Ulefone Tab A12 Pro
Ulefone Tab A12 Pro сипаттамалары
Жалпы
| Бренд атауы | Ulefone |
| Модель атауы | Tab A12 Pro |
| Жарияланған күні | Жұма, 01 Мамыр 2026 |
| Сатылымға шыққан күні | Дүйсенбі, 01 Маусым 2026 |
| Күйі | Жақында шығады |
Дизайн
| Биіктігі | 277.8 мм (10.94 дюйм) |
| Ені | 191.5 мм (7.54 дюйм) |
| Қалыңдық | 7.5 мм (0.30 дюйм) |
| Салмақ | 610 g (21.52 унция) |
| Түстер | Сұр |
Дисплей
| Дисплей түрі | IPS LCD |
| Дисплей өлшемі | 12.2 дюйм |
| Ажыратымдылық | 2400 × 1600 пиксель |
| Жаңарту жылдамдығы | 90 Hz |
| Пішім қатынасы | 3:2 |
| Пиксель тығыздығы | 236 ppi |
| Экран-дене қатынасы | ≈ 83.3% |
| Ең жоғары жарықтылық | 450 cd/m² |
| Экран қорғанысы | Mohs деңгейі 4 |
| Сенсорлық экран | Иә |
| Жақтаусыз дисплей | Жоқ |
| Экран мүмкіндіктері | Сыйымдылықты сенсорлы экран Көп нүктелі сенсорлы экран |
Аппараттық
| Чипсет (SoC) | Unisoc T7300 |
| CPU ядролары | 8 |
| Өндіріс техпроцесі | 6 nm |
| CPU ең жоғары жиілігі | 2200 MHz |
| CPU архитектурасы | 64-bit |
| Микроархитектура | 2x 2.2 GHz – Cortex-A78 6x 2.0 GHz – Cortex-A55 |
| GPU | ARM Mali-G57 MP2 @950 MHz |
| RAM | 8GB |
| Сақтау орны | 128GB |
| Ішкі сақтау түрі | UFS 2.1 |
| Нұсқалар | 128GB 8GB RAM |
| Кеңейтілетін сақтау | Иә |
| Карта ұялары | microSDXC |
Бағдарламалық жасақтама
| Операциялық жүйе | Android 16 (Baklava) |
Негізгі камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Бір камера | 13 MP, ƒ/2.2 ( Кең бұрыш ), 1.12 μm |
| Жарқыл | Иә |
| Жарқыл түрі | LED жарқылы |
| Мүмкіндіктер | Жоғары динамикалық диапазон (HDR) Панорама |
| Бейне түсіру | Иә |
| Бейне ажыратымдылығы | 1440p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
Алдыңғы камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Бір камера | 5 MP, ƒ/2.2 ( Кең бұрыш ), 1.12 μm |
| Бейне түсіру | Иә |
Батарея
| Түрі | Li-Poly |
| Сыйымдылық | 9000 mAh |
| Сымды қуаттау қуаты | 18 W |
Желі
| SIM карталары | Қос SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Деректер жылдамдығы | LTE, HSPA |
| 2G диапазондары | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G диапазондары | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G диапазондары | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b66 (1700 MHz) |
Байланыс
| Wi-Fi қолдауы | Иә ( Wi-Fi 5 ) |
| Wi-Fi стандарттары | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Wi-Fi мүмкіндіктері | Dual-band |
| Bluetooth | Иә, v5.0 |
| USB порттары | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB қосылымы | USB арқылы зарядтау, USB жаппай сақтау құрылғысы (UMS) |
| GPS қолдауы | Иә |
| GPS мүмкіндіктері | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS |
| NFC қолдауы | Жоқ |
Мультимедиа
| Дыбыс зорайтқыш | Иә |
| Құлаққап ұясы | Жоқ |
| Аудио мүмкіндіктері | 103 dB, Төрт динамик, Стерео динамиктер |
| FM-радио | Иә |
Мүмкіндіктер
| Сенсорлар | Акселерометр Жақындау сенсоры (тек керек-жарақтар үшін) |
Ескерту: Бұл беттегі ақпараттың 100% дәлдігіне кепілдік бере алмаймыз.
Ulefone Tab A12 Pro суреттері
Жиі қойылатын сұрақтар
-
Ulefone Tab A12 Pro үшін күтілетін шығарылым күні қандай?
Ulefone Tab A12 Pro-де Дүйсенбі, 01 Маусым 2026 шығарылады
-
Ulefone Tab A12 Pro дүкендерде бар ма?
Жоқ, Ulefone Tab A12 Pro ресми дүкендерде жоқ, өйткені ол әлі босатылмаған.
-
Ulefone Tab A12 Pro салмағы қандай?
Ulefone Tab A12 Pro-дің салмағы 610 грамм
-
Ulefone Tab A12 Pro экранының өлшемі қандай?
Ulefone Tab A12 Pro экранының өлшемі - 12.2 дюйм
-
Ulefone Tab A12 Pro-де қанша камера бар?
Ulefone Tab A12 Pro артында Бір камера және алдыңғы жағында Бір камера бар