Oppo Reno16 Pro (China)
Oppo Reno16 Pro (China) сипаттамалары
Жалпы
| Бренд атауы | Oppo |
| Модель атауы | Reno16 Pro (China) |
| Күйі | Қауесет |
Дизайн
| Корпус материалдары | Артқы: Шыны Қоршау: Алюминий Алдыңғы жағы: шыны |
| Түстер | Қара, Көк, Ақ |
| Қорғау сертификаттары | IP68, IP69 |
Дисплей
| Дисплей түрі | LTPO AMOLED |
| Дисплей өлшемі | 6.78 дюйм |
| Ажыратымдылық | 1272 × 2772 пиксель |
| Жаңарту жылдамдығы | 120 Hz |
| Пішім қатынасы | 19.5:9 |
| Пиксель тығыздығы | 450 ppi |
| Экран қорғанысы | Күшейтілген әйнек |
| Сенсорлық экран | Иә |
| Жақтаусыз дисплей | Иә |
| Экран мүмкіндіктері | 1 миллиард түс 2160Hz PWM Dimming Сыйымдылықты сенсорлы экран HDR10+ Көп нүктелі сенсорлы экран |
Аппараттық
| Чипсет (SoC) | MediaTek Dimensity 9500s |
| CPU ядролары | 8 |
| Өндіріс техпроцесі | 3 nm |
| CPU ең жоғары жиілігі | 3.73 GHz |
| CPU архитектурасы | 64-bit |
| Микроархитектура | 1x 3.73 GHz – Cortex-X925 3x 3.3 GHz – Cortex-X4 4x 2.4 GHz – Cortex-A720 |
| Жедел жад түрі | LPDDR5X |
| GPU | ARM Immortalis-G925 MC12 |
| RAM | 12GB, 16GB |
| Сақтау орны | 256GB, 512GB |
| Ішкі сақтау түрі | UFS |
| Нұсқалар | 256GB 12GB RAM 512GB 12GB RAM 512GB 16GB RAM |
| Кеңейтілетін сақтау | Жоқ |
Бағдарламалық жасақтама
| Операциялық жүйе | Android 16 (Baklava) |
Негізгі камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Үш камера | 200 MP, ƒ/1.8, 24 mm ( Кең бұрыш ), 0.5 μm, 1/1.56" Сенсор өлшемі Оптикалық кескін тұрақтандыру (OIS) PDAF 50 MP, ƒ/2.8, 85 mm ( Телеобъектив ), x3.5 Оптикалық зум Оптикалық кескін тұрақтандыру (OIS) PDAF 50 MP, ƒ/2.0, 16 mm, 116° ( Ультракең бұрыш ) Автофокус (AF) |
| Жарқыл | Иә |
| Жарқыл түрі | LED жарқылы |
| Мүмкіндіктер | Түс спектрі сенсоры Жоғары динамикалық диапазон (HDR) Панорама |
| Бейне түсіру | Иә |
| Бейне ажыратымдылығы | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60/120/240 fps |
| Бейне мүмкіндіктері | Gyro-EIS, HDR |
Алдыңғы камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Бір камера | 50 MP, ƒ/2.0, 18 mm, 100° ( Ультракең бұрыш ) Автофокус (AF) |
| Мүмкіндіктер | Жоғары динамикалық диапазон (HDR) Панорама |
| Бейне түсіру | Иә |
| Бейне ажыратымдылығы | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60 fps |
| Бейне мүмкіндіктері | Gyro-EIS, HDR |
Батарея
| Сыйымдылық | 7000 mAh |
| Сымды қуаттау қуаты | 80 W |
| Сымсыз қуаттау | Иә |
| Сымсыз қуаттау қуаты | 50 W |
| Мүмкіндіктер | Байпас зарядтау Кері сымды зарядтау |
Желі
| SIM карталары | Қос SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE қолдауы | Иә |
| Деректер жылдамдығы | 5G, LTE, HSPA |
| 2G диапазондары | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G диапазондары | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 2100 / 800 MHz |
| 4G диапазондары | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
| 5G диапазондары | 5G: n1 (2100), n2 (1900 MHz) |
Байланыс
| Wi-Fi қолдауы | Иә ( Wi-Fi 6 ) |
| Wi-Fi стандарттары | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Wi-Fi мүмкіндіктері | Dual-band |
| Bluetooth | Иә, v5.4 |
| USB порттары | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB қосылымы | USB арқылы зарядтау, USB жаппай сақтау құрылғысы (UMS) |
| GPS қолдауы | Иә |
| GPS мүмкіндіктері | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS |
| NFC қолдауы | Иә |
Мультимедиа
| Дыбыс зорайтқыш | Иә |
| Құлаққап ұясы | Жоқ |
| Аудио мүмкіндіктері | Стерео динамиктер |
| FM-радио | Жоқ |
Мүмкіндіктер
| Сенсорлар | Акселерометр Компас Гироскоп Экран астындағы оптикалық саусақ ізі сенсоры Жақындау сенсоры |
| Арнайы мүмкіндіктер | Бағдарламаланатын қоректендіру көзі (PPS) Әмбебап жылдам зарядтау сипаттамасы (UFCS) USB Power Delivery |
Ескерту: Бұл беттегі ақпараттың 100% дәлдігіне кепілдік бере алмаймыз.
Oppo Reno16 Pro (China) суреттері
Жиі қойылатын сұрақтар
-
Oppo Reno16 Pro (China) дүкендерде бар ма?
Жоқ, Oppo Reno16 Pro (China) ресми дүкендерде жоқ, өйткені ол әлі босатылмаған.
-
Oppo Reno16 Pro (China) экранының өлшемі қандай?
Oppo Reno16 Pro (China) экранының өлшемі - 6.78 дюйм
-
Oppo Reno16 Pro (China) 5G желілерін қолдайды ма?
Иә, Oppo Reno16 Pro (China) келесі жиіліктерде 5G желілерін қолдайды: n1, n2
-
Oppo Reno16 Pro (China)-де қанша камера бар?
Oppo Reno16 Pro (China) артында Үш камера және алдыңғы жағында Бір камера бар