Vivo iQOO 15T
Vivo iQOO 15T сипаттамалары
Жалпы
| Бренд атауы | Vivo |
| Модель атауы | iQOO 15T |
| Күйі | Қауесет |
Дизайн
| Биіктігі | 163.4 мм (6.43 дюйм) |
| Ені | 76.7 мм (3.02 дюйм) |
| Қалыңдық | 8.3 мм (0.33 дюйм) |
| Салмақ | 216 g (7.62 унция) |
| Корпус материалдары | Қоршау: Алюминий Алдыңғы жағы: шыны |
| Түстер | Сұр, Басқа түстер |
| Қорғаныс (су/шаң) | Шаң мен суға төзімді (жоғары қысымды су ағындарына төзімді; 1,5 м тереңдікке 30 минутқа батыруға болады) |
| Қорғау сертификаттары | IP68, IP69 |
Дисплей
| Дисплей түрі | AMOLED |
| Дисплей өлшемі | 6.83 дюйм |
| Ажыратымдылық | 1260 × 2800 пиксель |
| Жаңарту жылдамдығы | 144 Hz |
| Пішім қатынасы | 20:9 |
| Пиксель тығыздығы | 450 ppi |
| Экран-дене қатынасы | ≈ 89.9% |
| Сенсорлық экран | Иә |
| Жақтаусыз дисплей | Иә |
| Экран мүмкіндіктері | 1 миллиард түс Сыйымдылықты сенсорлы экран Dolby Vision HDR10+ Көп нүктелі сенсорлы экран PWM Dimming |
Аппараттық
| Чипсет (SoC) | MediaTek Dimensity 9500 |
| CPU ядролары | 8 |
| Өндіріс техпроцесі | 3 nm |
| CPU ең жоғары жиілігі | 4.21 GHz |
| CPU архитектурасы | 64-bit |
| Микроархитектура | 1x 4.21 GHz – C1-Ultra 3x 3.5 GHz – C1-Premium 4x 2.7 GHz – C1-Pro |
| Жедел жад түрі | LPDDR5X |
| GPU | ARM Mali-G1 Ultra MC12 (12 ядро) |
| RAM | 12GB, 16GB |
| Сақтау орны | 256GB, 512GB, 1TB |
| Ішкі сақтау түрі | UFS 4.1 |
| Нұсқалар | 256GB 12GB RAM 256GB 16GB RAM 512GB 12GB RAM 512GB 16GB RAM 1TB 16GB RAM |
| Кеңейтілетін сақтау | Жоқ |
Бағдарламалық жасақтама
| Операциялық жүйе | Android 16 (Baklava) |
| Пайдаланушы интерфейсі (UI) | OriginOS 6 |
Негізгі камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Қос камера | 200 MP ( Кең бұрыш ), 0.5 μm, 1/1.56" Сенсор өлшемі Оптикалық кескін тұрақтандыру (OIS) PDAF 50 MP, ƒ/2.1, 15 mm ( Ультракең бұрыш ), 0.64 μm, 1/2.76" Сенсор өлшемі Автофокус (AF) |
| Жарқыл | Иә |
| Жарқыл түрі | LED жарқылы |
| Мүмкіндіктер | Жоғары динамикалық диапазон (HDR) Панорама |
| Бейне түсіру | Иә |
Алдыңғы камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Бір камера | 16 MP ( Кең бұрыш ) |
| Мүмкіндіктер | Жоғары динамикалық диапазон (HDR) |
| Бейне түсіру | Иә |
Батарея
| Түрі | Si/C Li-Ion |
| Сыйымдылық | 8000 mAh |
| Сымды қуаттау қуаты | 100 W |
| Мүмкіндіктер | Байпас зарядтау |
Желі
| SIM карталары | Қос SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE қолдауы | Иә |
| Деректер жылдамдығы | 5G, LTE, HSPA |
| 2G диапазондары | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G диапазондары | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| 4G диапазондары | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
| 5G диапазондары | 5G: n1 (2100), n2 (1900 MHz) |
Байланыс
| Wi-Fi қолдауы | Иә ( Wi-Fi 7 ) |
| Wi-Fi стандарттары | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/be |
| Wi-Fi мүмкіндіктері | Dual-band, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Иә, v6.0 |
| USB порттары | USB Type-C |
| USB қосылымы | USB арқылы зарядтау, USB жаппай сақтау құрылғысы (UMS) |
| GPS қолдауы | Иә |
| GPS мүмкіндіктері | BDS (B1I & B1C & B2a), GALILEO (E1 & E5a), GLONASS (G1), GPS (L1 & L5), QZSS (L1 & L5) |
| NFC қолдауы | Иә |
Мультимедиа
| Дыбыс зорайтқыш | Иә |
| Құлаққап ұясы | Жоқ |
| Аудио мүмкіндіктері | 24-бит/192 кГц Hi-Res аудио, Стерео динамиктер |
| FM-радио | Жоқ |
Мүмкіндіктер
| Сенсорлар | Акселерометр Компас Гироскоп Жақындау сенсоры Дисплей астындағы ультрадыбыстық саусақ ізі сенсоры |
| Арнайы мүмкіндіктер | Түсі өзгеретін артқы панель (тек сұр түсте) Бағдарламаланатын қоректендіру көзі (PPS) USB Power Delivery |
Ескерту: Бұл беттегі ақпараттың 100% дәлдігіне кепілдік бере алмаймыз.
Vivo iQOO 15T суреттері
Жиі қойылатын сұрақтар
-
Vivo iQOO 15T дүкендерде бар ма?
Жоқ, Vivo iQOO 15T ресми дүкендерде жоқ, өйткені ол әлі босатылмаған.
-
Vivo iQOO 15T салмағы қандай?
Vivo iQOO 15T-дің салмағы 216 грамм
-
Vivo iQOO 15T экранының өлшемі қандай?
Vivo iQOO 15T экранының өлшемі - 6.83 дюйм
-
Vivo iQOO 15T 5G желілерін қолдайды ма?
Иә, Vivo iQOO 15T келесі жиіліктерде 5G желілерін қолдайды: n1, n2
-
Vivo iQOO 15T-де қанша камера бар?
Vivo iQOO 15T артында Қос камера және алдыңғы жағында Бір камера бар