Vivo iQOO 15R
Vivo iQOO 15R сипаттамалары
Жалпы
| Бренд атауы | Vivo |
| Модель атауы | iQOO 15R |
| Модельдің басқа атауы | I2508 (Халықаралық) |
| Жарияланған күні | Сейсенбі, 24 Ақпан 2026 |
| Сатылымға шыққан күні | Жексенбі, 01 Наурыз 2026 |
| Күйі | Қолжетімді |
| Бағалар | €420 |
Дизайн
| Биіктігі | 157.6 мм (6.20 дюйм) |
| Ені | 74.4 мм (2.93 дюйм) |
| Қалыңдық | 7.9 мм (0.31 дюйм) |
| Салмақ | 202 g (7.13 унция) |
| Корпус материалдары | Арқа панелі: шыны немесе талшықпен күшейтілген пластик Жақтау: алюминий қорытпасы Алдыңғы жағы: шыны |
| Түстер | Қара, күміс |
| Қорғаныс (су/шаң) | Шаң мен суға төзімді (жоғары қысымды су ағындарына төзімді; 1,5 м тереңдікке 30 минутқа батыруға болады) |
| Қорғау сертификаттары | IP68, IP69 |
Дисплей
| Дисплей түрі | AMOLED |
| Дисплей өлшемі | 6.59 дюйм |
| Ажыратымдылық | 1260 × 2750 пиксель |
| Жаңарту жылдамдығы | 144 Hz |
| Пішім қатынасы | 19.5:9 |
| Пиксель тығыздығы | 459 ppi |
| Экран-дене қатынасы | ≈ 90.5% |
| Ең жоғары жарықтылық | 5000 cd/m² |
| Сенсорлық экран | Иә |
| Жақтаусыз дисплей | Иә |
| Экран мүмкіндіктері | 1 миллиард түс 4320Hz PWM Dimming Емкостты сенсорлы экран HDR10+ Көп нүктелі сенсорлы экран |
Аппараттық
| Чипсет (SoC) | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 5 |
| CPU ядролары | 8 |
| Өндіріс техпроцесі | 3 nm |
| CPU ең жоғары жиілігі | 3800 MHz |
| CPU архитектурасы | 64-bit |
| Микроархитектура | 2x 3.8 GHz – Oryon V3 Phoenix L 6x 3.32 GHz – Oryon V3 Phoenix M |
| Жедел жад түрі | LPDDR5X |
| GPU | Qualcomm Adreno 829 |
| RAM | 8GB, 12GB |
| Сақтау орны | 256GB, 512GB |
| Ішкі сақтау түрі | UFS |
| Нұсқалар | 256GB 8GB RAM 256GB 12GB RAM 512GB 12GB RAM |
| Кеңейтілетін сақтау | Жоқ |
Бағдарламалық жасақтама
| Операциялық жүйе | Android 16 (Baklava), Ең көбі 4 негізгі Android жаңарту |
| Пайдаланушы интерфейсі (UI) | MagicOS 6 |
Негізгі камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Қос камера | 50 MP, ƒ/1.8 ( Кең бұрыш ), 1/1.56" Сенсор өлшемі Оптикалық бейне тұрақтандыру (OIS) PDAF 8 MP, ƒ/2.2 ( Ультракең бұрыш ), 1/4.0" Сенсор өлшемі |
| Жарқыл | Иә |
| Жарқыл түрі | LED жарқылы |
| Мүмкіндіктер | Түс спектрі сенсоры Жоғары динамикалық диапазон (HDR) Панорама |
| Бейне түсіру | Иә |
| Бейне ажыратымдылығы | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60/120/240 fps |
| Бейне мүмкіндіктері | Gyro-EIS, HDR, Оптикалық кескін тұрақтандыру (OIS) |
Алдыңғы камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Бір камера | 32 MP, ƒ/2.2 ( Кең бұрыш ) |
Батарея
| Түрі | Si/C Li-Ion |
| Сыйымдылық | 7600 mAh |
| Сымды қуаттау қуаты | 100 W |
| Мүмкіндіктер | Кері сымды зарядтау |
Желі
| SIM карталары | Қос SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE қолдауы | Иә |
| Деректер жылдамдығы | 5G, LTE, HSPA |
| 2G диапазондары | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G диапазондары | HSPA: 850 / 900 / 2100 / 800 MHz |
| 4G диапазондары | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b26 (850), b28 (700), b32 (1500), b38 (2600), b40 (2300), b41 (2500), b42 (3500), b43 (3700), b48 (3800), b71 (600 MHz) |
| 5G диапазондары | 5G: n1 (2100), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n18 (850), n20 (800), n26 (850), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n48 (3500), n71 (600), n75 (1500), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
Байланыс
| Wi-Fi қолдауы | Иә ( Wi-Fi 7 ) |
| Wi-Fi стандарттары | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/be |
| Wi-Fi мүмкіндіктері | Dual-band |
| Bluetooth | Иә, v6.0 |
| USB порттары | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB қосылымы | USB арқылы зарядтау, USB жаппай сақтау құрылғысы (UMS) |
| GPS қолдауы | Иә |
| GPS мүмкіндіктері | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS (L1 & L5), NavIC, QZSS |
| NFC қолдауы | Иә |
Мультимедиа
| Дыбыс зорайтқыш | Иә |
| Құлаққап ұясы | Жоқ |
| Аудио мүмкіндіктері | Стерео динамиктер |
| FM-радио | Жоқ |
Мүмкіндіктер
| Сенсорлар | Акселерометр Компас Гироскоп Жақындау сенсоры Дисплей астындағы ультрадыбыстық саусақ ізі сенсоры |
| Арнайы мүмкіндіктер | Байпас зарядтау |
Ескерту: Бұл беттегі ақпараттың 100% дәлдігіне кепілдік бере алмаймыз.
Vivo iQOO 15R суреттері
Жиі қойылатын сұрақтар
-
Vivo iQOO 15R бағасы қандай?
Vivo iQOO 15R бағасы - €420, ал алдағы күндерде баға өзгеруі мүмкін.
-
Vivo iQOO 15R шығарылым күні қандай?
Vivo iQOO 15R ресми түрде Жексенбі, 01 Наурыз 2026 шығарылды
-
Vivo iQOO 15R дүкендерде бар ма?
Ия, Vivo iQOO 15R дүкендерде қол жетімді, өйткені ол әлі де өндірісте.
-
Vivo iQOO 15R салмағы қандай?
Vivo iQOO 15R-дің салмағы 202 грамм
-
Vivo iQOO 15R экранының өлшемі қандай?
Vivo iQOO 15R экранының өлшемі - 6.59 дюйм
-
Vivo iQOO 15R 5G желілерін қолдайды ма?
Иә, Vivo iQOO 15R келесі жиіліктерде 5G желілерін қолдайды: n1, n3, n5, n7, n8, n18, n20, n26, n28, n38, n40, n41, n48, n71, n75, n77, n78
-
Vivo iQOO 15R-де қанша камера бар?
Vivo iQOO 15R артында Қос камера және алдыңғы жағында Бір камера бар