OnePlus Nord N100
OnePlus Nord N100 сипаттамалары
Жалпы
| Бренд атауы | OnePlus |
| Модель атауы | Nord N100 |
| Модельдің басқа атауы | BE2013 (Халықаралық) BE2015 (Халықаралық) BE2011 (Халықаралық) BE2012 (Халықаралық) |
| Жарияланған күні | Дүйсенбі, 26 Қазан 2020 |
| Сатылымға шыққан күні | Сәрсенбі, 11 Қараша 2020 |
| Күйі | Қолжетімді |
| Бағалар | €80 |
Дизайн
| Биіктігі | 164.9 мм (6.49 дюйм) |
| Ені | 75.1 мм (2.96 дюйм) |
| Қалыңдық | 8.5 мм (0.33 дюйм) |
| Салмақ | 188 g (6.63 унция) |
| Корпус материалдары | Рамка: Пластик Алдыңғы жағы: Gorilla әйнек 3 |
| Түстер | Түн ортасы аяз түсі |
Дисплей
| Дисплей түрі | IPS LCD |
| Дисплей өлшемі | 6.52 дюйм |
| Ажыратымдылық | 720 × 1600 пиксель |
| Жаңарту жылдамдығы | 90 Hz |
| Пішім қатынасы | 20:9 |
| Пиксель тығыздығы | 269 ppi |
| Экран-дене қатынасы | ≈ 82.9% |
| Экран қорғанысы | Corning Gorilla Glass 3 шынысы |
| Сенсорлық экран | Иә |
| Жақтаусыз дисплей | Иә |
| Экран мүмкіндіктері | Емкостты сенсорлы экран Көп нүктелі сенсорлы экран |
Аппараттық
| Чипсет (SoC) | Qualcomm Snapdragon 460 |
| CPU ядролары | 8 |
| Өндіріс техпроцесі | 11 nm |
| CPU ең жоғары жиілігі | 1.8 GHz |
| CPU архитектурасы | 64-bit |
| Микроархитектура | Qualcomm Kryo 240 |
| Жедел жад түрі | LPDDR4X |
| GPU | Qualcomm Adreno 610 |
| RAM | 4GB |
| Сақтау орны | 64GB |
| Ішкі сақтау түрі | UFS 2.1 |
| Нұсқалар | 64GB 4GB RAM |
| Кеңейтілетін сақтау | Иә |
| Карта ұялары | microSDXC |
Бағдарламалық жасақтама
| Операциялық жүйе | Android 10 (Quince Tart) |
| Пайдаланушы интерфейсі (UI) | OxygenOS 10.5.9 |
Негізгі камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Үш камера | 13 MP, ƒ/2.2 ( Кең бұрыш ) PDAF 2 MP ( Макро ) 0.08 MP ( Көмекші объектив ) |
| Жарқыл | Иә |
| Жарқыл түрі | LED жарқылы |
| Мүмкіндіктер | Авто-жарқыл Үздіксіз түсіру режимі Сандық зум Экспозицияны өтеу Бет анықтау Жоғары динамикалық диапазон (HDR) ISO параметрлері Панорама Фокустау үшін түртіңіз |
| Бейне түсіру | Иә |
| Бейне ажыратымдылығы | 1080p @ 30 fps |
| Бейне мүмкіндіктері | Gyro-EIS |
Алдыңғы камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Бір камера | 8 MP, ƒ/2.0 |
| Мүмкіндіктер | Жоғары динамикалық диапазон (HDR) |
| Бейне түсіру | Иә |
| Бейне ажыратымдылығы | 1080p @ 30 fps |
Батарея
| Түрі | Li-Poly |
| Сыйымдылық | 5000 mAh |
| Сымды қуаттау қуаты | 18 W |
| Жылдам қуаттау | Иә |
Желі
| SIM карталары | Қос SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE қолдауы | Иә |
| Деректер жылдамдығы | LTE Cat13 400/50 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| 2G диапазондары | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 / 1900 MHz |
| 3G диапазондары | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G диапазондары | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b38 (2600), b40 (2300), b41 (2500), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
Байланыс
| Wi-Fi қолдауы | Иә ( Wi-Fi 5 ) |
| Wi-Fi стандарттары | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Wi-Fi мүмкіндіктері | Dual-band, Мобильді хотспот, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Иә, v5.0 |
| USB порттары | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB қосылымы | USB арқылы зарядтау, USB жаппай сақтау құрылғысы (UMS) |
| GPS қолдауы | Иә |
| GPS мүмкіндіктері | GPS, BDS, GALILEO, GLONASS |
Мультимедиа
| Дыбыс зорайтқыш | Иә |
| Құлаққап ұясы | Иә |
| Аудио мүмкіндіктері | Стерео динамиктер |
| FM-радио | Иә |
Мүмкіндіктер
| Сенсорлар | Акселерометр Компас / Магнитометр Саусақ ізін тану сенсоры Гироскоп Жақындау сенсоры |
Ескерту: Бұл беттегі ақпараттың 100% дәлдігіне кепілдік бере алмаймыз.
OnePlus Nord N100 шолулары
Бейне шолулар
OnePlus Nord N100 суреттері
Жиі қойылатын сұрақтар
-
OnePlus Nord N100 бағасы қандай?
OnePlus Nord N100 бағасы - €80, ал алдағы күндерде баға өзгеруі мүмкін.
-
OnePlus Nord N100 шығарылым күні қандай?
OnePlus Nord N100 ресми түрде Сәрсенбі, 11 Қараша 2020 шығарылды
-
OnePlus Nord N100 дүкендерде бар ма?
Ия, OnePlus Nord N100 дүкендерде қол жетімді, өйткені ол әлі де өндірісте.
-
OnePlus Nord N100 салмағы қандай?
OnePlus Nord N100-дің салмағы 188 грамм
-
OnePlus Nord N100 экранының өлшемі қандай?
OnePlus Nord N100 экранының өлшемі - 6.52 дюйм
-
OnePlus Nord N100 5G желілерін қолдайды ма?
Жоқ, OnePlus Nord N100 5G желісін қолдамайды
-
OnePlus Nord N100-де қанша камера бар?
OnePlus Nord N100 артында Үш камера және алдыңғы жағында Бір камера бар