Tecno Pouvoir 3 Plus
Tecno Pouvoir 3 Plus сипаттамалары
Жалпы
| Бренд атауы | Tecno |
| Модель атауы | Pouvoir 3 Plus |
| Модельдің басқа атауы | LB8 (Халықаралық) LB8a (Халықаралық) |
| Жарияланған күні | Бейсенбі, 01 Тамыз 2019 |
| Сатылымға шыққан күні | Бейсенбі, 01 Тамыз 2019 |
| Күйі | Тоқтатылды |
Дизайн
| Биіктігі | 159 мм (6.26 дюйм) |
| Ені | 76 мм (2.99 дюйм) |
| Қалыңдық | 9.2 мм (0.36 дюйм) |
| Корпус материалдары | Артқы: Пластик Рамка: Пластик Алдыңғы жағы: шыны |
| Түстер | Қара, Көк, алтын |
Дисплей
| Дисплей түрі | AMOLED |
| Дисплей өлшемі | 6.35 дюйм |
| Ажыратымдылық | 720 × 1548 пиксель |
| Пиксель тығыздығы | 269 ppi |
| Экран-дене қатынасы | ≈ 82.3% |
| Сенсорлық экран | Иә |
| Жақтаусыз дисплей | Иә |
| Экран мүмкіндіктері | Емкостты сенсорлы экран Көп нүктелі сенсорлы экран |
Аппараттық
| Чипсет (SoC) | MediaTek Helio P22 |
| CPU ядролары | 8 |
| Өндіріс техпроцесі | 12 nm |
| CPU ең жоғары жиілігі | 2.0 GHz |
| CPU архитектурасы | 64-bit |
| Микроархитектура | 4x 2.0 GHz – Cortex-A53 4x 1.5 GHz – Cortex-A53 |
| Жедел жад түрі | LPDDR4X |
| GPU | IMG PowerVR GE8320 |
| RAM | 6GB |
| Сақтау орны | 64GB |
| Ішкі сақтау түрі | eMMC 5.1 |
| Нұсқалар | 64GB 6GB RAM |
| Кеңейтілетін сақтау | Иә |
| Карта ұялары | microSDXC |
Бағдарламалық жасақтама
| Операциялық жүйе | Android 9.0 (Pie) |
| Пайдаланушы интерфейсі (UI) | HIOS 5.0 |
Негізгі камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Бір камера | 32 MP Авто-жарқыл |
| Жарқыл | Иә |
| Жарқыл түрі | Қос LED жарқылы |
| Мүмкіндіктер | Жоғары динамикалық диапазон (HDR) Панорама |
| Бейне түсіру | Иә |
| Бейне ажыратымдылығы | 1080p @ 30 fps |
Алдыңғы камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Бір камера | 13 MP, 1.12 μm, 1/3.1" Сенсор өлшемі |
| Жарқыл | Иә |
| Жарқыл түрі | Қос LED жарқылы |
| Мүмкіндіктер | Жоғары динамикалық диапазон (HDR) |
| Бейне түсіру | Иә |
| Бейне ажыратымдылығы | 1080p @ 30 fps |
Батарея
| Сыйымдылық | 6000 mAh |
| Алынуы | Алынбайтын |
Желі
| SIM карталары | Қос SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE қолдауы | Иә |
| Деректер жылдамдығы | LTE Cat4 150/50 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| 2G диапазондары | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G диапазондары | HSPA: 850 / 900 / 2100 MHz |
| 4G диапазондары | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b20 (800), b28 (700), b38 (2600), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
Байланыс
| Wi-Fi қолдауы | Иә ( Wi-Fi 4 ) |
| Wi-Fi стандарттары | 802.11/b/g/n |
| Wi-Fi мүмкіндіктері | Мобильді хотспот |
| Bluetooth | Иә, v5.0 |
| USB порттары | USB Type-C 2.0 |
| USB қосылымы | USB арқылы зарядтау, USB жаппай сақтау құрылғысы (UMS) |
| GPS қолдауы | Иә |
| GPS мүмкіндіктері | GPS |
| NFC қолдауы | Жоқ |
Мультимедиа
| Дыбыс зорайтқыш | Иә |
| Құлаққап ұясы | Иә |
| FM-радио | Иә |
Мүмкіндіктер
| Сенсорлар | Акселерометр Компас / Магнитометр Саусақ ізін тану сенсоры Жақындау сенсоры |
Ескерту: Бұл беттегі ақпараттың 100% дәлдігіне кепілдік бере алмаймыз.
Tecno Pouvoir 3 Plus шолулары
Бейне шолулар
Tecno Pouvoir 3 Plus суреттері
Жиі қойылатын сұрақтар
-
Tecno Pouvoir 3 Plus шығарылым күні қандай?
Tecno Pouvoir 3 Plus ресми түрде Бейсенбі, 01 Тамыз 2019 шығарылды
-
Tecno Pouvoir 3 Plus дүкендерде бар ма?
Жоқ, Tecno Pouvoir 3 Plus ресми дүкендерде бола бермейді, өйткені ол бұдан былай өндіріске кірмейді. Бірақ сіз оны eBay және т.б. сияқты бейресми дүкендерден таба аласыз ...
-
Tecno Pouvoir 3 Plus экранының өлшемі қандай?
Tecno Pouvoir 3 Plus экранының өлшемі - 6.35 дюйм
-
Tecno Pouvoir 3 Plus-де қанша камера бар?
Tecno Pouvoir 3 Plus артында Бір камера және алдыңғы жағында Бір камера бар