Oppo K15 Pro+
Oppo K15 Pro+ сипаттамалары
Жалпы
| Бренд атауы | Oppo |
| Модель атауы | K15 Pro+ |
| Модельдің басқа атауы | PMG110 (Халықаралық) |
| Жарияланған күні | Сәрсенбі, 01 Сәуір 2026 |
| Сатылымға шыққан күні | Жұма, 03 Сәуір 2026 |
| Күйі | Қолжетімді |
| Бағалар | €460 |
Дизайн
| Биіктігі | 162.4 мм (6.39 дюйм) |
| Ені | 77.5 мм (3.05 дюйм) |
| Қалыңдық | 8.3 мм (0.33 дюйм) |
| Салмақ | 213 g (7.51 унция) |
| Корпус материалдары | Қоршау: Алюминий Алдыңғы жағы: Crystal Shield Glass |
| Түстер | Сұр, Қызғылт, күміс |
| Қорғаныс (су/шаң) | Шаң мен суға төзімді (жоғары қысымды су ағындарына төзімді; 1,5 м тереңдікке 30 минутқа батыруға болады) |
| Қорғау сертификаттары | IP68, IP69 |
Дисплей
| Дисплей түрі | AMOLED |
| Дисплей өлшемі | 6.78 дюйм |
| Ажыратымдылық | 1272 × 2772 пиксель |
| Жаңарту жылдамдығы | 165 Hz |
| Пішім қатынасы | 19.5:9 |
| Пиксель тығыздығы | 450 ppi |
| Экран-дене қатынасы | ≈ 89.3% |
| Ең жоғары жарықтылық | 1800 cd/m² |
| Экран қорғанысы | Crystal Shield шынысы |
| Экран мүмкіндіктері | 1 миллиард түс Сыйымдылықты сенсорлы экран Көп нүктелі сенсорлы экран |
Аппараттық
| Чипсет (SoC) | MediaTek Dimensity 9500s |
| CPU ядролары | 8 |
| Өндіріс техпроцесі | 3 nm |
| CPU ең жоғары жиілігі | 3.73 GHz |
| CPU архитектурасы | 64-bit |
| Микроархитектура | 1x 3.73 GHz – Cortex-X925 3x 3.3 GHz – Cortex-X4 4x 2.4 GHz – Cortex-A720 |
| Жедел жад түрі | LPDDR5X |
| GPU | ARM Immortalis-G925 MC12 |
| RAM | 12GB |
| Сақтау орны | 256GB, 512GB |
| Ішкі сақтау түрі | UFS 4.1 |
| Нұсқалар | 256GB 12GB RAM 512GB 12GB RAM |
| Кеңейтілетін сақтау | Жоқ |
Бағдарламалық жасақтама
| Операциялық жүйе | Android 16 (Baklava) |
| Пайдаланушы интерфейсі (UI) | ColorOS 16 |
Негізгі камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Қос камера | 50 MP, ƒ/1.8, 24 mm ( Кең бұрыш ) Оптикалық кескін тұрақтандыру (OIS) PDAF 8 MP, ƒ/2.2, 15 mm, 116° ( Ультракең бұрыш ) |
| Жарқыл | Иә |
| Жарқыл түрі | LED жарқылы |
| Мүмкіндіктер | Түс спектрі сенсоры Панорама |
| Бейне түсіру | Иә |
| Бейне ажыратымдылығы | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60/120/240 fps |
| Бейне мүмкіндіктері | Gyro-EIS |
Алдыңғы камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Бір камера | 16 MP, ƒ/2.4, 23 mm ( Кең бұрыш ) |
| Мүмкіндіктер | Панорама |
| Бейне түсіру | Иә |
| Бейне ажыратымдылығы | 1080p @ 30/60 fps |
| Бейне мүмкіндіктері | Gyro-EIS |
Батарея
| Түрі | Si/C Li-Ion |
| Сыйымдылық | 8000 mAh |
| Сымды қуаттау қуаты | 100 W |
| Мүмкіндіктер | Байпас зарядтау Кері сымды зарядтау |
Желі
| SIM карталары | Қос SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE қолдауы | Иә |
| Деректер жылдамдығы | 5G, LTE, HSPA |
| 2G диапазондары | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G диапазондары | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 2100 / 800 MHz |
| 4G диапазондары | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b8 (900), b19 (800), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b42 (3500), b43 (3700), b48 (3800), b66 (1700 MHz) |
| 5G диапазондары | 5G: n1 (2100), n3 (1800), n5 (850), n8 (900), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n48 (3500), n66 (2100), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
Байланыс
| Wi-Fi қолдауы | Иә ( Wi-Fi 7 ) |
| Wi-Fi стандарттары | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/be |
| Wi-Fi мүмкіндіктері | Dual-band |
| Bluetooth | Иә, v5.4 |
| USB порттары | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB қосылымы | USB арқылы зарядтау, USB жаппай сақтау құрылғысы (UMS) |
| GPS қолдауы | Иә |
| GPS мүмкіндіктері | BDS (B1I & B1C & B2a & B2b), GALILEO (E1 & E5a & E5b), GLONASS, GPS (L1 & L5), NavIC (L5), QZSS (L1 & L5) |
| NFC қолдауы | Иә |
Мультимедиа
| Дыбыс зорайтқыш | Иә |
| Құлаққап ұясы | Жоқ |
| Аудио мүмкіндіктері | Стерео динамиктер |
| FM-радио | Жоқ |
Мүмкіндіктер
| Сенсорлар | Акселерометр Компас Гироскоп Жақындау сенсоры Дисплей астындағы ультрадыбыстық саусақ ізі сенсоры |
| Арнайы мүмкіндіктер | Ішкі салқындатқыш желдеткіш Бағдарламаланатын қоректендіру көзі (PPS) Артқы жағындағы RGB LED жарығы Әмбебап жылдам зарядтау сипаттамасы (UFCS) USB Power Delivery |
Ескерту: Бұл беттегі ақпараттың 100% дәлдігіне кепілдік бере алмаймыз.
Oppo K15 Pro+ суреттері
Жиі қойылатын сұрақтар
-
Oppo K15 Pro+ бағасы қандай?
Oppo K15 Pro+ бағасы - €460, ал алдағы күндерде баға өзгеруі мүмкін.
-
Oppo K15 Pro+ шығарылым күні қандай?
Oppo K15 Pro+ ресми түрде Жұма, 03 Сәуір 2026 шығарылды
-
Oppo K15 Pro+ дүкендерде бар ма?
Ия, Oppo K15 Pro+ дүкендерде қол жетімді, өйткені ол әлі де өндірісте.
-
Oppo K15 Pro+ салмағы қандай?
Oppo K15 Pro+-дің салмағы 213 грамм
-
Oppo K15 Pro+ экранының өлшемі қандай?
Oppo K15 Pro+ экранының өлшемі - 6.78 дюйм
-
Oppo K15 Pro+ 5G желілерін қолдайды ма?
Иә, Oppo K15 Pro+ келесі жиіліктерде 5G желілерін қолдайды: n1, n3, n5, n8, n28, n38, n40, n41, n48, n66, n77, n78
-
Oppo K15 Pro+-де қанша камера бар?
Oppo K15 Pro+ артында Қос камера және алдыңғы жағында Бір камера бар