Vivo Y1s
Vivo Y1s сипаттамалары
Жалпы
| Бренд атауы | Vivo |
| Модель атауы | Y1s |
| Модельдің басқа атауы | 1929 (Халықаралық) |
| Жарияланған күні | Бейсенбі, 26 Қараша 2020 |
| Сатылымға шыққан күні | Бейсенбі, 26 Қараша 2020 |
| Күйі | Тоқтатылды |
| Бағалар | €80 |
Дизайн
| Биіктігі | 155.1 мм (6.11 дюйм) |
| Ені | 75.1 мм (2.96 дюйм) |
| Қалыңдық | 8.3 мм (0.33 дюйм) |
| Салмақ | 161 g (5.68 унция) |
| Корпус материалдары | Артқы: Пластик Рамка: Пластик Алдыңғы жағы: шыны |
| Түстер | Aurora Blue, Зәйтүн Қара |
Дисплей
| Дисплей түрі | IPS LCD |
| Дисплей өлшемі | 6.22 дюйм |
| Ажыратымдылық | 720 × 1520 пиксель |
| Пішім қатынасы | 19:9 |
| Пиксель тығыздығы | 270 ppi |
| Экран-дене қатынасы | ≈ 82.9% |
| Сенсорлық экран | Иә |
| Жақтаусыз дисплей | Иә |
| Экран мүмкіндіктері | Емкостты сенсорлы экран Көп нүктелі сенсорлы экран |
Аппараттық
| Чипсет (SoC) | MediaTek Helio P35 |
| CPU ядролары | 8 |
| Өндіріс техпроцесі | 16 nm |
| CPU ең жоғары жиілігі | 2300 MHz |
| CPU архитектурасы | 64-bit |
| Микроархитектура | 4x 2.3 GHz – Cortex-A53 4x 1.8 GHz – Cortex-A53 |
| Жедел жад түрі | LPDDR4X |
| GPU | IMG PowerVR GE8320 |
| RAM | 2GB, 3GB |
| Сақтау орны | 32GB |
| Ішкі сақтау түрі | eMMC 5.1 |
| Нұсқалар | 32GB 2GB RAM 32GB 3GB RAM |
| Кеңейтілетін сақтау | Иә |
| Карта ұялары | microSDXC |
Бағдарламалық жасақтама
| Операциялық жүйе | Android 10 (Quince Tart) |
| Пайдаланушы интерфейсі (UI) | Funtouch 10.5 |
Негізгі камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Бір камера | 13 MP, ƒ/2.2 PDAF |
| Жарқыл | Иә |
| Жарқыл түрі | LED жарқылы |
| Мүмкіндіктер | Авто-жарқыл Үздіксіз түсіру режимі Сандық зум Экспозицияны өтеу Бет анықтау Жоғары динамикалық диапазон (HDR) ISO параметрлері Панорама Фокустау үшін түртіңіз |
| Бейне түсіру | Иә |
| Бейне ажыратымдылығы | 1080p @ 30 fps |
Алдыңғы камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Бір камера | 5 MP, ƒ/1.8 |
Батарея
| Түрі | Li-Ion |
| Сыйымдылық | 4030 mAh |
Желі
| SIM карталары | Қос SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE қолдауы | Иә |
| Деректер жылдамдығы | LTE, HSPA |
| 2G диапазондары | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G диапазондары | HSPA: 850 / 900 / 2100 MHz |
| 4G диапазондары | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b38 (2600), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
Байланыс
| Wi-Fi қолдауы | Иә ( Wi-Fi 4 ) |
| Wi-Fi стандарттары | 802.11/b/g/n |
| Wi-Fi мүмкіндіктері | Мобильді хотспот, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Иә, v5.0 |
| USB порттары | Micro-USB 2.0 USB On-The-Go |
| USB қосылымы | USB арқылы зарядтау, USB жаппай сақтау құрылғысы (UMS) |
| GPS қолдауы | Иә |
| GPS мүмкіндіктері | GPS, BDS, GALILEO, GLONASS |
| NFC қолдауы | Жоқ |
Мультимедиа
| Дыбыс зорайтқыш | Иә |
| Құлаққап ұясы | Иә |
| FM-радио | Иә |
Мүмкіндіктер
| Сенсорлар | Акселерометр Компас / Магнитометр Жақындау сенсоры |
Ескерту: Бұл беттегі ақпараттың 100% дәлдігіне кепілдік бере алмаймыз.
Vivo Y1s шолулары
Бейне шолулар
Vivo Y1s суреттері
Жиі қойылатын сұрақтар
-
Vivo Y1s бағасы қандай?
Vivo Y1s бағасы - €80, ал алдағы күндерде баға өзгеруі мүмкін.
-
Vivo Y1s шығарылым күні қандай?
Vivo Y1s ресми түрде Бейсенбі, 26 Қараша 2020 шығарылды
-
Vivo Y1s дүкендерде бар ма?
Жоқ, Vivo Y1s ресми дүкендерде бола бермейді, өйткені ол бұдан былай өндіріске кірмейді. Бірақ сіз оны eBay және т.б. сияқты бейресми дүкендерден таба аласыз ...
-
Vivo Y1s салмағы қандай?
Vivo Y1s-дің салмағы 161 грамм
-
Vivo Y1s экранының өлшемі қандай?
Vivo Y1s экранының өлшемі - 6.22 дюйм
-
Vivo Y1s 5G желілерін қолдайды ма?
Жоқ, Vivo Y1s 5G желісін қолдамайды
-
Vivo Y1s-де қанша камера бар?
Vivo Y1s артында Бір камера және алдыңғы жағында Бір камера бар