Xiaomi 17 Max
Xiaomi 17 Max сипаттамалары
Жалпы
| Бренд атауы | Xiaomi |
| Модель атауы | 17 Max |
| Модельдің басқа атауы | 2605EPN8EC (Халықаралық) |
| Күйі | Қауесет |
Дизайн
| Корпус материалдары | Артқы: Шыны Қоршау: Алюминий Алдыңғы жағы: шыны |
| Түстер | Қара, Көк, Ақ |
| Қорғаныс (су/шаң) | Толық шаң өтпейтін және суға төзімді (30 минутқа дейін 1,5 m тереңдікке батырылуы мүмкін) |
| Қорғау сертификаттары | IP68 |
Дисплей
| Дисплей түрі | LTPO AMOLED |
| Дисплей өлшемі | 6.9 дюйм |
| Ажыратымдылық | 1200 × 2608 пиксель |
| Жаңарту жылдамдығы | 2160 Hz |
| Пішім қатынасы | 19.5:9 |
| Пиксель тығыздығы | 416 ppi |
| Ең жоғары жарықтылық | 3500 cd/m² |
| Сенсорлық экран | Иә |
| Жақтаусыз дисплей | Иә |
| Экран мүмкіндіктері | 2160Hz PWM Dimming 68 миллиард түс Сыйымдылықты сенсорлы экран Dolby Vision HDR10+ HDR Vivid Көп нүктелі сенсорлы экран |
Аппараттық
| Чипсет (SoC) | Qualcomm Snapdragon 8 Elite Gen 5 |
| CPU ядролары | 8 |
| Өндіріс техпроцесі | 3 nm |
| CPU ең жоғары жиілігі | 4.6 GHz |
| CPU архитектурасы | 64-bit |
| Микроархитектура | 2x 4.6 GHz – Oryon V3 Phoenix L 6x 3.62 GHz – Oryon V3 Phoenix M |
| Жедел жад түрі | LPDDR5X |
| GPU | Qualcomm Adreno 840 @1.20 GHz |
| RAM | 12GB, 16GB |
| Сақтау орны | 256GB, 512GB, 1TB |
| Ішкі сақтау түрі | UFS 4.1 |
| Нұсқалар | 256GB 12GB RAM 512GB 12GB RAM 512GB 16GB RAM 1TB 16GB RAM |
| Кеңейтілетін сақтау | Жоқ |
Бағдарламалық жасақтама
| Операциялық жүйе | Android 16 (Baklava) |
| Пайдаланушы интерфейсі (UI) | HyperOS 3 |
Негізгі камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Үш камера | 200 MP, ƒ/1.7 ( Кең бұрыш ), 1/1.4" Сенсор өлшемі Dual-Pixel PDAF Оптикалық кескін тұрақтандыру (OIS) 50 MP, 70 mm ( Перископты телеобъектив ), x3 Оптикалық зум, 1/1.95" Сенсор өлшемі Оптикалық кескін тұрақтандыру (OIS) PDAF 50 MP, ƒ/2.4, 17 mm, 102° ( Ультракең бұрыш ), 0.64 μm, 1/2.76" Сенсор өлшемі |
| Жарқыл | Иә |
| Жарқыл түрі | Қос LED Dual-Tone жарқылы |
| Мүмкіндіктер | Түс спектрі сенсоры Жоғары динамикалық диапазон (HDR) Автофокус (AF) Leica линзасы Панорама |
| Бейне түсіру | Иә |
| Бейне ажыратымдылығы | 4320p @ 30 fps 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60/120/240/960 fps 720p @ 1920 fps |
| Бейне мүмкіндіктері | 10-bit Dolby Vision HDR, 10-bit LOG, Gyro-EIS, HDR10+ |
Алдыңғы камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Бір камера | 50 MP, ƒ/2.2, 21 mm ( Кең бұрыш ), 0.61 μm, 1/2.88" Сенсор өлшемі PDAF |
| Мүмкіндіктер | Жоғары динамикалық диапазон (HDR) Панорама |
| Бейне түсіру | Иә |
| Бейне ажыратымдылығы | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60 fps |
| Бейне мүмкіндіктері | Gyro-EIS, HDR10+ |
Батарея
| Түрі | Si/C Li-Ion (China) |
| Сыйымдылық | 8000 mAh (China) |
| Сымды қуаттау қуаты | 100 W |
| Сымсыз қуаттау | Иә |
| Сымсыз қуаттау қуаты | 50 W |
| Жылдам қуаттау | Иә |
| Мүмкіндіктер | Кері сымды зарядтау Кері сымсыз зарядтау |
Желі
| SIM карталары | Қос SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) Қос SIM (Nano-SIM + Nano-SIM + eSIM + eSIM) |
| VoLTE қолдауы | Иә |
| Деректер жылдамдығы | 5G, LTE, HSPA |
| 2G диапазондары | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G диапазондары | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| 4G диапазондары | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
| 5G диапазондары | 5G: n1 (2100), n2 (1900 MHz) |
Байланыс
| Wi-Fi қолдауы | Иә ( Wi-Fi 7 ) |
| Wi-Fi стандарттары | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/be |
| Wi-Fi мүмкіндіктері | Dual-band, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Иә, v5.4 |
| USB порттары | USB Type-C 3.2 DisplayPort USB On-The-Go |
| USB қосылымы | USB арқылы зарядтау, USB жаппай сақтау құрылғысы (UMS) |
| GPS қолдауы | Иә |
| GPS мүмкіндіктері | BDS (B1I & B1C & B2a), GALILEO (E1 & E5a), GLONASS, GPS (L1 & L5), NavIC (L5), QZSS (L1 & L5) |
| NFC қолдауы | Иә |
Мультимедиа
| Дыбыс зорайтқыш | Иә |
| Құлаққап ұясы | Жоқ |
| Аудио мүмкіндіктері | 24-бит/192 кГц Hi-Res аудио, Dolby Atmos, Hi-Res сымсыз аудио, Snapdragon Sound технологиясы, Стерео динамиктер |
| FM-радио | Жоқ |
Мүмкіндіктер
| Сенсорлар | Акселерометр Барометр Компас Гироскоп Жақындау сенсоры Дисплей астындағы ультрадыбыстық саусақ ізі сенсоры |
| Арнайы мүмкіндіктер | Бағдарламаланатын қоректендіру көзі (PPS) Quick Charge 3+ USB Power Delivery 3.0 |
Ескерту: Бұл беттегі ақпараттың 100% дәлдігіне кепілдік бере алмаймыз.
Xiaomi 17 Max суреттері
Жиі қойылатын сұрақтар
-
Xiaomi 17 Max дүкендерде бар ма?
Жоқ, Xiaomi 17 Max ресми дүкендерде жоқ, өйткені ол әлі босатылмаған.
-
Xiaomi 17 Max экранының өлшемі қандай?
Xiaomi 17 Max экранының өлшемі - 6.9 дюйм
-
Xiaomi 17 Max 5G желілерін қолдайды ма?
Иә, Xiaomi 17 Max келесі жиіліктерде 5G желілерін қолдайды: n1, n2
-
Xiaomi 17 Max-де қанша камера бар?
Xiaomi 17 Max артында Үш камера және алдыңғы жағында Бір камера бар