Vivo Pad6 Pro
Vivo Pad6 Pro сипаттамалары
Жалпы
| Бренд атауы | Vivo |
| Модель атауы | Pad6 Pro |
| Жарияланған күні | Дүйсенбі, 30 Наурыз 2026 |
| Сатылымға шыққан күні | Жұма, 03 Сәуір 2026 |
| Күйі | Жақында шығады |
| Бағалар | €570 |
Дизайн
| Биіктігі | 297 мм (11.69 дюйм) |
| Ені | 199.8 мм (7.87 дюйм) |
| Қалыңдық | 6.2 мм (0.24 дюйм) |
| Салмақ | 663 g (23.39 унция) |
| Корпус материалдары | Артқы беті: алюминий Қоршау: Алюминий Алдыңғы жағы: шыны |
| Түстер | Көк, Сұр, Күлгін |
| Дизайн ерекшеліктері | Стилусқа қолдау |
Дисплей
| Дисплей түрі | IPS LCD |
| Дисплей өлшемі | 13.2 дюйм |
| Ажыратымдылық | 2512 × 3840 пиксель |
| Жаңарту жылдамдығы | 144 Hz |
| Пішім қатынасы | 3:2 |
| Пиксель тығыздығы | 348 ppi |
| Экран-дене қатынасы | ≈ 86.8% |
| Ең жоғары жарықтылық | 1200 cd/m² |
| Сенсорлық экран | Иә |
| Жақтаусыз дисплей | Жоқ |
| Экран мүмкіндіктері | 1 миллиард түс Емкостты сенсорлы экран HDR Көп нүктелі сенсорлы экран |
Аппараттық
| Чипсет (SoC) | Qualcomm Snapdragon 8 Elite Gen 5 |
| CPU ядролары | 8 |
| Өндіріс техпроцесі | 3 nm |
| CPU ең жоғары жиілігі | 4.6 GHz |
| CPU архитектурасы | 64-bit |
| Микроархитектура | 2x 4.6 GHz – Oryon V3 Phoenix L 6x 3.62 GHz – Oryon V3 Phoenix M |
| Жедел жад түрі | LPDDR5X |
| GPU | Qualcomm Adreno 840 @1.20 GHz |
| RAM | 8GB, 12GB, 16GB |
| Сақтау орны | 256GB, 512GB |
| Ішкі сақтау түрі | UFS 4.1 |
| Нұсқалар | 256GB 8GB RAM 256GB 12GB RAM 512GB 12GB RAM 512GB 16GB RAM |
| Кеңейтілетін сақтау | Жоқ |
Бағдарламалық жасақтама
| Операциялық жүйе | Android 16 (Baklava) |
| Пайдаланушы интерфейсі (UI) | OriginOS 6 |
Негізгі камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Бір камера | 13 MP |
| Жарқыл | Иә |
| Жарқыл түрі | LED жарқылы |
| Мүмкіндіктер | Панорама |
Алдыңғы камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Бір камера | 8 MP |
| Бейне түсіру | Иә |
| Бейне ажыратымдылығы | 1080p @ 30 fps |
Батарея
| Сыйымдылық | 13000 mAh |
| Сымды қуаттау қуаты | 66 W |
| Мүмкіндіктер | Кері сымды зарядтау |
Желі
| Ұялы байланыс | Жоқ |
Байланыс
| Wi-Fi қолдауы | Иә ( Wi-Fi 7 ) |
| Wi-Fi стандарттары | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/be |
| Wi-Fi мүмкіндіктері | Dual-band |
| Bluetooth | Иә, v5.4 |
| USB порттары | USB Type-C 3.2 USB On-The-Go |
| USB қосылымы | USB арқылы зарядтау, USB жаппай сақтау құрылғысы (UMS) |
| NFC қолдауы | Жоқ |
Мультимедиа
| Дыбыс зорайтқыш | Иә |
| Құлаққап ұясы | Жоқ |
| Аудио мүмкіндіктері | 8 динамик, Стерео динамиктер |
| FM-радио | Жоқ |
Мүмкіндіктер
| Сенсорлар | Акселерометр Гироскоп Жақындау сенсоры (тек керек-жарақтар үшін) |
| Арнайы мүмкіндіктер | USB Power Delivery |
Ескерту: Бұл беттегі ақпараттың 100% дәлдігіне кепілдік бере алмаймыз.
Vivo Pad6 Pro суреттері
Жиі қойылатын сұрақтар
-
Vivo Pad6 Pro бағасы қандай?
Vivo Pad6 Pro бағасы - €570, ал алдағы күндерде баға өзгеруі мүмкін.
-
Vivo Pad6 Pro үшін күтілетін шығарылым күні қандай?
Vivo Pad6 Pro-де Жұма, 03 Сәуір 2026 шығарылады
-
Vivo Pad6 Pro дүкендерде бар ма?
Жоқ, Vivo Pad6 Pro ресми дүкендерде жоқ, өйткені ол әлі босатылмаған.
-
Vivo Pad6 Pro салмағы қандай?
Vivo Pad6 Pro-дің салмағы 663 грамм
-
Vivo Pad6 Pro экранының өлшемі қандай?
Vivo Pad6 Pro экранының өлшемі - 13.2 дюйм
-
Vivo Pad6 Pro-де қанша камера бар?
Vivo Pad6 Pro артында Бір камера және алдыңғы жағында Бір камера бар