Ulefone Note 22
Ulefone Note 22 сипаттамалары
Жалпы
| Бренд атауы | Ulefone |
| Модель атауы | Note 22 |
| Жарияланған күні | Жұма, 01 Мамыр 2026 |
| Сатылымға шыққан күні | Дүйсенбі, 01 Маусым 2026 |
| Күйі | Жақында шығады |
| Бағалар | €60 |
Дизайн
| Биіктігі | 135.6 мм (5.34 дюйм) |
| Ені | 70.2 мм (2.76 дюйм) |
| Қалыңдық | 11.1 мм (0.44 дюйм) |
| Салмақ | 161 g (5.68 унция) |
| Түстер | Қара, Көк, Қызғылт сары |
Дисплей
| Дисплей түрі | IPS LCD |
| Дисплей өлшемі | 5 дюйм |
| Ажыратымдылық | 480 × 854 пиксель |
| Пішім қатынасы | 16:9 |
| Пиксель тығыздығы | 196 ppi |
| Экран-дене қатынасы | ≈ 72.4% |
| Ең жоғары жарықтылық | 400 cd/m² |
| Сенсорлық экран | Иә |
| Жақтаусыз дисплей | Жоқ |
| Экран мүмкіндіктері | Сыйымдылықты сенсорлы экран Көп нүктелі сенсорлы экран |
Аппараттық
| Чипсет (SoC) | Unisoc T7100 |
| CPU ядролары | 8 |
| Өндіріс техпроцесі | 28 nm |
| CPU ең жоғары жиілігі | 1.6 GHz |
| CPU архитектурасы | 64-bit |
| Микроархитектура | 4x 1.6 GHz – Cortex-A55 4x 1.2 GHz – Cortex-A55 |
| Жедел жад түрі | LPDDR4X |
| GPU | IMG PowerVR GE8322 |
| RAM | 3GB |
| Сақтау орны | 32GB |
| Нұсқалар | 32GB 3GB RAM |
| Кеңейтілетін сақтау | Иә |
| Карта ұялары | microSDXC |
Бағдарламалық жасақтама
| Операциялық жүйе | Android 16 (Baklava) |
Негізгі камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Бір камера | 2 MP |
| Жарқыл | Иә |
| Жарқыл түрі | LED жарқылы |
| Бейне түсіру | Иә |
| Бейне ажыратымдылығы | 720p @ 30 fps |
Алдыңғы камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Бір камера | 0.3 MP |
Батарея
| Түрі | Li-Poly |
| Сыйымдылық | 3000 mAh |
| Алынуы | Алынатын |
| Сымды қуаттау қуаты | 5 W |
Желі
| SIM карталары | Қос SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Деректер жылдамдығы | LTE, HSPA |
| 2G диапазондары | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G диапазондары | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G диапазондары | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b26 (850), b28 (700), b38 (2600), b40 (2300), b41 (2500), b66 (1700 MHz) |
Байланыс
| Wi-Fi қолдауы | Иә ( Wi-Fi 4 ) |
| Wi-Fi стандарттары | 802.11/b/g/n |
| Bluetooth | Иә, v4.2 |
| USB порттары | USB Type-C |
| USB қосылымы | USB арқылы зарядтау, USB жаппай сақтау құрылғысы (UMS) |
| GPS қолдауы | Иә |
| GPS мүмкіндіктері | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS |
| NFC қолдауы | Жоқ |
Мультимедиа
| Дыбыс зорайтқыш | Иә |
| Құлаққап ұясы | Иә |
| FM-радио | Иә |
Мүмкіндіктер
| Сенсорлар | Акселерометр Жақындау сенсоры |
Ескерту: Бұл беттегі ақпараттың 100% дәлдігіне кепілдік бере алмаймыз.
Ulefone Note 22 суреттері
Жиі қойылатын сұрақтар
-
Ulefone Note 22 бағасы қандай?
Ulefone Note 22 бағасы - €60, ал алдағы күндерде баға өзгеруі мүмкін.
-
Ulefone Note 22 үшін күтілетін шығарылым күні қандай?
Ulefone Note 22-де Дүйсенбі, 01 Маусым 2026 шығарылады
-
Ulefone Note 22 дүкендерде бар ма?
Жоқ, Ulefone Note 22 ресми дүкендерде жоқ, өйткені ол әлі босатылмаған.
-
Ulefone Note 22 салмағы қандай?
Ulefone Note 22-дің салмағы 161 грамм
-
Ulefone Note 22 экранының өлшемі қандай?
Ulefone Note 22 экранының өлшемі - 5 дюйм
-
Ulefone Note 22-де қанша камера бар?
Ulefone Note 22 артында Бір камера және алдыңғы жағында Бір камера бар