Vivo Y52s
Vivo Y52s сипаттамалары
Жалпы
| Бренд атауы | Vivo |
| Модель атауы | Y52s |
| Модельдің басқа атауы | V2057A (Халықаралық) |
| Жарияланған күні | Сенбі, 12 Желтоқсан 2020 |
| Сатылымға шыққан күні | Сенбі, 12 Желтоқсан 2020 |
| Күйі | Тоқтатылды |
| Бағалар | €200 |
Дизайн
| Биіктігі | 164.2 мм (6.46 дюйм) |
| Ені | 75.4 мм (2.97 дюйм) |
| Қалыңдық | 8.4 мм (0.33 дюйм) |
| Салмақ | 185 g (6.53 унция) |
| Түстер | Аврора түсі, Сұр маржан |
Дисплей
| Дисплей түрі | IPS LCD |
| Дисплей өлшемі | 6.58 дюйм |
| Ажыратымдылық | 1080 × 2408 пиксель |
| Жаңарту жылдамдығы | 90 Hz |
| Пішім қатынасы | 20:9 |
| Пиксель тығыздығы | 401 ppi |
| Экран-дене қатынасы | ≈ 84.2% |
| Ең жоғары жарықтылық | 460 cd/m² |
| Сенсорлық экран | Иә |
| Жақтаусыз дисплей | Иә |
| Экран мүмкіндіктері | Емкостты сенсорлы экран HDR10 Көп нүктелі сенсорлы экран |
Аппараттық
| Чипсет (SoC) | MediaTek Dimensity 720 |
| CPU ядролары | 8 |
| Өндіріс техпроцесі | 7 nm |
| CPU ең жоғары жиілігі | 2 GHz |
| CPU архитектурасы | 64-bit |
| Микроархитектура | Cortex-A76 Cortex-A55 |
| Жедел жад түрі | LPDDR4X |
| GPU | ARM Mali-G57 MC3 |
| RAM | 6GB, 8GB |
| Сақтау орны | 128GB, 256GB |
| Ішкі сақтау түрі | UFS 2.1 |
| Нұсқалар | 128GB 6GB RAM 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM |
| Кеңейтілетін сақтау | Жоқ |
Бағдарламалық жасақтама
| Операциялық жүйе | Android 10 (Quince Tart) |
| Пайдаланушы интерфейсі (UI) | Funtouch 10.5 |
Негізгі камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Қос камера | 48 MP, ƒ/1.8, 25 mm ( Кең бұрыш ), 0.8 μm, 1/2.0" Сенсор өлшемі PDAF 0.08 MP ( Көмекші объектив ) |
| Жарқыл | Иә |
| Жарқыл түрі | LED жарқылы |
| Мүмкіндіктер | Авто-жарқыл Үздіксіз түсіру режимі Сандық зум Экспозицияны өтеу Бет анықтау Жоғары динамикалық диапазон (HDR) ISO параметрлері Панорама Фокустау үшін түртіңіз |
| Бейне түсіру | Иә |
| Бейне ажыратымдылығы | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
Алдыңғы камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Бір камера | 8 MP, ƒ/2.0 ( Кең бұрыш ) |
| Мүмкіндіктер | Жоғары динамикалық диапазон (HDR) |
| Бейне түсіру | Иә |
| Бейне ажыратымдылығы | 1080p @ 30 fps |
Батарея
| Сыйымдылық | 5000 mAh |
| Сымды қуаттау қуаты | 18 W |
| Жылдам қуаттау | Иә |
Желі
| SIM карталары | Қос SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE қолдауы | Иә |
| Деректер жылдамдығы | 5G, LTE, HSPA |
| 2G диапазондары | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 MHz |
| 3G диапазондары | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 2100 MHz |
| 4G диапазондары | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b8 (900), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
| 5G диапазондары | 5G: n1 (2100), n28 (700), n41 (2500), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
Байланыс
| Wi-Fi қолдауы | Иә ( Wi-Fi 5 ) |
| Wi-Fi стандарттары | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Wi-Fi мүмкіндіктері | Dual-band, Мобильді хотспот, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Иә, v5.1 |
| USB порттары | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB қосылымы | USB арқылы зарядтау, USB жаппай сақтау құрылғысы (UMS) |
| GPS қолдауы | Иә |
| GPS мүмкіндіктері | GPS, BDS, GALILEO, GLONASS |
| NFC қолдауы | Жоқ |
Мультимедиа
| Дыбыс зорайтқыш | Иә |
| Құлаққап ұясы | Иә |
| FM-радио | Жоқ |
Мүмкіндіктер
| Сенсорлар | Акселерометр Компас / Магнитометр Саусақ ізін тану сенсоры Жақындау сенсоры |
Ескерту: Бұл беттегі ақпараттың 100% дәлдігіне кепілдік бере алмаймыз.
Vivo Y52s шолулары
Бейне шолулар
Vivo Y52s суреттері
Жиі қойылатын сұрақтар
-
Vivo Y52s бағасы қандай?
Vivo Y52s бағасы - €200, ал алдағы күндерде баға өзгеруі мүмкін.
-
Vivo Y52s шығарылым күні қандай?
Vivo Y52s ресми түрде Сенбі, 12 Желтоқсан 2020 шығарылды
-
Vivo Y52s дүкендерде бар ма?
Жоқ, Vivo Y52s ресми дүкендерде бола бермейді, өйткені ол бұдан былай өндіріске кірмейді. Бірақ сіз оны eBay және т.б. сияқты бейресми дүкендерден таба аласыз ...
-
Vivo Y52s салмағы қандай?
Vivo Y52s-дің салмағы 185 грамм
-
Vivo Y52s экранының өлшемі қандай?
Vivo Y52s экранының өлшемі - 6.58 дюйм
-
Vivo Y52s 5G желілерін қолдайды ма?
Иә, Vivo Y52s келесі жиіліктерде 5G желілерін қолдайды: n1, n28, n41, n77, n78
-
Vivo Y52s-де қанша камера бар?
Vivo Y52s артында Қос камера және алдыңғы жағында Бір камера бар