Samsung Galaxy XCover FieldPro
Samsung Galaxy XCover FieldPro сипаттамалары
Жалпы
| Бренд атауы | Samsung |
| Модель атауы | Galaxy XCover FieldPro |
| Модельдің басқа атауы | SM-G889F (Халықаралық) SM-G889A (Халықаралық) |
| Жарияланған күні | Дүйсенбі, 06 Сәуір 2020 |
| Сатылымға шыққан күні | Дүйсенбі, 06 Сәуір 2020 |
| Күйі | Тоқтатылды |
| Бағалар | €1,020 |
Дизайн
| Биіктігі | 158.5 мм (6.24 дюйм) |
| Ені | 80.7 мм (3.18 дюйм) |
| Қалыңдық | 14.2 мм (0.56 дюйм) |
| Салмақ | 256 g (9.03 унция) |
| Түстер | Қара |
| Қорғаныс (су/шаң) | Шаңға төзімді Суға төзімділік |
| Қорғау сертификаттары | IP68 |
Дисплей
| Дисплей түрі | IPS LCD |
| Дисплей өлшемі | 5.1 дюйм |
| Ажыратымдылық | 1440 × 2560 пиксель |
| Пішім қатынасы | 16:9 |
| Пиксель тығыздығы | 576 ppi |
| Экран-дене қатынасы | ≈ 56.1% |
| Экран қорғанысы | MIL-STD-810G стандартына сай |
| Сенсорлық экран | Иә |
| Жақтаусыз дисплей | Иә |
| Экран мүмкіндіктері | Емкостты сенсорлы экран Көп нүктелі сенсорлы экран |
Аппараттық
| Чипсет (SoC) | Samsung Exynos 9810 |
| CPU ядролары | 8 |
| Өндіріс техпроцесі | 10 nm |
| CPU ең жоғары жиілігі | 2.9 GHz |
| CPU архитектурасы | 64-bit |
| Микроархитектура | 4x 2.9 GHz – Exynos M3 4x 1.9 GHz – Cortex-A55 |
| Жедел жад түрі | LPDDR4X |
| GPU | ARM Mali-G72 MP18 |
| RAM | 4GB |
| Сақтау орны | 64GB |
| Ішкі сақтау түрі | UFS 2.1 |
| Нұсқалар | 64GB 4GB RAM |
| Кеңейтілетін сақтау | Иә |
| Карта ұялары | microSDXC |
Бағдарламалық жасақтама
| Операциялық жүйе | Android 8.0 (Oreo) |
Негізгі камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Бір камера | 12 MP ( Кең бұрыш ), 1.4 μm, 1/2.55" Сенсор өлшемі |
| Жарқыл | Иә |
| Жарқыл түрі | Үш LED жарқылы |
| Мүмкіндіктер | Авто-жарқыл Үздіксіз түсіру режимі Сандық зум Экспозицияны өтеу Бет анықтау Жоғары динамикалық диапазон (HDR) ISO параметрлері Панорама Фокустау үшін түртіңіз |
| Бейне түсіру | Иә |
| Бейне ажыратымдылығы | 1080p @ 30 fps |
Алдыңғы камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Бір камера | 8 MP, ƒ/1.7 |
| Мүмкіндіктер | Жоғары динамикалық диапазон (HDR) |
| Бейне түсіру | Иә |
| Бейне ажыратымдылығы | 1080p @ 30 fps |
Батарея
| Түрі | Li-Poly |
| Сыйымдылық | 4500 mAh |
| Алынуы | Алынатын |
Желі
| SIM карталары | Қос SIM (Micro-SIM + Micro-SIM) |
| VoLTE қолдауы | Иә |
| Деректер жылдамдығы | LTE (3CA) Cat11 600/75 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| 2G диапазондары | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G диапазондары | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G диапазондары | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b12 (700), b14 (700), b20 (800), b29 (700), b30 (2300), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b66 (1700 MHz) |
Байланыс
| Wi-Fi қолдауы | Иә ( Wi-Fi 6 ) |
| Wi-Fi стандарттары | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/i/r |
| Wi-Fi мүмкіндіктері | Dual-band, Мобильді хотспот, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Иә, v5.0 |
| USB порттары | USB Type-C 2.0 |
| USB қосылымы | USB арқылы зарядтау, USB жаппай сақтау құрылғысы (UMS) |
| GPS қолдауы | Иә |
| GPS мүмкіндіктері | GPS, GALILEO, GLONASS |
| NFC қолдауы | Иә |
Мультимедиа
| Дыбыс зорайтқыш | Иә |
| Құлаққап ұясы | Иә |
| Аудио мүмкіндіктері | Қос динамиктер |
| FM-радио | Иә |
Мүмкіндіктер
| Сенсорлар | Акселерометр Барометр Компас / Магнитометр Саусақ ізін тану сенсоры Гироскоп Жақындау сенсоры |
| Арнайы мүмкіндіктер | Төтенше PTT түймесі |
Ескерту: Бұл беттегі ақпараттың 100% дәлдігіне кепілдік бере алмаймыз.
Samsung Galaxy XCover FieldPro шолулары
Бейне шолулар
Samsung Galaxy XCover FieldPro суреттері
Жиі қойылатын сұрақтар
-
Samsung Galaxy XCover FieldPro бағасы қандай?
Samsung Galaxy XCover FieldPro бағасы - €1,020, ал алдағы күндерде баға өзгеруі мүмкін.
-
Samsung Galaxy XCover FieldPro шығарылым күні қандай?
Samsung Galaxy XCover FieldPro ресми түрде Дүйсенбі, 06 Сәуір 2020 шығарылды
-
Samsung Galaxy XCover FieldPro дүкендерде бар ма?
Жоқ, Samsung Galaxy XCover FieldPro ресми дүкендерде бола бермейді, өйткені ол бұдан былай өндіріске кірмейді. Бірақ сіз оны eBay және т.б. сияқты бейресми дүкендерден таба аласыз ...
-
Samsung Galaxy XCover FieldPro салмағы қандай?
Samsung Galaxy XCover FieldPro-дің салмағы 256 грамм
-
Samsung Galaxy XCover FieldPro экранының өлшемі қандай?
Samsung Galaxy XCover FieldPro экранының өлшемі - 5.1 дюйм
-
Samsung Galaxy XCover FieldPro 5G желілерін қолдайды ма?
Жоқ, Samsung Galaxy XCover FieldPro 5G желісін қолдамайды
-
Samsung Galaxy XCover FieldPro-де қанша камера бар?
Samsung Galaxy XCover FieldPro артында Бір камера және алдыңғы жағында Бір камера бар