Tecno Pova Curve 2
Tecno Pova Curve 2 сипаттамалары
Жалпы
| Бренд атауы | Tecno |
| Модель атауы | Pova Curve 2 |
| Модельдің басқа атауы | LK7K (Халықаралық) |
| Жарияланған күні | Жұма, 13 Ақпан 2026 |
| Сатылымға шыққан күні | Жұма, 20 Ақпан 2026 |
| Күйі | Қолжетімді |
| Бағалар | €260 |
Дизайн
| Қалыңдық | 7.4 мм (0.29 дюйм) |
| Салмақ | 195 g (6.88 унция) |
| Түстер | Күлгін, күміс, титан |
| Қорғаныс (су/шаң) | Шаң өткізбейтін және суға төзімді (су шашына қарсы) |
| Қорғау сертификаттары | IP64 |
Дисплей
| Дисплей түрі | AMOLED |
| Дисплей өлшемі | 6.78 дюйм |
| Ажыратымдылық | 1208 × 2644 пиксель |
| Жаңарту жылдамдығы | 144 Hz |
| Пішім қатынасы | 19.5:9 |
| Пиксель тығыздығы | 429 ppi |
| Ең жоғары жарықтылық | 4500 cd/m² |
| Экран қорғанысы | Corning Gorilla Glass 7i шынысы, Құлауға төзімді (1,5 м дейін) |
| Сенсорлық экран | Иә |
| Экран мүмкіндіктері | 2304Hz PWM Dimming Емкостты сенсорлы экран Көп нүктелі сенсорлы экран |
Аппараттық
| Чипсет (SoC) | MediaTek Dimensity 7100 |
| CPU ядролары | 8 |
| Өндіріс техпроцесі | 6 nm |
| CPU ең жоғары жиілігі | 2400 MHz |
| CPU архитектурасы | 64-bit |
| Микроархитектура | 4x 2.4 GHz – Cortex-A78 4x 2.0 GHz – Cortex-A55 |
| Жедел жад түрі | LPDDR5 |
| GPU | ARM Mali-G610 MC2 |
| RAM | 8GB |
| Сақтау орны | 128GB, 256GB |
| Ішкі сақтау түрі | UFS 2.2 |
| Нұсқалар | 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM |
| Кеңейтілетін сақтау | Жоқ |
Бағдарламалық жасақтама
| Операциялық жүйе | Android 16 (Baklava) |
| Пайдаланушы интерфейсі (UI) | HIOS 16 |
Негізгі камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Қос камера | 50 MP, ƒ/1.8 ( Кең бұрыш ) PDAF 2 MP ( Көмекші объектив ) |
| Жарқыл | Иә |
| Жарқыл түрі | LED жарқылы |
| Мүмкіндіктер | Жоғары динамикалық диапазон (HDR) Панорама |
| Бейне түсіру | Иә |
| Бейне ажыратымдылығы | 1440p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
Алдыңғы камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Бір камера | 13 MP |
| Бейне түсіру | Иә |
| Бейне ажыратымдылығы | 1080p @ 30 fps |
Батарея
| Сыйымдылық | 8000 mAh |
| Сымды қуаттау қуаты | 45 W |
Желі
| SIM карталары | Қос SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE қолдауы | Иә |
| Деректер жылдамдығы | 5G, LTE, HSPA |
| 2G диапазондары | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G диапазондары | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G диапазондары | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
| 5G диапазондары | 5G: n1 (2100), n2 (1900 MHz) |
Байланыс
| Wi-Fi қолдауы | Иә ( Wi-Fi 6 ) |
| Wi-Fi стандарттары | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Wi-Fi мүмкіндіктері | Dual-band |
| Bluetooth | Иә, v5.4 |
| USB порттары | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB қосылымы | USB арқылы зарядтау, USB жаппай сақтау құрылғысы (UMS) |
| GPS қолдауы | Иә |
| GPS мүмкіндіктері | GPS |
| NFC қолдауы | Жоқ |
Мультимедиа
| Дыбыс зорайтқыш | Иә |
| Құлаққап ұясы | Жоқ |
| Аудио мүмкіндіктері | 24-бит/192 кГц Hi-Res аудио, 24-бит/192кГц Hi-Res сымсыз аудио, Dolby Atmos, Стерео динамиктер |
| FM-радио | Иә |
Мүмкіндіктер
| Сенсорлар | Акселерометр Компас Экран астындағы оптикалық саусақ ізі сенсоры Жақындау сенсоры |
| Арнайы мүмкіндіктер | Байпас зарядтау |
Ескерту: Бұл беттегі ақпараттың 100% дәлдігіне кепілдік бере алмаймыз.
Tecno Pova Curve 2 суреттері
Жиі қойылатын сұрақтар
-
Tecno Pova Curve 2 бағасы қандай?
Tecno Pova Curve 2 бағасы - €260, ал алдағы күндерде баға өзгеруі мүмкін.
-
Tecno Pova Curve 2 шығарылым күні қандай?
Tecno Pova Curve 2 ресми түрде Жұма, 20 Ақпан 2026 шығарылды
-
Tecno Pova Curve 2 дүкендерде бар ма?
Ия, Tecno Pova Curve 2 дүкендерде қол жетімді, өйткені ол әлі де өндірісте.
-
Tecno Pova Curve 2 салмағы қандай?
Tecno Pova Curve 2-дің салмағы 195 грамм
-
Tecno Pova Curve 2 экранының өлшемі қандай?
Tecno Pova Curve 2 экранының өлшемі - 6.78 дюйм
-
Tecno Pova Curve 2 5G желілерін қолдайды ма?
Иә, Tecno Pova Curve 2 келесі жиіліктерде 5G желілерін қолдайды: n1, n2
-
Tecno Pova Curve 2-де қанша камера бар?
Tecno Pova Curve 2 артында Қос камера және алдыңғы жағында Бір камера бар