Vivo S60 Vitality
Vivo S60 Vitality сипаттамалары
Жалпы
| Бренд атауы | Vivo |
| Модель атауы | S60 Vitality |
| Модельдің басқа атауы | V2572A (Халықаралық) |
| Күйі | Қауесет |
Дизайн
| Биіктігі | 157.5 мм (6.20 дюйм) |
| Ені | 74.3 мм (2.93 дюйм) |
| Қалыңдық | 7.9 мм (0.31 дюйм) |
| Салмақ | 199 g (7.02 унция) |
| Корпус материалдары | Артқы: Шыны Қоршау: Алюминий Алдыңғы жағы: шыны |
| Түстер | Сұр, Жасыл, Ақ |
| Қорғаныс (су/шаң) | Шаң мен суға төзімді (жоғары қысымды су ағындарына төзімді; 1,5 м тереңдікке 30 минутқа батыруға болады) |
| Қорғау сертификаттары | IP68, IP69 |
Дисплей
| Дисплей түрі | AMOLED |
| Дисплей өлшемі | 6.59 дюйм |
| Ажыратымдылық | 1260 × 2750 пиксель |
| Жаңарту жылдамдығы | 120 Hz |
| Пішім қатынасы | 19.5:9 |
| Пиксель тығыздығы | 459 ppi |
| Экран-дене қатынасы | ≈ 90.7% |
| Ең жоғары жарықтылық | 5000 cd/m² |
| Сенсорлық экран | Иә |
| Жақтаусыз дисплей | Иә |
| Экран мүмкіндіктері | 1 миллиард түс Сыйымдылықты сенсорлы экран HDR Көп нүктелі сенсорлы экран |
Аппараттық
| RAM | 8GB, 12GB |
| Сақтау орны | 128GB, 256GB, 512GB |
| Ішкі сақтау түрі | UFS 4.1 |
| Нұсқалар | 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM 256GB 12GB RAM 512GB 12GB RAM |
| Кеңейтілетін сақтау | Жоқ |
Бағдарламалық жасақтама
| Операциялық жүйе | Android 16 (Baklava) |
| Пайдаланушы интерфейсі (UI) | OriginOS 6 |
Негізгі камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Қос камера | 50 MP, ƒ/1.9, 23 mm ( Кең бұрыш ), 1.0 μm, 1/1.56" Сенсор өлшемі Оптикалық кескін тұрақтандыру (OIS) PDAF 8 MP, ƒ/2.2, 15 mm, 115° ( Ультракең бұрыш ) |
| Жарқыл | Иә |
| Жарқыл түрі | Сақиналы LED жарқыл |
| Мүмкіндіктер | Түс спектрі сенсоры Жоғары динамикалық диапазон (HDR) Панорама |
| Бейне ажыратымдылығы | 1080p @ 30 fps 2160p @ 30 fps |
| Бейне мүмкіндіктері | Gyro-EIS |
Алдыңғы камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Бір камера | 50 MP, ƒ/2.0, 21 mm ( Кең бұрыш ), 0.64 μm, 1/2.76" Сенсор өлшемі Автофокус (AF) |
| Мүмкіндіктер | Жоғары динамикалық диапазон (HDR) |
| Бейне ажыратымдылығы | 1080p @ 30 fps 2160p @ 30 fps |
Батарея
| Түрі | Si/C Li-Ion |
| Сыйымдылық | 7200 mAh |
| Сымды қуаттау қуаты | 90 W |
| Мүмкіндіктер | Кері сымды зарядтау |
Желі
| SIM карталары | Қос SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE қолдауы | Иә |
| Деректер жылдамдығы | 5G, LTE, HSPA |
| 2G диапазондары | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G диапазондары | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 2100 / 800 MHz |
| 4G диапазондары | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
| 5G диапазондары | 5G: n1 (2100), n2 (1900 MHz) |
Байланыс
| Wi-Fi қолдауы | Иә ( Wi-Fi 6 ) |
| Wi-Fi стандарттары | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Wi-Fi мүмкіндіктері | Dual-band |
| Bluetooth | Иә, v5.4 |
| USB порттары | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB қосылымы | USB арқылы зарядтау, USB жаппай сақтау құрылғысы (UMS) |
| GPS қолдауы | Иә |
| GPS мүмкіндіктері | BDS (B1I & B1C), GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS |
| NFC қолдауы | Иә |
Мультимедиа
| Дыбыс зорайтқыш | Иә |
| Құлаққап ұясы | Жоқ |
| Аудио мүмкіндіктері | Стерео динамиктер |
| FM-радио | Жоқ |
Мүмкіндіктер
| Сенсорлар | Акселерометр Компас Экран астындағы оптикалық саусақ ізі сенсоры Жақындау сенсоры |
| Арнайы мүмкіндіктер | USB Power Delivery |
Ескерту: Бұл беттегі ақпараттың 100% дәлдігіне кепілдік бере алмаймыз.
Vivo S60 Vitality суреттері
Жиі қойылатын сұрақтар
-
Vivo S60 Vitality дүкендерде бар ма?
Жоқ, Vivo S60 Vitality ресми дүкендерде жоқ, өйткені ол әлі босатылмаған.
-
Vivo S60 Vitality салмағы қандай?
Vivo S60 Vitality-дің салмағы 199 грамм
-
Vivo S60 Vitality экранының өлшемі қандай?
Vivo S60 Vitality экранының өлшемі - 6.59 дюйм
-
Vivo S60 Vitality 5G желілерін қолдайды ма?
Иә, Vivo S60 Vitality келесі жиіліктерде 5G желілерін қолдайды: n1, n2
-
Vivo S60 Vitality-де қанша камера бар?
Vivo S60 Vitality артында Қос камера және алдыңғы жағында Бір камера бар