Oppo Find N6
Oppo Find N6 сипаттамалары
Жалпы
| Бренд атауы | Oppo |
| Модель атауы | Find N6 |
| Модельдің басқа атауы | PLP110 (Халықаралық) PLP120 (Халықаралық) |
| Жарияланған күні | Сейсенбі, 17 Наурыз 2026 |
| Сатылымға шыққан күні | Жұма, 20 Наурыз 2026 |
| Күйі | Қолжетімді |
| Бағалар | €1,250 |
Дизайн
| Биіктігі | 159.9 мм (6.30 дюйм) |
| Ені | 145.6 мм (5.73 дюйм) |
| Қалыңдық | 4.2 мм (0.17 дюйм) |
| Салмақ | 225 g (7.94 унция) |
| Корпус материалдары | Артқы: Шыны Қоршау: Алюминий қорытпасы Алдыңғы: NanoCrystal шынысы (ілінген) Алдыңғы жағы: Пластик (Жайылған) Шарнир: титан қорытпасы (5-ші сынып) |
| Түстер | Қара, Қызғылт сары, титан |
| Қорғаныс (су/шаң) | Шаң мен суға төзімді (жоғары қысымды су қарқындарына шыдайды; 30 минутқа дейін 1 м тереңдікке батыруға болады) |
| Қорғау сертификаттары | IP58, IP59 |
| Дизайн ерекшеліктері | Өзін-өзі қалпына келтіретін «мемори» шыны технологиясы (ішкі экран), Стилусқа қолдау (екі дисплей), Сезілмейтін бүктеме |
Дисплей
| Дисплей түрі | Бүктелетін LTPO OLED, LTPO OLED |
| Дисплей өлшемі | 8.12 дюйм |
| Ажыратымдылық | 2248 × 2480 пиксель |
| Жаңарту жылдамдығы | 120 Hz |
| Пиксель тығыздығы | 412 ppi |
| Экран-дене қатынасы | ≈ 90.9% |
| Ең жоғары жарықтылық | 2500 cd/m² |
| Экран қорғанысы | NanoCrystal әйнек |
| Сенсорлық экран | Иә |
| Экран мүмкіндіктері | 1 миллиард түс 2160Hz PWM Dimming Емкостты сенсорлы экран Dolby Vision HDR10+ HDR Vivid Көп нүктелі сенсорлы экран Ultra HDR кескінін қолдау |
Аппараттық
| Чипсет (SoC) | Qualcomm Snapdragon 8 Elite Gen 5 |
| CPU ядролары | 8 |
| Өндіріс техпроцесі | 3 nm |
| CPU ең жоғары жиілігі | 4.6 GHz |
| CPU архитектурасы | 64-bit |
| Микроархитектура | 2x 4.6 GHz – Oryon V3 Phoenix L 6x 3.62 GHz – Oryon V3 Phoenix M |
| Жедел жад түрі | LPDDR5X |
| GPU | Qualcomm Adreno 840 @1.20 GHz |
| RAM | 12GB, 16GB |
| Сақтау орны | 256GB, 512GB, 1TB |
| Ішкі сақтау түрі | UFS 4.1 |
| Нұсқалар | 256GB 12GB RAM 512GB 16GB RAM 1TB 16GB RAM |
| Кеңейтілетін сақтау | Жоқ |
Бағдарламалық жасақтама
| Операциялық жүйе | Android 16 (Baklava) |
| Пайдаланушы интерфейсі (UI) | ColorOS 16 |
Негізгі камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Үш камера | 200 MP, ƒ/1.8, 23 mm ( Кең бұрыш ), 0.5 μm 50 MP, ƒ/2.7, 70 mm ( Перископты телеобъектив ), 0.64 μm, x3 Оптикалық зум, 1/2.75" Сенсор өлшемі 50 MP, ƒ/2.0, 15 mm, 120° ( Ультракең бұрыш ), 0.64 μm, 1/2.75" Сенсор өлшемі |
| Жарқыл | Иә |
| Жарқыл түрі | LED жарқылы |
| Мүмкіндіктер | Түс спектрі сенсоры Hasselblad түстерін калибрлеу Жоғары динамикалық диапазон (HDR) Панорама |
| Бейне түсіру | Иә |
| Бейне ажыратымдылығы | 2160p @ 30/60/120 fps 1080p @ 30/60/120/240 fps |
| Бейне мүмкіндіктері | Dolby Vision, Gyro-EIS, HDR10+ |
Алдыңғы камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Қос камера | 20 MP, ƒ/2.4, 21 mm ( Кең бұрыш ), 0.64 μm, 1/3.42" Сенсор өлшемі 20 MP, ƒ/2.4, 21 mm ( Кең бұрыш ), 0.64 μm, 1/3.42" Сенсор өлшемі |
| Мүмкіндіктер | Жоғары динамикалық диапазон (HDR) |
| Бейне түсіру | Иә |
| Бейне ажыратымдылығы | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
| Бейне мүмкіндіктері | Gyro-EIS, HDR |
Батарея
| Түрі | Si/C Li-Ion |
| Сыйымдылық | 6000 mAh |
| Сымды қуаттау қуаты | 80 W |
| Сымсыз қуаттау | Иә |
| Сымсыз қуаттау қуаты | 50 W |
| Мүмкіндіктер | Кері сымды зарядтау Кері сымсыз зарядтау |
Желі
| SIM карталары | Қос SIM (Nano-SIM + Nano-SIM + eSIM) Қос SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE қолдауы | Иә |
| Деректер жылдамдығы | 5G, LTE, HSPA |
| 2G диапазондары | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G диапазондары | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| 4G диапазондары | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b32 (1500), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b42 (3500), b43 (3700), b48 (3800), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
| 5G диапазондары | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n12 (700), n13 (700), n18 (850), n20 (800), n25 (1900), n26 (850), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n48 (3500), n66 (2100), n71 (600), n75 (1500), n77 (3700), n78 (3500), n79 (4700), n80 (1800), n81 (900), n83 (700), n84 (2100), n89 (850 MHz) |
Байланыс
| Wi-Fi қолдауы | Иә ( Wi-Fi 7 ) |
| Wi-Fi стандарттары | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/be |
| Wi-Fi мүмкіндіктері | Dual-band немесе Tri-band: Нарыққа немесе аймаққа байланысты өзгереді |
| Bluetooth | Иә, v5.4 |
| USB порттары | USB Type-C 3.1 DisplayPort USB On-The-Go USB Type-C 3.1 Gen 2 |
| GPS қолдауы | Иә |
| GPS мүмкіндіктері | BDS (B1I & B1C & B2a), GALILEO (E1 & E5a), GLONASS (G1), GPS (L1 & L5), NavIC (L5), QZSS (L1 & L5) |
| NFC қолдауы | Иә |
Мультимедиа
| Дыбыс зорайтқыш | Иә |
| Құлаққап ұясы | Жоқ |
| Аудио мүмкіндіктері | Dolby Atmos-пен жақсартылған, Стерео динамиктер |
| FM-радио | Жоқ |
Мүмкіндіктер
| Сенсорлар | Акселерометр Компас Қос гироскоп Жақындау сенсоры Жанындағы саусақ ізі сенсоры |
| Арнайы мүмкіндіктер | 7000 сериялы авиациялық сападағы алюминий рамка Бағдарламаланатын қоректендіру көзі (PPS) Quick Charge Спутниктік байланыс (қоңыраулар/хабарламалар/SOS) - тек 1TB моделі үшін Әмбебап жылдам зарядтау сипаттамасы (UFCS) USB Power Delivery |
Ескерту: Бұл беттегі ақпараттың 100% дәлдігіне кепілдік бере алмаймыз.
Oppo Find N6 суреттері
Жиі қойылатын сұрақтар
-
Oppo Find N6 бағасы қандай?
Oppo Find N6 бағасы - €1,250, ал алдағы күндерде баға өзгеруі мүмкін.
-
Oppo Find N6 шығарылым күні қандай?
Oppo Find N6 ресми түрде Жұма, 20 Наурыз 2026 шығарылды
-
Oppo Find N6 дүкендерде бар ма?
Ия, Oppo Find N6 дүкендерде қол жетімді, өйткені ол әлі де өндірісте.
-
Oppo Find N6 салмағы қандай?
Oppo Find N6-дің салмағы 225 грамм
-
Oppo Find N6 экранының өлшемі қандай?
Oppo Find N6 экранының өлшемі - 8.12 дюйм
-
Oppo Find N6 5G желілерін қолдайды ма?
Иә, Oppo Find N6 келесі жиіліктерде 5G желілерін қолдайды: n1, n2, n3, n5, n7, n8, n12, n13, n18, n20, n25, n26, n28, n38, n40, n41, n48, n66, n71, n75, n77, n78, n79, n80, n81, n83, n84, n89
-
Oppo Find N6-де қанша камера бар?
Oppo Find N6 артында Үш камера және алдыңғы жағында Қос камера бар