Vivo Y60
Vivo Y60 сипаттамалары
Жалпы
| Бренд атауы | Vivo |
| Модель атауы | Y60 |
| Модельдің басқа атауы | V2531A (Халықаралық) V2559BA (Халықаралық) |
| Жарияланған күні | Дүйсенбі, 06 Сәуір 2026 |
| Сатылымға шыққан күні | Дүйсенбі, 06 Сәуір 2026 |
| Күйі | Қолжетімді |
| Бағалар | €230 |
Дизайн
| Биіктігі | 167.4 мм (6.59 дюйм) |
| Ені | 77.1 мм (3.04 дюйм) |
| Қалыңдық | 8.4 мм (0.33 дюйм) |
| Салмақ | 209 g (7.37 унция) |
| Корпус материалдары | Артқы: Пластик Рамка: Пластик Алдыңғы жағы: шыны |
| Түстер | Қара, Көк, Күлгін |
| Қорғаныс (су/шаң) | Шаңға төзімді және суға төзімді (төмен қысымды су ағындары) |
| Қорғау сертификаттары | IP65 |
Дисплей
| Дисплей түрі | IPS LCD |
| Дисплей өлшемі | 6.74 дюйм |
| Ажыратымдылық | 720 × 1600 пиксель |
| Жаңарту жылдамдығы | 120 Hz |
| Пішім қатынасы | 20:9 |
| Пиксель тығыздығы | 260 ppi |
| Экран-дене қатынасы | ≈ 85% |
| Ең жоғары жарықтылық | 1200 cd/m² |
| Сенсорлық экран | Иә |
| Экран мүмкіндіктері | Сыйымдылықты сенсорлы экран Көп нүктелі сенсорлы экран |
Аппараттық
| Чипсет (SoC) | Qualcomm Snapdragon 4 Gen 2 |
| CPU ядролары | 8 |
| Өндіріс техпроцесі | 4 nm |
| CPU ең жоғары жиілігі | 2.2 GHz |
| CPU архитектурасы | 64-bit |
| Микроархитектура | 2x 2.2 GHz – Cortex-A78 6x 1.95 GHz – Cortex-A55 |
| Жедел жад түрі | LPDDR5X |
| GPU | Qualcomm Adreno 613 |
| RAM | 6GB, 8GB |
| Сақтау орны | 128GB, 256GB |
| Ішкі сақтау түрі | UFS 3.1 |
| Нұсқалар | 128GB 6GB RAM 256GB 6GB RAM 256GB 8GB RAM |
| Кеңейтілетін сақтау | Жоқ |
Бағдарламалық жасақтама
| Операциялық жүйе | Android 16 (Baklava) |
| Пайдаланушы интерфейсі (UI) | OriginOS 6 |
Негізгі камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Бір камера | 13 MP, ƒ/2.2 ( Кең бұрыш ) Автофокус (AF) |
| Жарқыл | Иә |
| Жарқыл түрі | LED жарқылы |
| Мүмкіндіктер | Жоғары динамикалық диапазон (HDR) Панорама |
| Бейне түсіру | Иә |
| Бейне ажыратымдылығы | 1080p @ 30 fps |
Алдыңғы камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Бір камера | 5 MP, ƒ/2.2 ( Кең бұрыш ) |
| Бейне түсіру | Иә |
| Бейне ажыратымдылығы | 1080p @ 30 fps |
Батарея
| Сыйымдылық | 6500 mAh |
| Сымды қуаттау қуаты | 15 W |
| Мүмкіндіктер | Кері сымды зарядтау |
Желі
| SIM карталары | Қос SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE қолдауы | Иә |
| Деректер жылдамдығы | 5G, LTE, HSPA |
| 2G диапазондары | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G диапазондары | HSPA: 850 / 900 / 2100 MHz |
| 4G диапазондары | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b8 (900), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b66 (1700 MHz) |
| 5G диапазондары | 5G: n1 (2100), n3 (1800), n5 (850), n8 (900), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n77 (3700 MHz) |
Байланыс
| Wi-Fi қолдауы | Иә ( Wi-Fi 5 ) |
| Wi-Fi стандарттары | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Wi-Fi мүмкіндіктері | Dual-band |
| Bluetooth | Иә, v5.1 |
| USB порттары | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB қосылымы | USB арқылы зарядтау, USB жаппай сақтау құрылғысы (UMS) |
| GPS қолдауы | Иә |
| GPS мүмкіндіктері | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS |
| NFC қолдауы | Жоқ |
Мультимедиа
| Дыбыс зорайтқыш | Иә |
| Құлаққап ұясы | Иә |
| FM-радио | Жоқ |
Мүмкіндіктер
| Сенсорлар | Акселерометр Компас Жақындау сенсоры Жанындағы саусақ ізі сенсоры |
Ескерту: Бұл беттегі ақпараттың 100% дәлдігіне кепілдік бере алмаймыз.
Vivo Y60 суреттері
Жиі қойылатын сұрақтар
-
Vivo Y60 бағасы қандай?
Vivo Y60 бағасы - €230, ал алдағы күндерде баға өзгеруі мүмкін.
-
Vivo Y60 шығарылым күні қандай?
Vivo Y60 ресми түрде Дүйсенбі, 06 Сәуір 2026 шығарылды
-
Vivo Y60 дүкендерде бар ма?
Ия, Vivo Y60 дүкендерде қол жетімді, өйткені ол әлі де өндірісте.
-
Vivo Y60 салмағы қандай?
Vivo Y60-дің салмағы 209 грамм
-
Vivo Y60 экранының өлшемі қандай?
Vivo Y60 экранының өлшемі - 6.74 дюйм
-
Vivo Y60 5G желілерін қолдайды ма?
Иә, Vivo Y60 келесі жиіліктерде 5G желілерін қолдайды: n1, n3, n5, n8, n28, n38, n40, n41, n77
-
Vivo Y60-де қанша камера бар?
Vivo Y60 артында Бір камера және алдыңғы жағында Бір камера бар