Oppo A53 5G
Oppo A53 5G сипаттамалары
Жалпы
| Бренд атауы | Oppo |
| Модель атауы | A53 5G |
| Модельдің басқа атауы | PECM30 (Қытай) PECT30 (Қытай) |
| Жарияланған күні | Дүйсенбі, 21 Желтоқсан 2020 |
| Сатылымға шыққан күні | Дүйсенбі, 21 Желтоқсан 2020 |
| Күйі | Тоқтатылды |
| Бағалар | €160 |
Дизайн
| Биіктігі | 162.2 мм (6.39 дюйм) |
| Ені | 75 мм (2.95 дюйм) |
| Қалыңдық | 7.9 мм (0.31 дюйм) |
| Салмақ | 175 g (6.17 унция) |
| Түстер | Қара, Жасыл, Күлгін |
Дисплей
| Дисплей түрі | IPS LCD |
| Дисплей өлшемі | 6.5 дюйм |
| Ажыратымдылық | 1080 × 2400 пиксель |
| Жаңарту жылдамдығы | 90 Hz |
| Пішім қатынасы | 20:9 |
| Пиксель тығыздығы | 405 ppi |
| Экран-дене қатынасы | ≈ 83.9% |
| Ең жоғары жарықтылық | 480 cd/m² |
| Сенсорлық экран | Иә |
| Жақтаусыз дисплей | Иә |
| Экран мүмкіндіктері | Емкостты сенсорлы экран Көп нүктелі сенсорлы экран |
Аппараттық
| Чипсет (SoC) | MediaTek Dimensity 720 |
| CPU ядролары | 8 |
| Өндіріс техпроцесі | 7 nm |
| CPU ең жоғары жиілігі | 2 GHz |
| CPU архитектурасы | 64-bit |
| Микроархитектура | Cortex-A76 Cortex-A55 |
| Жедел жад түрі | LPDDR4X |
| GPU | ARM Mali-G57 MC3 |
| RAM | 4GB, 6GB, 8GB |
| Сақтау орны | 128GB |
| Ішкі сақтау түрі | UFS 2.1 |
| Нұсқалар | 128GB 4GB RAM 128GB 6GB RAM 128GB 8GB RAM |
| Кеңейтілетін сақтау | Жоқ |
Бағдарламалық жасақтама
| Операциялық жүйе | Android 10 (Quince Tart) |
| Пайдаланушы интерфейсі (UI) | ColorOS 7.2 |
Негізгі камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Үш камера | 16 MP, ƒ/2.2 ( Кең бұрыш ) PDAF 2 MP ( Макро ) 0.08 MP ( Көмекші объектив ) |
| Жарқыл | Иә |
| Жарқыл түрі | LED жарқылы |
| Мүмкіндіктер | Авто-жарқыл Үздіксіз түсіру режимі Сандық зум Экспозицияны өтеу Бет анықтау Жоғары динамикалық диапазон (HDR) ISO параметрлері Панорама Фокустау үшін түртіңіз |
| Бейне түсіру | Иә |
| Бейне ажыратымдылығы | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30/120 fps |
| Бейне мүмкіндіктері | Gyro-EIS |
Алдыңғы камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Бір камера | 8 MP, ƒ/2.0 ( Кең бұрыш ) |
| Мүмкіндіктер | Жоғары динамикалық диапазон (HDR) |
| Бейне түсіру | Иә |
| Бейне ажыратымдылығы | 1080p @ 30 fps |
Батарея
| Түрі | Li-Poly |
| Сыйымдылық | 4040 mAh |
| Сымды қуаттау қуаты | 10 W |
Желі
| SIM карталары | Қос SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE қолдауы | Иә |
| Деректер жылдамдығы | 5G, LTE, HSPA |
| 2G диапазондары | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 MHz |
| 3G диапазондары | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G диапазондары | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
| 5G диапазондары | 5G: n1 (2100), n41 (2500), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
Байланыс
| Wi-Fi қолдауы | Иә ( Wi-Fi 5 ) |
| Wi-Fi стандарттары | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Wi-Fi мүмкіндіктері | Dual-band, Мобильді хотспот, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Иә, v5.1 |
| USB порттары | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB қосылымы | USB арқылы зарядтау, USB жаппай сақтау құрылғысы (UMS) |
| GPS қолдауы | Иә |
| GPS мүмкіндіктері | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS |
| NFC қолдауы | Жоқ |
Мультимедиа
| Дыбыс зорайтқыш | Иә |
| Құлаққап ұясы | Иә |
| FM-радио | Иә |
Мүмкіндіктер
| Сенсорлар | Акселерометр Компас Гироскоп Жақындау сенсоры Жанындағы саусақ ізі сенсоры |
Ескерту: Бұл беттегі ақпараттың 100% дәлдігіне кепілдік бере алмаймыз.
Oppo A53 5G суреттері
Жиі қойылатын сұрақтар
-
Oppo A53 5G бағасы қандай?
Oppo A53 5G бағасы - €160, ал алдағы күндерде баға өзгеруі мүмкін.
-
Oppo A53 5G шығарылым күні қандай?
Oppo A53 5G ресми түрде Дүйсенбі, 21 Желтоқсан 2020 шығарылды
-
Oppo A53 5G дүкендерде бар ма?
Жоқ, Oppo A53 5G ресми дүкендерде бола бермейді, өйткені ол бұдан былай өндіріске кірмейді. Бірақ сіз оны eBay және т.б. сияқты бейресми дүкендерден таба аласыз ...
-
Oppo A53 5G салмағы қандай?
Oppo A53 5G-дің салмағы 175 грамм
-
Oppo A53 5G экранының өлшемі қандай?
Oppo A53 5G экранының өлшемі - 6.5 дюйм
-
Oppo A53 5G 5G желілерін қолдайды ма?
Иә, Oppo A53 5G келесі жиіліктерде 5G желілерін қолдайды: n1, n41, n77, n78
-
Oppo A53 5G-де қанша камера бар?
Oppo A53 5G артында Үш камера және алдыңғы жағында Бір камера бар