Ulefone Armor Mini 5
Ulefone Armor Mini 5 сипаттамалары
Жалпы
| Бренд атауы | Ulefone |
| Модель атауы | Armor Mini 5 |
| Жарияланған күні | Жұма, 01 Мамыр 2026 |
| Сатылымға шыққан күні | Жұма, 01 Мамыр 2026 |
| Күйі | Қолжетімді |
| Бағалар | €90 |
Дизайн
| Биіктігі | 142 мм (5.59 дюйм) |
| Ені | 62 мм (2.44 дюйм) |
| Қалыңдық | 16.5 мм (0.65 дюйм) |
| Салмақ | 170 g (6.00 унция) |
| Түстер | Қара |
| Қорғаныс (су/шаң) | Құлауға төзімділік (2 м дейін) Шаң мен суға төзімді (жоғары қысымды су қарқындарына шыдайды; 30 минутқа дейін 2 m тереңдікке батыруға болады) |
| Қорғау сертификаттары | IP68, IP69K |
Дисплей
| Дисплей түрі | TFT LCD |
| Дисплей өлшемі | 2.8 дюйм |
| Ажыратымдылық | 240 × 320 пиксель |
| Пішім қатынасы | 4:3 |
| Пиксель тығыздығы | 143 ppi |
| Экран-дене қатынасы | ≈ 27.6% |
| Экран қорғанысы | MIL-STD-810H стандартына сай |
Аппараттық
| RAM | 1GB |
| Сақтау орны | 8GB |
| Нұсқалар | 8GB 1GB RAM |
| Кеңейтілетін сақтау | Иә |
| Карта ұялары | microSDHC |
Бағдарламалық жасақтама
| Операциялық жүйе | Android 11 (Red Velvet Cake) |
Негізгі камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Бір камера | 0.3 MP |
| Жарқыл | Иә |
| Жарқыл түрі | LED жарқылы |
| Бейне түсіру | Иә |
Батарея
| Сыйымдылық | 2500 mAh |
| Сымды қуаттау қуаты | 5 W |
Желі
| SIM карталары | Қос SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Деректер жылдамдығы | LTE, HSPA |
| 2G диапазондары | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G диапазондары | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G диапазондары | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b17 (700), b20 (800), b28 (700), b38 (2600), b41 (2500), b66 (1700 MHz) |
Байланыс
| Wi-Fi қолдауы | Жоқ |
| Bluetooth | Иә, v2.1 |
| USB порттары | USB Type-C |
| USB қосылымы | USB арқылы зарядтау, USB жаппай сақтау құрылғысы (UMS) |
| GPS қолдауы | Жоқ |
| NFC қолдауы | Жоқ |
Мультимедиа
| Дыбыс зорайтқыш | Иә |
| Құлаққап ұясы | Иә |
| FM-радио | Иә |
Мүмкіндіктер
| Арнайы мүмкіндіктер | жарықдиодты қол шамы MP3/MP4 ойнатқыш |
Ескерту: Бұл беттегі ақпараттың 100% дәлдігіне кепілдік бере алмаймыз.
Ulefone Armor Mini 5 суреттері
Жиі қойылатын сұрақтар
-
Ulefone Armor Mini 5 бағасы қандай?
Ulefone Armor Mini 5 бағасы - €90, ал алдағы күндерде баға өзгеруі мүмкін.
-
Ulefone Armor Mini 5 шығарылым күні қандай?
Ulefone Armor Mini 5 ресми түрде Жұма, 01 Мамыр 2026 шығарылды
-
Ulefone Armor Mini 5 дүкендерде бар ма?
Ия, Ulefone Armor Mini 5 дүкендерде қол жетімді, өйткені ол әлі де өндірісте.
-
Ulefone Armor Mini 5 салмағы қандай?
Ulefone Armor Mini 5-дің салмағы 170 грамм
-
Ulefone Armor Mini 5 экранының өлшемі қандай?
Ulefone Armor Mini 5 экранының өлшемі - 2.8 дюйм
-
Ulefone Armor Mini 5 5G желілерін қолдайды ма?
Жоқ, Ulefone Armor Mini 5 5G желісін қолдамайды
-
Ulefone Armor Mini 5-де қанша камера бар?
Ulefone Armor Mini 5-де артқы жағында Бір камера бар және алдыңғы камера жоқ