Vivo Y600 Pro
Vivo Y600 Pro сипаттамалары
Жалпы
| Бренд атауы | Vivo |
| Модель атауы | Y600 Pro |
| Модельдің басқа атауы | V2561A (Халықаралық) |
| Жарияланған күні | Дүйсенбі, 27 Сәуір 2026 |
| Сатылымға шыққан күні | Дүйсенбі, 27 Сәуір 2026 |
| Күйі | Қолжетімді |
| Бағалар | €250 |
Дизайн
| Биіктігі | 163.9 мм (6.45 дюйм) |
| Ені | 76.5 мм (3.01 дюйм) |
| Қалыңдық | 8.2 мм (0.32 дюйм) |
| Салмақ | 221 g (7.80 унция) |
| Түстер | Қара, Көк, алтын, Күлгін |
| Қорғаныс (су/шаң) | Шаң мен суға төзімді (жоғары қысымды су ағындарына шыдайды; 1,5 м тереңдікке 24 сағатқа дейін батырылады) |
| Қорғау сертификаттары | IP68, IP69 |
Дисплей
| Дисплей түрі | AMOLED |
| Дисплей өлшемі | 6.83 дюйм |
| Ажыратымдылық | 1260 × 2800 пиксель |
| Жаңарту жылдамдығы | 120 Hz |
| Пішім қатынасы | 20:9 |
| Пиксель тығыздығы | 450 ppi |
| Экран-дене қатынасы | ≈ 89.8% |
| Сенсорлық экран | Иә |
| Жақтаусыз дисплей | Иә |
| Экран мүмкіндіктері | 1 миллиард түс 4320Hz PWM Dimming Сыйымдылықты сенсорлы экран Көп нүктелі сенсорлы экран |
Аппараттық
| Чипсет (SoC) | Mediatek Dimensity 7300 Energy |
| CPU ядролары | 8 |
| Өндіріс техпроцесі | 4 nm |
| CPU ең жоғары жиілігі | 2.5 GHz |
| CPU архитектурасы | 64-bit |
| Микроархитектура | 4x 2.5 GHz – Cortex-A78 4x 2.0 GHz – Cortex-A55 |
| Жедел жад түрі | LPDDR5 |
| GPU | ARM Mali-G615 MC2 |
| RAM | 8GB, 12GB |
| Сақтау орны | 128GB, 256GB, 512GB |
| Ішкі сақтау түрі | UFS 3.1 |
| Нұсқалар | 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM 256GB 12GB RAM 512GB 8GB RAM 512GB 12GB RAM |
| Кеңейтілетін сақтау | Жоқ |
Бағдарламалық жасақтама
| Операциялық жүйе | Android 16 (Baklava) |
| Пайдаланушы интерфейсі (UI) | OriginOS 6 |
Негізгі камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Бір камера | 50 MP, ƒ/1.8 ( Кең бұрыш ) PDAF |
| Жарқыл | Иә |
| Жарқыл түрі | LED жарқылы |
| Мүмкіндіктер | Жоғары динамикалық диапазон (HDR) Панорама |
| Бейне мүмкіндіктері | Gyro-EIS |
Алдыңғы камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Бір камера | 32 MP, ƒ/2.5 ( Кең бұрыш ) |
| Мүмкіндіктер | Панорама |
Батарея
| Түрі | Si/C Li-Ion |
| Сыйымдылық | 10200 mAh |
| Сымды қуаттау қуаты | 90 W |
| Мүмкіндіктер | Кері сымды зарядтау |
Желі
| SIM карталары | Қос SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE қолдауы | Иә |
| Деректер жылдамдығы | 5G, LTE, HSPA |
| 2G диапазондары | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G диапазондары | HSPA: 850 / 900 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| 4G диапазондары | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
| 5G диапазондары | 5G: n1 (2100), n2 (1900 MHz) |
Байланыс
| Wi-Fi қолдауы | Иә ( Wi-Fi 6 ) |
| Wi-Fi стандарттары | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Wi-Fi мүмкіндіктері | Dual-band |
| Bluetooth | Иә, v5.4 |
| USB порттары | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB қосылымы | USB арқылы зарядтау, USB жаппай сақтау құрылғысы (UMS) |
| GPS қолдауы | Иә |
| GPS мүмкіндіктері | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS |
| NFC қолдауы | Иә |
Мультимедиа
| Дыбыс зорайтқыш | Иә |
| Құлаққап ұясы | Жоқ |
| Аудио мүмкіндіктері | Стерео динамиктер |
| FM-радио | Жоқ |
Мүмкіндіктер
| Сенсорлар | Акселерометр Компас Гироскоп Экран астындағы оптикалық саусақ ізі сенсоры Жақындау сенсоры |
Ескерту: Бұл беттегі ақпараттың 100% дәлдігіне кепілдік бере алмаймыз.
Vivo Y600 Pro суреттері
Жиі қойылатын сұрақтар
-
Vivo Y600 Pro бағасы қандай?
Vivo Y600 Pro бағасы - €250, ал алдағы күндерде баға өзгеруі мүмкін.
-
Vivo Y600 Pro шығарылым күні қандай?
Vivo Y600 Pro ресми түрде Дүйсенбі, 27 Сәуір 2026 шығарылды
-
Vivo Y600 Pro дүкендерде бар ма?
Ия, Vivo Y600 Pro дүкендерде қол жетімді, өйткені ол әлі де өндірісте.
-
Vivo Y600 Pro салмағы қандай?
Vivo Y600 Pro-дің салмағы 221 грамм
-
Vivo Y600 Pro экранының өлшемі қандай?
Vivo Y600 Pro экранының өлшемі - 6.83 дюйм
-
Vivo Y600 Pro 5G желілерін қолдайды ма?
Иә, Vivo Y600 Pro келесі жиіліктерде 5G желілерін қолдайды: n1, n2
-
Vivo Y600 Pro-де қанша камера бар?
Vivo Y600 Pro артында Бір камера және алдыңғы жағында Бір камера бар