Ulefone RugKing 5 Pro
Ulefone RugKing 5 Pro сипаттамалары
Жалпы
| Бренд атауы | Ulefone |
| Модель атауы | RugKing 5 Pro |
| Жарияланған күні | Жексенбі, 01 Наурыз 2026 |
| Сатылымға шыққан күні | Дүйсенбі, 16 Наурыз 2026 |
| Күйі | Қолжетімді |
| Бағалар | £139.99 $129.99 C$189.99 |
Дизайн
| Биіктігі | 179 мм (7.05 дюйм) |
| Ені | 85 мм (3.35 дюйм) |
| Қалыңдық | 26.5 мм (1.04 дюйм) |
| Салмақ | 629 g (22.19 унция) |
| Түстер | Қара |
| Қорғаныс (су/шаң) | Шаң мен суға төзімді (жоғары қысымды су ағындарына төзімді; 1,5 м тереңдікке 30 минутқа батыруға болады) |
| Қорғау сертификаттары | IP68, IP69K |
Дисплей
| Дисплей түрі | IPS LCD |
| Дисплей өлшемі | 6.78 дюйм |
| Ажыратымдылық | 1080 × 2460 пиксель |
| Пиксель тығыздығы | 396 ppi |
| Экран-дене қатынасы | ≈ 71.7% |
| Ең жоғары жарықтылық | 910 cd/m² |
| Экран қорғанысы | Corning Gorilla Glass 3 шынысы, MIL-STD-810H стандартына сай, Mohs деңгейі 4 |
| Сенсорлық экран | Иә |
| Жақтаусыз дисплей | Жоқ |
| Экран мүмкіндіктері | Сыйымдылықты сенсорлы экран Көп нүктелі сенсорлы экран |
Аппараттық
| Чипсет (SoC) | Unisoc T7250 |
| CPU ядролары | 8 |
| Өндіріс техпроцесі | 12 nm |
| CPU ең жоғары жиілігі | 1800 MHz |
| CPU архитектурасы | 64-bit |
| Микроархитектура | 2x 1.8 GHz – Cortex-A75 6x 1.6 GHz – Cortex-A55 |
| Жедел жад түрі | LPDDR4X |
| GPU | ARM Mali-G57 @850MHz (1 ядро) |
| RAM | 8GB |
| Сақтау орны | 256GB |
| Ішкі сақтау түрі | UFS 2.1 |
| Нұсқалар | 256GB 8GB RAM |
| Кеңейтілетін сақтау | Иә |
| Карта ұялары | microSDXC |
Бағдарламалық жасақтама
| Операциялық жүйе | Android 16 (Baklava) |
Негізгі камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Қос камера | 64 MP, ƒ/1.8 ( Кең бұрыш ), 0.7 μm Автофокус (AF) 20 MP, ƒ/1.8 ( Түнгі көру ) 2 инфрақызыл жарық Инфрақызыл түнгі көрініс жарығы |
| Жарқыл | Иә |
| Жарқыл түрі | LED жарқылы |
| Мүмкіндіктер | Жоғары динамикалық диапазон (HDR) Панорама |
| Бейне түсіру | Иә |
| Бейне ажыратымдылығы | 1080p @ 30 fps |
Алдыңғы камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Бір камера | 16 MP, ƒ/2.3 ( Кең бұрыш ), 1.0 μm |
| Бейне түсіру | Иә |
Батарея
| Түрі | Li-Poly |
| Сыйымдылық | 20000 mAh |
| Сымды қуаттау қуаты | 33 W |
| Мүмкіндіктер | Кері сымды зарядтау |
Желі
| SIM карталары | Қос SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Деректер жылдамдығы | LTE, HSPA |
| 2G диапазондары | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G диапазондары | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G диапазондары | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b66 (1700 MHz) |
Байланыс
| Wi-Fi қолдауы | Иә ( Wi-Fi 5 ) |
| Wi-Fi стандарттары | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Wi-Fi мүмкіндіктері | Dual-band |
| Bluetooth | Иә, v5.2 |
| USB порттары | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB қосылымы | USB арқылы зарядтау, USB жаппай сақтау құрылғысы (UMS) |
| GPS қолдауы | Иә |
| GPS мүмкіндіктері | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS |
| NFC қолдауы | Иә |
Мультимедиа
| Дыбыс зорайтқыш | Иә |
| Құлаққап ұясы | Жоқ |
| FM-радио | Иә |
Мүмкіндіктер
| Сенсорлар | Акселерометр Компас Жақындау сенсоры Жанындағы саусақ ізі сенсоры |
| Арнайы мүмкіндіктер | 976 люмендік арнайы шам |
Ескерту: Бұл беттегі ақпараттың 100% дәлдігіне кепілдік бере алмаймыз.
Ulefone RugKing 5 Pro суреттері
Жиі қойылатын сұрақтар
-
Ulefone RugKing 5 Pro бағасы қандай?
Ulefone RugKing 5 Pro бағасы - $129.99, ал алдағы күндерде баға өзгеруі мүмкін.
-
Ulefone RugKing 5 Pro шығарылым күні қандай?
Ulefone RugKing 5 Pro ресми түрде Дүйсенбі, 16 Наурыз 2026 шығарылды
-
Ulefone RugKing 5 Pro дүкендерде бар ма?
Ия, Ulefone RugKing 5 Pro дүкендерде қол жетімді, өйткені ол әлі де өндірісте.
-
Ulefone RugKing 5 Pro салмағы қандай?
Ulefone RugKing 5 Pro-дің салмағы 629 грамм
-
Ulefone RugKing 5 Pro экранының өлшемі қандай?
Ulefone RugKing 5 Pro экранының өлшемі - 6.78 дюйм
-
Ulefone RugKing 5 Pro 5G желілерін қолдайды ма?
Жоқ, Ulefone RugKing 5 Pro 5G желісін қолдамайды
-
Ulefone RugKing 5 Pro-де қанша камера бар?
Ulefone RugKing 5 Pro артында Қос камера және алдыңғы жағында Бір камера бар