауы | Иә |
| Деректер жылдамдығы | 5G, LTE, HSPA |
| 2G диапазондары | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G диапазондары | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| 4G диапазондары | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b32 (1500), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b66 (1700 MHz) |
| 5G диапазондары | 5G: n1 (2100), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n20 (800), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n75 (1500), n77 (3700), n78 (3500), n79 (4700 MHz) |
Байланыс
| Wi-Fi қолдауы | Иә ( Wi-Fi 7 ) |
| Wi-Fi стандарттары | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/be |
| Wi-Fi мүмкіндіктері | DLNA, Tri-band, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Иә, v6.0 |
| USB порттары | USB Type-C 3.2 USB On-The-Go |
| USB қосылымы | USB арқылы зарядтау, USB жаппай сақтау құрылғысы (UMS) |
| GPS қолдауы | Иә |
| GPS мүмкіндіктері | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS |
| NFC қолдауы | Иә |
Мультимедиа
| Дыбыс зорайтқыш | Иә |
| Құлаққап ұясы | Иә |
| Аудио мүмкіндіктері | Жоғары ажыратымдылықтағы аудио, Hi-Res сымсыз аудио, Snapdragon Sound технологиясы, Стерео динамиктер |
| FM-радио | Жоқ |
Мүмкіндіктер
| Сенсорлар | Акселерометр Барометр Компас Гироскоп Жақындау сенсоры Жанындағы саусақ ізі сенсоры |
| Арнайы мүмкіндіктер | Динамикалық діріл жүйесі Sony Alpha камераларына нативті қолдау Бағдарламаланатын қоректендіру көзі (PPS) USB Power Delivery 3.0 |
Ескерту: Бұл беттегі ақпараттың 100% дәлдігіне кепілдік бере алмаймыз.
Sony Xperia 1 VIII суреттері
Жиі қойылатын сұрақтар
-
Sony Xperia 1 VIII бағасы қандай?
Sony Xperia 1 VIII бағасы - €1,499, ал алдағы күндерде баға өзгеруі мүмкін.
-
Sony Xperia 1 VIII үшін күтілетін шығарылым күні қандай?
Sony Xperia 1 VIII-де Жұма, 19 Маусым 2026 шығарылады
-
Sony Xperia 1 VIII дүкендерде бар ма?
Жоқ, Sony Xperia 1 VIII ресми дүкендерде жоқ, өйткені ол әлі босатылмаған.
-
Sony Xperia 1 VIII салмағы қандай?
Sony Xperia 1 VIII-дің салмағы 200 грамм
-
Sony Xperia 1 VIII экранының өлшемі қандай?
Sony Xperia 1 VIII экранының өлшемі - 6.5 дюйм
-
Sony Xperia 1 VIII 5G желілерін қолдайды ма?
Иә, Sony Xperia 1 VIII келесі жиіліктерде 5G желілерін қолдайды: n1, n3, n5, n7, n8, n20, n28, n38, n40, n41, n75, n77, n78, n79
-
Sony Xperia 1 VIII-де қанша камера бар?
Sony Xperia 1 VIII артында Үш камера және алдыңғы жағында Бір камера бар