Vivo Y3 Standard
Vivo Y3 Standard сипаттамалары
Жалпы
| Бренд атауы | Vivo |
| Модель атауы | Y3 Standard |
| Модельдің басқа атауы | V1930A (Қытай) V1930T (Қытай) |
| Жарияланған күні | Жұма, 01 Қараша 2019 |
| Сатылымға шыққан күні | Жұма, 01 Қараша 2019 |
| Күйі | Тоқтатылды |
| Бағалар | €130 |
Дизайн
| Биіктігі | 159.4 мм (6.28 дюйм) |
| Ені | 76.7 мм (3.02 дюйм) |
| Қалыңдық | 8.9 мм (0.35 дюйм) |
| Салмақ | 191 g (6.74 унция) |
| Түстер | Сия көк, Нефрит қызыл |
Дисплей
| Дисплей түрі | IPS LCD |
| Дисплей өлшемі | 6.35 дюйм |
| Ажыратымдылық | 720 × 1544 пиксель |
| Пішім қатынасы | 19.3:9 |
| Пиксель тығыздығы | 268 ppi |
| Экран-дене қатынасы | ≈ 81.5% |
| Сенсорлық экран | Иә |
| Жақтаусыз дисплей | Иә |
| Экран мүмкіндіктері | Емкостты сенсорлы экран Көп нүктелі сенсорлы экран |
Аппараттық
| Чипсет (SoC) | Qualcomm Snapdragon 439 |
| CPU ядролары | 8 |
| Өндіріс техпроцесі | 12 nm |
| CPU ең жоғары жиілігі | 2.0 GHz |
| CPU архитектурасы | 64-bit |
| Микроархитектура | Cortex-A53 |
| Жедел жад түрі | LPDDR3 |
| GPU | Qualcomm Adreno 505 |
| RAM | 3GB |
| Сақтау орны | 64GB |
| Ішкі сақтау түрі | eMMC 5.1 |
| Нұсқалар | 64GB 3GB RAM |
| Кеңейтілетін сақтау | Иә |
| Карта ұялары | microSDXC |
Бағдарламалық жасақтама
| Операциялық жүйе | Android 9.0 (Pie) |
| Пайдаланушы интерфейсі (UI) | Funtouch 9.1 |
Негізгі камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Қос камера | 13 MP, ƒ/2.2 ( Кең бұрыш ) 2 MP ( Көмекші объектив ) |
| Жарқыл | Иә |
| Жарқыл түрі | LED жарқылы |
| Мүмкіндіктер | Жоғары динамикалық диапазон (HDR) Панорама |
| Бейне түсіру | Иә |
| Бейне ажыратымдылығы | 1080p @ 30 fps |
Алдыңғы камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Бір камера | 8 MP, ƒ/1.8 |
| Бейне түсіру | Иә |
| Бейне ажыратымдылығы | 1080p @ 30 fps |
Батарея
| Сыйымдылық | 5000 mAh |
| Алынуы | Алынбайтын |
| Сымды қуаттау қуаты | 10 W |
Желі
| SIM карталары | Қос SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE қолдауы | Иә |
| Деректер жылдамдығы | LTE, HSPA |
| 2G диапазондары | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 MHz |
| 3G диапазондары | HSPA: 850 / 900 / 2100 MHz |
| 4G диапазондары | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b5 (850), b8 (900), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
Байланыс
| Wi-Fi қолдауы | Иә ( Wi-Fi 4 ) |
| Wi-Fi стандарттары | 802.11/b/g/n |
| Wi-Fi мүмкіндіктері | Мобильді хотспот |
| Bluetooth | Иә, v4.2 |
| USB порттары | Micro-USB 2.0 USB On-The-Go |
| USB қосылымы | USB арқылы зарядтау, USB жаппай сақтау құрылғысы (UMS) |
| GPS қолдауы | Иә |
| GPS мүмкіндіктері | BDS, GLONASS, GPS |
| NFC қолдауы | Жоқ |
Мультимедиа
| Дыбыс зорайтқыш | Иә |
| Құлаққап ұясы | Иә |
| FM-радио | Иә |
Мүмкіндіктер
| Сенсорлар | Акселерометр Компас / Магнитометр Саусақ ізін тану сенсоры Жақындау сенсоры |
Ескерту: Бұл беттегі ақпараттың 100% дәлдігіне кепілдік бере алмаймыз.
Vivo Y3 Standard суреттері
Жиі қойылатын сұрақтар
-
Vivo Y3 Standard бағасы қандай?
Vivo Y3 Standard бағасы - €130, ал алдағы күндерде баға өзгеруі мүмкін.
-
Vivo Y3 Standard шығарылым күні қандай?
Vivo Y3 Standard ресми түрде Жұма, 01 Қараша 2019 шығарылды
-
Vivo Y3 Standard дүкендерде бар ма?
Жоқ, Vivo Y3 Standard ресми дүкендерде бола бермейді, өйткені ол бұдан былай өндіріске кірмейді. Бірақ сіз оны eBay және т.б. сияқты бейресми дүкендерден таба аласыз ...
-
Vivo Y3 Standard салмағы қандай?
Vivo Y3 Standard-дің салмағы 191 грамм
-
Vivo Y3 Standard экранының өлшемі қандай?
Vivo Y3 Standard экранының өлшемі - 6.35 дюйм
-
Vivo Y3 Standard-де қанша камера бар?
Vivo Y3 Standard артында Қос камера және алдыңғы жағында Бір камера бар