Xiaomi Mi 10 Pro 5G
Xiaomi Mi 10 Pro 5G сипаттамалары
Жалпы
| Бренд атауы | Xiaomi |
| Модель атауы | Mi 10 Pro 5G |
| Модельдің басқа атауы | M2001J1G (Халықаралық) |
| Жарияланған күні | Сейсенбі, 18 Ақпан 2020 |
| Сатылымға шыққан күні | Сейсенбі, 18 Ақпан 2020 |
| Күйі | Тоқтатылды |
| Бағалар | €930 |
Дизайн
| Биіктігі | 162.5 мм (6.40 дюйм) |
| Ені | 74.8 мм (2.94 дюйм) |
| Қалыңдық | 9 мм (0.35 дюйм) |
| Салмақ | 208 g (7.34 унция) |
| Корпус материалдары | Артқы: Шыны Қоршау: Алюминий Алдыңғы жағы: Gorilla әйнек 5 |
| Түстер | Альпілік ақ, Күн тоқырауының сұр |
Дисплей
| Дисплей түрі | Super AMOLED |
| Дисплей өлшемі | 6.67 дюйм |
| Ажыратымдылық | 1080 × 2340 пиксель |
| Жаңарту жылдамдығы | 90 Hz |
| Пішім қатынасы | 19.5:9 |
| Пиксель тығыздығы | 386 ppi |
| Экран-дене қатынасы | ≈ 89.8% |
| Ең жоғары жарықтылық | 500 cd/m² |
| Экран қорғанысы | Corning Gorilla Glass 5 шынысы |
| Сенсорлық экран | Иә |
| Жақтаусыз дисплей | Иә |
| Экран мүмкіндіктері | Емкостты сенсорлы экран HDR10+ Көп нүктелі сенсорлы экран |
Аппараттық
| Чипсет (SoC) | Qualcomm Snapdragon 865 |
| CPU ядролары | 8 |
| Өндіріс техпроцесі | 7 nm |
| CPU ең жоғары жиілігі | 2.84 GHz |
| CPU архитектурасы | 64-bit |
| Микроархитектура | 1x 2.84 GHz – Cortex-A77 3x 2.42 GHz – Cortex-A77 4x 1.8 GHz – Cortex-A55 |
| Жедел жад түрі | LPDDR5 |
| GPU | Qualcomm Adreno 650 |
| RAM | 8GB, 12GB |
| Сақтау орны | 256GB, 512GB |
| Ішкі сақтау түрі | UFS 3.0 |
| Нұсқалар | 256GB 8GB RAM 256GB 12GB RAM 512GB 12GB RAM |
| Кеңейтілетін сақтау | Жоқ |
Бағдарламалық жасақтама
| Операциялық жүйе | Android 10 (Quince Tart), Жаңартуға болады Android 13 (Tiramisu) |
| Пайдаланушы интерфейсі (UI) | MIUI 14 |
Негізгі камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Төрт камера | 108 MP, ƒ/1.7 ( Кең бұрыш ), 0.8 μm, 1/1.33" Сенсор өлшемі Оптикалық бейне тұрақтандыру (OIS) PDAF 12 MP, ƒ/2.0, 50 mm ( Телеобъектив ), 1.4 μm, x2 Оптикалық зум, 1/2.55" Сенсор өлшемі Dual-Pixel PDAF 8 MP, ƒ/2.0 ( Телеобъектив ), 1.0 μm, x3.7 Оптикалық зум Оптикалық бейне тұрақтандыру (OIS) 20 MP, ƒ/2.2, 13 mm ( Ультракең бұрыш ), 1.0 μm, 1/2.8" Сенсор өлшемі |
| Жарқыл | Иә |
| Жарқыл түрі | Үш LED Dual-Tone жарқылы |
| Мүмкіндіктер | Лазерлік автофокус Үздіксіз түсіру режимі Экспозицияны өтеу Бет анықтау Жоғары динамикалық диапазон (HDR) ISO параметрлері Панорама Фокустау үшін түртіңіз |
| Бейне түсіру | Иә |
| Бейне ажыратымдылығы | 4320p @ 30 fps 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60/120/240/960 fps |
| Бейне мүмкіндіктері | Gyro-EIS |
Алдыңғы камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Бір камера | 20 MP, ƒ/2.0 ( Кең бұрыш ), 0.9 μm, 1/3" Сенсор өлшемі |
| Мүмкіндіктер | Жоғары динамикалық диапазон (HDR) |
| Бейне түсіру | Иә |
| Бейне ажыратымдылығы | 1080p @ 30 fps 720p @ 120 fps |
Батарея
| Түрі | Li-Poly |
| Сыйымдылық | 4500 mAh |
| Сымды қуаттау қуаты | 50 W |
| Сымсыз қуаттау | Иә |
| Сымсыз қуаттау қуаты | 30 W |
| Жылдам қуаттау | Иә |
| Мүмкіндіктер | Кері сымсыз зарядтау |
Желі
| SIM карталары | Бір SIM (Nano-SIM) Қос SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE қолдауы | Иә |
| Деректер жылдамдығы | 5G (2+ Gbps DL), LTE, HSPA |
| 2G диапазондары | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G диапазондары | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G диапазондары | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b17 (700), b20 (800), b28 (700), b32 (1500), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
| 5G диапазондары | 5G: n1 (2100), n3 (1800), n7 (2600), n28 (700), n41 (2500), n77 (3700), n78 (3500), n79 (4700 MHz) |
Байланыс
| Wi-Fi қолдауы | Иә ( Wi-Fi 6 ) |
| Wi-Fi стандарттары | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Wi-Fi мүмкіндіктері | DLNA, Dual-band, Мобильді хотспот, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Иә, v5.1 |
| USB порттары | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB қосылымы | USB арқылы зарядтау, USB жаппай сақтау құрылғысы (UMS) |
| GPS қолдауы | Иә |
| GPS мүмкіндіктері | BDS, GPS (L1 & L5), GALILEO, GLONASS, QZSS |
| NFC қолдауы | Иә |
Мультимедиа
| Дыбыс зорайтқыш | Иә |
| Құлаққап ұясы | Жоқ |
| Аудио мүмкіндіктері | 24-бит/192 кГц Hi-Res аудио, Стерео динамиктер |
| FM-радио | Жоқ |
Мүмкіндіктер
| Сенсорлар | Акселерометр Барометр Компас / Магнитометр Гироскоп Экран астындағы оптикалық саусақ ізі сенсоры Виртуалды жақындық сенсоры |
| Арнайы мүмкіндіктер | USB Power Delivery 3.0 |
Ескерту: Бұл беттегі ақпараттың 100% дәлдігіне кепілдік бере алмаймыз.
Xiaomi Mi 10 Pro 5G шолулары
Бейне шолулар
Xiaomi Mi 10 Pro 5G суреттері
Жиі қойылатын сұрақтар
-
Xiaomi Mi 10 Pro 5G бағасы қандай?
Xiaomi Mi 10 Pro 5G бағасы - €930, ал алдағы күндерде баға өзгеруі мүмкін.
-
Xiaomi Mi 10 Pro 5G шығарылым күні қандай?
Xiaomi Mi 10 Pro 5G ресми түрде Сейсенбі, 18 Ақпан 2020 шығарылды
-
Xiaomi Mi 10 Pro 5G дүкендерде бар ма?
Жоқ, Xiaomi Mi 10 Pro 5G ресми дүкендерде бола бермейді, өйткені ол бұдан былай өндіріске кірмейді. Бірақ сіз оны eBay және т.б. сияқты бейресми дүкендерден таба аласыз ...
-
Xiaomi Mi 10 Pro 5G салмағы қандай?
Xiaomi Mi 10 Pro 5G-дің салмағы 208 грамм
-
Xiaomi Mi 10 Pro 5G экранының өлшемі қандай?
Xiaomi Mi 10 Pro 5G экранының өлшемі - 6.67 дюйм
-
Xiaomi Mi 10 Pro 5G 5G желілерін қолдайды ма?
Иә, Xiaomi Mi 10 Pro 5G келесі жиіліктерде 5G желілерін қолдайды: n1, n3, n7, n28, n41, n77, n78, n79
-
Xiaomi Mi 10 Pro 5G-де қанша камера бар?
Xiaomi Mi 10 Pro 5G артында Төрт камера және алдыңғы жағында Бір камера бар