Vivo iQOO U3
Vivo iQOO U3 сипаттамалары
Жалпы
| Бренд атауы | Vivo |
| Модель атауы | iQOO U3 |
| Модельдің басқа атауы | V2061A (Халықаралық) |
| Жарияланған күні | Жұма, 18 Желтоқсан 2020 |
| Сатылымға шыққан күні | Жұма, 18 Желтоқсан 2020 |
| Күйі | Тоқтатылды |
| Бағалар | €200 |
Дизайн
| Биіктігі | 164.2 мм (6.46 дюйм) |
| Ені | 75.4 мм (2.97 дюйм) |
| Қалыңдық | 8.4 мм (0.33 дюйм) |
| Салмақ | 185 g (6.53 унция) |
| Түстер | Аврора түсі, Сұр, Ақ |
Дисплей
| Дисплей түрі | IPS LCD |
| Дисплей өлшемі | 6.58 дюйм |
| Ажыратымдылық | 1080 × 2408 пиксель |
| Жаңарту жылдамдығы | 90 Hz |
| Пішім қатынасы | 20:9 |
| Пиксель тығыздығы | 401 ppi |
| Экран-дене қатынасы | ≈ 84.2% |
| Ең жоғары жарықтылық | 460 cd/m² |
| Сенсорлық экран | Иә |
| Жақтаусыз дисплей | Иә |
| Экран мүмкіндіктері | Емкостты сенсорлы экран HDR10 Көп нүктелі сенсорлы экран |
Аппараттық
| Чипсет (SoC) | MediaTek Dimensity 800U |
| CPU ядролары | 8 |
| Өндіріс техпроцесі | 7 nm |
| CPU ең жоғары жиілігі | 2.4 GHz |
| CPU архитектурасы | 64-bit |
| Микроархитектура | Cortex-A76 Cortex-A55 |
| Жедел жад түрі | LPDDR4X |
| GPU | ARM Mali-G57 MC3 |
| RAM | 6GB, 8GB |
| Сақтау орны | 64GB, 128GB |
| Ішкі сақтау түрі | UFS 2.2 |
| Нұсқалар | 64GB 6GB RAM 128GB 6GB RAM 128GB 8GB RAM |
| Кеңейтілетін сақтау | Жоқ |
Бағдарламалық жасақтама
| Операциялық жүйе | Android 10 (Quince Tart) |
| Пайдаланушы интерфейсі (UI) | IQOO UI 1.5 |
Негізгі камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Қос камера | 48 MP, ƒ/1.8, 25 mm ( Кең бұрыш ), 0.8 μm, 1/2.0" Сенсор өлшемі PDAF 0.08 MP ( Көмекші объектив ) |
| Жарқыл | Иә |
| Жарқыл түрі | LED жарқылы |
| Мүмкіндіктер | Үздіксіз түсіру режимі Сандық зум Экспозицияны өтеу Бет анықтау Жоғары динамикалық диапазон (HDR) ISO параметрлері Панорама Фокустау үшін түртіңіз Ақ теңгерім параметрлері |
| Бейне түсіру | Иә |
| Бейне ажыратымдылығы | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
Алдыңғы камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Бір камера | 8 MP, ƒ/2.0 ( Кең бұрыш ) |
| Мүмкіндіктер | Жоғары динамикалық диапазон (HDR) |
| Бейне түсіру | Иә |
| Бейне ажыратымдылығы | 1080p @ 30 fps |
Батарея
| Сыйымдылық | 5000 mAh |
| Сымды қуаттау қуаты | 18 W |
| Жылдам қуаттау | Иә |
Желі
| SIM карталары | Қос SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE қолдауы | Иә |
| Деректер жылдамдығы | 5G, LTE, HSPA |
| 2G диапазондары | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 MHz |
| 3G диапазондары | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 2100 MHz |
| 4G диапазондары | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b8 (900), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
| 5G диапазондары | 5G: n1 (2100), n28 (700), n41 (2500), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
Байланыс
| Wi-Fi қолдауы | Иә ( Wi-Fi 5 ) |
| Wi-Fi стандарттары | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Wi-Fi мүмкіндіктері | Dual-band, Мобильді хотспот, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Иә, v5.1 |
| USB порттары | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB қосылымы | USB арқылы зарядтау, USB жаппай сақтау құрылғысы (UMS) |
| GPS қолдауы | Иә |
| GPS мүмкіндіктері | GPS, BDS, GALILEO, GLONASS |
| NFC қолдауы | Жоқ |
Мультимедиа
| Дыбыс зорайтқыш | Иә |
| Құлаққап ұясы | Иә |
| FM-радио | Жоқ |
Мүмкіндіктер
| Сенсорлар | Акселерометр Компас / Магнитометр Саусақ ізін тану сенсоры Гироскоп Жақындау сенсоры |
Ескерту: Бұл беттегі ақпараттың 100% дәлдігіне кепілдік бере алмаймыз.
Vivo iQOO U3 суреттері
Жиі қойылатын сұрақтар
-
Vivo iQOO U3 бағасы қандай?
Vivo iQOO U3 бағасы - €200, ал алдағы күндерде баға өзгеруі мүмкін.
-
Vivo iQOO U3 шығарылым күні қандай?
Vivo iQOO U3 ресми түрде Жұма, 18 Желтоқсан 2020 шығарылды
-
Vivo iQOO U3 дүкендерде бар ма?
Жоқ, Vivo iQOO U3 ресми дүкендерде бола бермейді, өйткені ол бұдан былай өндіріске кірмейді. Бірақ сіз оны eBay және т.б. сияқты бейресми дүкендерден таба аласыз ...
-
Vivo iQOO U3 салмағы қандай?
Vivo iQOO U3-дің салмағы 185 грамм
-
Vivo iQOO U3 экранының өлшемі қандай?
Vivo iQOO U3 экранының өлшемі - 6.58 дюйм
-
Vivo iQOO U3 5G желілерін қолдайды ма?
Иә, Vivo iQOO U3 келесі жиіліктерде 5G желілерін қолдайды: n1, n28, n41, n77, n78
-
Vivo iQOO U3-де қанша камера бар?
Vivo iQOO U3 артында Қос камера және алдыңғы жағында Бір камера бар