OnePlus Pad 4
OnePlus Pad 4 сипаттамалары
Жалпы
| Бренд атауы | OnePlus |
| Модель атауы | Pad 4 |
| Жарияланған күні | Жұма, 24 Сәуір 2026 |
| Сатылымға шыққан күні | Бейсенбі, 30 Сәуір 2026 |
| Күйі | Жақында шығады |
| Бағалар | €600 |
Дизайн
| Биіктігі | 289.7 мм (11.41 дюйм) |
| Ені | 209.8 мм (8.26 дюйм) |
| Қалыңдық | 5.9 мм (0.23 дюйм) |
| Салмақ | 672 g (23.70 унция) |
| Корпус материалдары | Артқы беті: алюминий Қоршау: Алюминий Алдыңғы жағы: шыны |
| Түстер | Қоңыр, Жасыл |
| Дизайн ерекшеліктері | Магнитті аксессуар қосқышы, Стилусқа қолдау |
Дисплей
| Дисплей түрі | IPS LCD |
| Дисплей өлшемі | 13.2 дюйм |
| Ажыратымдылық | 2400 × 3392 пиксель |
| Жаңарту жылдамдығы | 144 Hz |
| Пиксель тығыздығы | 315 ppi |
| Экран-дене қатынасы | ≈ 87.2% |
| Ең жоғары жарықтылық | 1000 cd/m² |
| Сенсорлық экран | Иә |
| Жақтаусыз дисплей | Жоқ |
| Экран мүмкіндіктері | 68 миллиард түс Сыйымдылықты сенсорлы экран Dolby Vision Көп нүктелі сенсорлы экран |
Аппараттық
| Чипсет (SoC) | Qualcomm Snapdragon 8 Elite Gen 5 |
| CPU ядролары | 8 |
| Өндіріс техпроцесі | 3 nm |
| CPU ең жоғары жиілігі | 4.6 GHz |
| CPU архитектурасы | 64-bit |
| Микроархитектура | 2x 4.6 GHz – Oryon V3 Phoenix L 6x 3.62 GHz – Oryon V3 Phoenix M |
| Жедел жад түрі | LPDDR5X |
| GPU | Qualcomm Adreno 840 @1.20 GHz |
| RAM | 8GB, 12GB |
| Сақтау орны | 256GB, 512GB |
| Ішкі сақтау түрі | UFS 4.1 |
| Нұсқалар | 256GB 8GB RAM 512GB 12GB RAM |
| Кеңейтілетін сақтау | Жоқ |
Бағдарламалық жасақтама
| Операциялық жүйе | Android 16 (Baklava) |
| Пайдаланушы интерфейсі (UI) | OxygenOS 16 |
Негізгі камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Бір камера | 13 MP |
| Жарқыл | Иә |
| Жарқыл түрі | LED жарқылы |
| Мүмкіндіктер | Түс спектрі сенсоры |
| Бейне түсіру | Иә |
| Бейне ажыратымдылығы | 2160p @ 30 fps |
| Бейне мүмкіндіктері | Gyro-EIS |
Алдыңғы камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Бір камера | 8 MP |
| Бейне түсіру | Иә |
| Бейне ажыратымдылығы | 1080p @ 30 fps |
Батарея
| Сыйымдылық | 13380 mAh |
| Сымды қуаттау қуаты | 80 W |
Желі
| Ұялы байланыс | Жоқ |
Байланыс
| Wi-Fi қолдауы | Иә ( Wi-Fi 7 ) |
| Wi-Fi стандарттары | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/be |
| Wi-Fi мүмкіндіктері | Dual-band |
| Bluetooth | Иә, v6.0 |
| USB порттары | USB Type-C 3.2 USB On-The-Go |
| USB қосылымы | USB арқылы зарядтау, USB жаппай сақтау құрылғысы (UMS) |
| GPS қолдауы | Жоқ |
| NFC қолдауы | Жоқ |
Мультимедиа
| Дыбыс зорайтқыш | Иә |
| Құлаққап ұясы | Жоқ |
| Аудио мүмкіндіктері | 8 динамик, Стерео динамиктер |
| FM-радио | Жоқ |
Мүмкіндіктер
| Сенсорлар | Акселерометр Компас Гироскоп Жақындау сенсоры (тек керек-жарақтар үшін) |
Ескерту: Бұл беттегі ақпараттың 100% дәлдігіне кепілдік бере алмаймыз.
OnePlus Pad 4 суреттері
Жиі қойылатын сұрақтар
-
OnePlus Pad 4 бағасы қандай?
OnePlus Pad 4 бағасы - €600, ал алдағы күндерде баға өзгеруі мүмкін.
-
OnePlus Pad 4 үшін күтілетін шығарылым күні қандай?
OnePlus Pad 4-де Бейсенбі, 30 Сәуір 2026 шығарылады
-
OnePlus Pad 4 дүкендерде бар ма?
Жоқ, OnePlus Pad 4 ресми дүкендерде жоқ, өйткені ол әлі босатылмаған.
-
OnePlus Pad 4 салмағы қандай?
OnePlus Pad 4-дің салмағы 672 грамм
-
OnePlus Pad 4 экранының өлшемі қандай?
OnePlus Pad 4 экранының өлшемі - 13.2 дюйм
-
OnePlus Pad 4-де қанша камера бар?
OnePlus Pad 4 артында Бір камера және алдыңғы жағында Бір камера бар