Vivo Z5x (2020)
Vivo Z5x (2020) сипаттамалары
Жалпы
| Бренд атауы | Vivo |
| Модель атауы | Z5x (2020) |
| Жарияланған күні | Сейсенбі, 09 Маусым 2020 |
| Сатылымға шыққан күні | Сейсенбі, 09 Маусым 2020 |
| Күйі | Тоқтатылды |
| Бағалар | €160 |
Дизайн
| Биіктігі | 162.4 мм (6.39 дюйм) |
| Ені | 77.3 мм (3.04 дюйм) |
| Қалыңдық | 8.9 мм (0.35 дюйм) |
| Салмақ | 204 g (7.20 унция) |
| Корпус материалдары | Артқы: Пластик Рамка: Пластик Алдыңғы жағы: шыны |
| Түстер | Қара, Көк, қою көк, Ақ |
Дисплей
| Дисплей түрі | IPS LCD |
| Дисплей өлшемі | 6.53 дюйм |
| Ажыратымдылық | 1080 × 2340 пиксель |
| Пішім қатынасы | 19.5:9 |
| Пиксель тығыздығы | 395 ppi |
| Экран-дене қатынасы | ≈ 83.4% |
| Сенсорлық экран | Иә |
| Жақтаусыз дисплей | Иә |
| Экран мүмкіндіктері | Емкостты сенсорлы экран Көп нүктелі сенсорлы экран |
Аппараттық
| Чипсет (SoC) | Qualcomm Snapdragon 712 |
| CPU ядролары | 8 |
| Өндіріс техпроцесі | 10 nm |
| CPU ең жоғары жиілігі | 2.3 GHz |
| CPU архитектурасы | 64-bit |
| Микроархитектура | Cortex-A75 Cortex-A55 Qualcomm Kryo 360 |
| Жедел жад түрі | LPDDR4X |
| GPU | Qualcomm Adreno 616 |
| RAM | 4GB, 6GB, 8GB |
| Сақтау орны | 64GB, 128GB |
| Нұсқалар | 64GB 4GB RAM 64GB 6GB RAM 128GB 8GB RAM |
| Кеңейтілетін сақтау | Иә |
| Карта ұялары | microSDXC |
Бағдарламалық жасақтама
| Операциялық жүйе | Android 9.0 (Pie), Жаңартуға болады Android 10 (Quince Tart) |
| Пайдаланушы интерфейсі (UI) | Funtouch 10.0 |
Негізгі камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Үш камера | 16 MP, ƒ/1.8 ( Кең бұрыш ), 1.12 μm, 1/2.8" Сенсор өлшемі Авто-жарқыл 8 MP, ƒ/2.2, 16 mm ( Ультракең бұрыш ), 1.12 μm, 1/4.0" Сенсор өлшемі 0.08 MP ( Көмекші объектив ) |
| Жарқыл | Иә |
| Жарқыл түрі | LED жарқылы |
| Мүмкіндіктер | Үздіксіз түсіру режимі Сандық зум Экспозицияны өтеу Бет тану Жоғары динамикалық диапазон (HDR) ISO параметрлері Панорама Фокустау үшін түртіңіз |
| Бейне түсіру | Иә |
| Бейне ажыратымдылығы | 1080p @ 30 fps |
Алдыңғы камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Бір камера | 16 MP, ƒ/2.0, 26 mm ( Кең бұрыш ), 1.0 μm, 1/3.06" Сенсор өлшемі |
| Бейне түсіру | Иә |
| Бейне ажыратымдылығы | 1080p @ 30 fps |
Батарея
| Сыйымдылық | 5000 mAh |
| Сымды қуаттау қуаты | 18 W |
| Жылдам қуаттау | Иә |
Желі
| SIM карталары | Қос SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE қолдауы | Иә |
| Деректер жылдамдығы | LTE, HSPA |
| 2G диапазондары | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 MHz |
| 3G диапазондары | HSPA: 850 / 900 / 2100 MHz |
| 4G диапазондары | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b8 (900), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
Байланыс
| Wi-Fi қолдауы | Иә ( Wi-Fi 5 ) |
| Wi-Fi стандарттары | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Wi-Fi мүмкіндіктері | Dual-band, Мобильді хотспот, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Иә, v5.0 |
| USB порттары | Micro-USB 2.0 USB On-The-Go |
| USB қосылымы | USB арқылы зарядтау, USB жаппай сақтау құрылғысы (UMS) |
| GPS қолдауы | Иә |
| GPS мүмкіндіктері | GPS, BDS, GLONASS |
| NFC қолдауы | Жоқ |
Мультимедиа
| Дыбыс зорайтқыш | Иә |
| Құлаққап ұясы | Иә |
| FM-радио | Жоқ |
Мүмкіндіктер
| Сенсорлар | Акселерометр Компас / Магнитометр Саусақ ізін тану сенсоры Гироскоп Жақындау сенсоры |
Ескерту: Бұл беттегі ақпараттың 100% дәлдігіне кепілдік бере алмаймыз.
Vivo Z5x (2020) суреттері
Жиі қойылатын сұрақтар
-
Vivo Z5x (2020) бағасы қандай?
Vivo Z5x (2020) бағасы - €160, ал алдағы күндерде баға өзгеруі мүмкін.
-
Vivo Z5x (2020) шығарылым күні қандай?
Vivo Z5x (2020) ресми түрде Сейсенбі, 09 Маусым 2020 шығарылды
-
Vivo Z5x (2020) дүкендерде бар ма?
Жоқ, Vivo Z5x (2020) ресми дүкендерде бола бермейді, өйткені ол бұдан былай өндіріске кірмейді. Бірақ сіз оны eBay және т.б. сияқты бейресми дүкендерден таба аласыз ...
-
Vivo Z5x (2020) салмағы қандай?
Vivo Z5x (2020)-дің салмағы 204 грамм
-
Vivo Z5x (2020) экранының өлшемі қандай?
Vivo Z5x (2020) экранының өлшемі - 6.53 дюйм
-
Vivo Z5x (2020) 5G желілерін қолдайды ма?
Жоқ, Vivo Z5x (2020) 5G желісін қолдамайды
-
Vivo Z5x (2020)-де қанша камера бар?
Vivo Z5x (2020) артында Үш камера және алдыңғы жағында Бір камера бар