Vivo V70 FE
Vivo V70 FE сипаттамалары
Жалпы
| Бренд атауы | Vivo |
| Модель атауы | V70 FE |
| Модельдің басқа атауы | V2550 (Халықаралық) |
| Жарияланған күні | Дүйсенбі, 09 Наурыз 2026 |
| Сатылымға шыққан күні | Сейсенбі, 17 Наурыз 2026 |
| Күйі | Қолжетімді |
| Бағалар | ₹40,890 |
Дизайн
| Биіктігі | 163.7 мм (6.44 дюйм) |
| Ені | 76.2 мм (3.00 дюйм) |
| Қалыңдық | 7.6 мм (0.30 дюйм) |
| Салмақ | 200 g (7.05 унция) |
| Корпус материалдары | Артқы: Пластик Рамка: Пластик Алдыңғы жағы: шыны |
| Түстер | қою көк, Күлгін, күміс |
| Қорғаныс (су/шаң) | шаң мен суға төзімді (жоғары қысымды су ағындарына шыдайды; 1,5 м тереңдікке дейін 2 сағатқа дейін батырылуы мүмкін) |
| Қорғау сертификаттары | IP68, IP69 |
Дисплей
| Дисплей түрі | AMOLED |
| Дисплей өлшемі | 6.83 дюйм |
| Ажыратымдылық | 1260 × 2800 пиксель |
| Жаңарту жылдамдығы | 120 Hz |
| Пішім қатынасы | 20:9 |
| Пиксель тығыздығы | 449 ppi |
| Экран-дене қатынасы | ≈ 90.7% |
| Ең жоғары жарықтылық | 1900 cd/m² |
| Экран қорғанысы | Mohs деңгейі 4 |
| Сенсорлық экран | Иә |
| Экран мүмкіндіктері | 1 миллиард түс Сыйымдылықты сенсорлы экран HDR10+ Көп нүктелі сенсорлы экран |
Аппараттық
| Чипсет (SoC) | Mediatek Dimensity 7360 Turbo |
| CPU ядролары | 8 |
| Өндіріс техпроцесі | 4 nm |
| CPU ең жоғары жиілігі | 2.5 GHz |
| CPU архитектурасы | 64-bit |
| Микроархитектура | 4x 2.5 GHz – Cortex-A78 4x 2.0 GHz – Cortex-A55 |
| Жедел жад түрі | LPDDR5 |
| GPU | ARM Mali-G615 MC2 |
| RAM | 8GB, 12GB |
| Сақтау орны | 128GB, 256GB, 512GB |
| Ішкі сақтау түрі | UFS 3.1 |
| Нұсқалар | 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM 256GB 12GB RAM 512GB 8GB RAM |
| Кеңейтілетін сақтау | Жоқ |
Бағдарламалық жасақтама
| Операциялық жүйе | Android 16 (Baklava) |
| Пайдаланушы интерфейсі (UI) | OriginOS 6 |
Негізгі камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Қос камера | 200 MP, ƒ/1.9, 24 mm ( Кең бұрыш ), 1/1.56" Сенсор өлшемі Оптикалық кескін тұрақтандыру (OIS) PDAF 8 MP, ƒ/2.2, 120° ( Ультракең бұрыш ), 1/4.0" Сенсор өлшемі |
| Жарқыл | Иә |
| Жарқыл түрі | Сақиналы LED жарқыл |
| Мүмкіндіктер | Жоғары динамикалық диапазон (HDR) Панорама |
| Бейне мүмкіндіктері | Gyro-EIS, Оптикалық кескін тұрақтандыру (OIS) |
Алдыңғы камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Қос камера | 32 MP, ƒ/2.2, 22 mm ( Кең бұрыш ), 0.7 μm, 1/3.1" Сенсор өлшемі 50 MP, ƒ/2.0, 21 mm ( Кең бұрыш ) Автофокус (AF) (Тек Үндістан) |
Батарея
| Түрі | Si/C Li-Ion |
| Сыйымдылық | 7000 mAh |
| Сымды қуаттау қуаты | 90 W |
| Мүмкіндіктер | Байпас зарядтау Кері сымды зарядтау Сымды қуаттау 0-ден 100%-ға дейін 60 минутта (жарияланғандай) |
Желі
| SIM карталары | Қос SIM (Nano-SIM + Nano-SIM + eSIM) Қос SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE қолдауы | Иә |
| Деректер жылдамдығы | 5G, LTE, HSPA |
| 2G диапазондары | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G диапазондары | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G диапазондары | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b26 (850), b28 (700), b32 (1500), b38 (2600), b40 (2300), b41 (2500), b42 (3500), b43 (3700), b48 (3800), b66 (1700 MHz) |
| 5G диапазондары | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n20 (800), n26 (850), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n66 (2100), n75 (1500), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
Байланыс
| Wi-Fi қолдауы | Иә |
| Wi-Fi мүмкіндіктері | Dual-band |
| Bluetooth | Иә, v5.4 |
| USB порттары | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB қосылымы | USB арқылы зарядтау, USB жаппай сақтау құрылғысы (UMS) |
| GPS қолдауы | Иә |
| GPS мүмкіндіктері | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS |
| NFC қолдауы | Иә |
Мультимедиа
| Дыбыс зорайтқыш | Иә |
| Құлаққап ұясы | Жоқ |
| Аудио мүмкіндіктері | Стерео динамиктер |
| FM-радио | Жоқ |
Мүмкіндіктер
| Сенсорлар | Акселерометр Компас Гироскоп Экран астындағы оптикалық саусақ ізі сенсоры Жақындау сенсоры |
| Арнайы мүмкіндіктер | Darkness Glow технологиясы (нарыққа байланысты) |
Ескерту: Бұл беттегі ақпараттың 100% дәлдігіне кепілдік бере алмаймыз.
Vivo V70 FE суреттері
Жиі қойылатын сұрақтар
-
Vivo V70 FE бағасы қандай?
Vivo V70 FE бағасы - ₹40,890, ал алдағы күндерде баға өзгеруі мүмкін.
-
Vivo V70 FE шығарылым күні қандай?
Vivo V70 FE ресми түрде Сейсенбі, 17 Наурыз 2026 шығарылды
-
Vivo V70 FE дүкендерде бар ма?
Ия, Vivo V70 FE дүкендерде қол жетімді, өйткені ол әлі де өндірісте.
-
Vivo V70 FE салмағы қандай?
Vivo V70 FE-дің салмағы 200 грамм
-
Vivo V70 FE экранының өлшемі қандай?
Vivo V70 FE экранының өлшемі - 6.83 дюйм
-
Vivo V70 FE 5G желілерін қолдайды ма?
Иә, Vivo V70 FE келесі жиіліктерде 5G желілерін қолдайды: n1, n2, n3, n5, n7, n8, n20, n26, n28, n38, n40, n41, n66, n75, n77, n78
-
Vivo V70 FE-де қанша камера бар?
Vivo V70 FE артында Қос камера және алдыңғы жағында Қос камера бар