Nothing Phone (4a)
Nothing Phone (4a) сипаттамалары
Жалпы
| Бренд атауы | Nothing |
| Модель атауы | Phone (4a) |
| Модельдің басқа атауы | A069 (Халықаралық) |
| Жарияланған күні | Бейсенбі, 05 Наурыз 2026 |
| Сатылымға шыққан күні | Бейсенбі, 05 Наурыз 2026 |
| Күйі | Қолжетімді |
| Бағалар | €389 £379 ₹31,449 |
Дизайн
| Биіктігі | 164 мм (6.46 дюйм) |
| Ені | 77.6 мм (3.06 дюйм) |
| Қалыңдық | 8.6 мм (0.34 дюйм) |
| Салмақ | 204 g (7.20 унция) |
| Корпус материалдары | Артқы: Шыны Рамка: Пластик Алдыңғы жағы: Gorilla Glass 7i |
| Түстер | Қара, Көк, Қызғылт, Ақ |
| Қорғаныс (су/шаң) | Шаң өткізбейтін және суға төзімді (су шашына қарсы) Өндіруші бағалаған суға төзімді (25 см-ге дейін, 20 мин.) |
| Қорғау сертификаттары | IP64 |
Дисплей
| Дисплей түрі | AMOLED |
| Дисплей өлшемі | 6.78 дюйм |
| Ажыратымдылық | 1224 × 2720 пиксель |
| Жаңарту жылдамдығы | 120 Hz |
| Пішім қатынасы | 20:9 |
| Пиксель тығыздығы | 440 ppi |
| Экран-дене қатынасы | ≈ 87.2% |
| Ең жоғары жарықтылық | 4500 cd/m² |
| Экран қорғанысы | Corning Gorilla Glass 7i шынысы, Mohs деңгейі 5 |
| Сенсорлық экран | Иә |
| Экран мүмкіндіктері | 1 миллиард түс 2160Hz PWM Dimming Емкостты сенсорлы экран HDR10+ Көп нүктелі сенсорлы экран Ultra HDR кескінін қолдау |
Аппараттық
| Чипсет (SoC) | Qualcomm Snapdragon 7s Gen 4 |
| CPU ядролары | 8 |
| Өндіріс техпроцесі | 4 nm |
| CPU ең жоғары жиілігі | 2700 MHz |
| CPU архитектурасы | 64-bit |
| Микроархитектура | 1x 2.7 GHz – Kryo Prime (Cortex-A720) 3x 2.4 GHz – Kryo Gold (Cortex-A720) 4x 1.8 GHz – Kryo Silver (Cortex-A520) |
| Жедел жад түрі | LPDDR5 |
| GPU | Qualcomm Adreno 810 |
| RAM | 8GB, 12GB |
| Сақтау орны | 128GB, 256GB |
| Ішкі сақтау түрі | UFS 3.1 |
| Нұсқалар | 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM 256GB 12GB RAM |
| Кеңейтілетін сақтау | Жоқ |
Бағдарламалық жасақтама
| Операциялық жүйе | Android 16 (Baklava), Ең көбі 3 негізгі Android жаңарту |
| Пайдаланушы интерфейсі (UI) | Nothing OS 4.1 |
Негізгі камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Үш камера | 50 MP, ƒ/1.9, 24 mm ( Кең бұрыш ), 1.0 μm, 1/1.57" Сенсор өлшемі Оптикалық кескін тұрақтандыру (OIS) PDAF 50 MP, ƒ/2.9, 80 mm ( Перископты телеобъектив ), 0.64 μm, x3.5 Оптикалық зум, 1/2.75" Сенсор өлшемі Оптикалық кескін тұрақтандыру (OIS) PDAF 8 MP, ƒ/2.2, 15 mm, 120° ( Ультракең бұрыш ), 1.12 μm, 1/4.0" Сенсор өлшемі |
| Жарқыл | Иә |
| Жарқыл түрі | LED жарқылы |
| Мүмкіндіктер | Панорама Ultra XDR |
| Бейне түсіру | Иә |
| Бейне ажыратымдылығы | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30/60/120 fps |
| Бейне мүмкіндіктері | Dolby Vision HDR, Gyro-EIS, Оптикалық кескін тұрақтандыру (OIS) |
Алдыңғы камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Бір камера | 32 MP, ƒ/2.2, 22 mm ( Кең бұрыш ), 0.64 μm, 1/3.42" Сенсор өлшемі |
| Бейне түсіру | Иә |
| Бейне ажыратымдылығы | 1080p @ 30 fps |
Батарея
| Сыйымдылық | 5080 mAh (Халықаралық) 5400 mAh (India) |
| Сымды қуаттау қуаты | 50 W |
| Мүмкіндіктер | Кері сымды зарядтау Сымды зарядтау 0–100% аралығы 64 минутта (жарнамада көрсетілгендей) Сымды зарядтау 0-50% 22 минутта (жарияланғандай) |
Желі
| SIM карталары | Қос SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE қолдауы | Иә |
| Деректер жылдамдығы | 5G, LTE, HSPA |
| 2G диапазондары | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G диапазондары | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G диапазондары | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b26 (850), b28 (700), b38 (2600), b40 (2300), b41 (2500), b42 (3500), b48 (3800), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
| 5G диапазондары | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n12 (700), n20 (800), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n48 (3500), n66 (2100), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
Байланыс
| Wi-Fi қолдауы | Иә ( Wi-Fi 6 ) |
| Wi-Fi стандарттары | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Wi-Fi мүмкіндіктері | Dual-band, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Иә, v5.4 |
| USB порттары | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB қосылымы | USB арқылы зарядтау, USB жаппай сақтау құрылғысы (UMS) |
| GPS қолдауы | Иә |
| GPS мүмкіндіктері | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS |
| NFC қолдауы | Иә |
Мультимедиа
| Дыбыс зорайтқыш | Иә |
| Құлаққап ұясы | Жоқ |
| Аудио мүмкіндіктері | Стерео динамиктер |
| FM-радио | Жоқ |
Мүмкіндіктер
| Сенсорлар | Акселерометр Компас Гироскоп Экран астындағы оптикалық саусақ ізі сенсоры Жақындау сенсоры |
| Арнайы мүмкіндіктер | 63 mini-LED, 6 жеке адресацияланатын аймақ |
Ескерту: Бұл беттегі ақпараттың 100% дәлдігіне кепілдік бере алмаймыз.
Nothing Phone (4a) суреттері
Жиі қойылатын сұрақтар
-
Nothing Phone (4a) бағасы қандай?
Nothing Phone (4a) бағасы - €389, ал алдағы күндерде баға өзгеруі мүмкін.
-
Nothing Phone (4a) шығарылым күні қандай?
Nothing Phone (4a) ресми түрде Бейсенбі, 05 Наурыз 2026 шығарылды
-
Nothing Phone (4a) дүкендерде бар ма?
Ия, Nothing Phone (4a) дүкендерде қол жетімді, өйткені ол әлі де өндірісте.
-
Nothing Phone (4a) салмағы қандай?
Nothing Phone (4a)-дің салмағы 204 грамм
-
Nothing Phone (4a) экранының өлшемі қандай?
Nothing Phone (4a) экранының өлшемі - 6.78 дюйм
-
Nothing Phone (4a) 5G желілерін қолдайды ма?
Иә, Nothing Phone (4a) келесі жиіліктерде 5G желілерін қолдайды: n1, n2, n3, n5, n7, n8, n12, n20, n28, n38, n40, n41, n48, n66, n77, n78
-
Nothing Phone (4a)-де қанша камера бар?
Nothing Phone (4a) артында Үш камера және алдыңғы жағында Бір камера бар