Oppo Reno A
Oppo Reno A сипаттамалары
Жалпы
| Бренд атауы | Oppo |
| Модель атауы | Reno A |
| Модельдің басқа атауы | CPH1983 (Халықаралық) |
| Жарияланған күні | Сейсенбі, 01 Қазан 2019 |
| Сатылымға шыққан күні | Сейсенбі, 01 Қазан 2019 |
| Күйі | Тоқтатылды |
| Бағалар | €280 |
Дизайн
| Биіктігі | 158.4 мм (6.24 дюйм) |
| Ені | 75.4 мм (2.97 дюйм) |
| Қалыңдық | 7.8 мм (0.31 дюйм) |
| Салмақ | 169 g (5.96 унция) |
| Корпус материалдары | Артқы: Пластик Рамка: Пластик Алдыңғы жағы: Gorilla әйнек 5 |
| Түстер | Қара, Көк |
| Қорғаныс (су/шаң) | Шаңға төзімді Суға төзімділік |
| Қорғау сертификаттары | IP67 |
Дисплей
| Дисплей түрі | AMOLED |
| Дисплей өлшемі | 6.4 дюйм |
| Ажыратымдылық | 1080 × 2340 пиксель |
| Пішім қатынасы | 19.5:9 |
| Пиксель тығыздығы | 403 ppi |
| Экран-дене қатынасы | ≈ 84.2% |
| Экран қорғанысы | Corning Gorilla Glass 5 шынысы |
| Сенсорлық экран | Иә |
| Жақтаусыз дисплей | Иә |
| Экран мүмкіндіктері | Емкостты сенсорлы экран Көп нүктелі сенсорлы экран |
Аппараттық
| Чипсет (SoC) | Qualcomm Snapdragon 710 |
| CPU ядролары | 8 |
| Өндіріс техпроцесі | 10 nm |
| CPU ең жоғары жиілігі | 2.2 GHz |
| CPU архитектурасы | 64-bit |
| Микроархитектура | Cortex-A75 Cortex-A55 Qualcomm Kryo 360 |
| Жедел жад түрі | LPDDR4X |
| GPU | Qualcomm Adreno 616 |
| RAM | 6GB |
| Сақтау орны | 128GB |
| Нұсқалар | 128GB 6GB RAM |
| Кеңейтілетін сақтау | Иә |
| Карта ұялары | microSDXC |
Бағдарламалық жасақтама
| Операциялық жүйе | Android 9.0 (Pie) |
| Пайдаланушы интерфейсі (UI) | ColorOS 6.0 |
Негізгі камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Қос камера | 16 MP, ƒ/1.8, 1.12 μm, 1/2.8" Сенсор өлшемі PDAF 2 MP ( Көмекші объектив ) |
| Жарқыл | Иә |
| Жарқыл түрі | LED жарқылы |
| Мүмкіндіктер | Авто-жарқыл Үздіксіз түсіру режимі Сандық зум Экспозицияны өтеу Бет анықтау Жоғары динамикалық диапазон (HDR) ISO параметрлері Панорама Фокустау үшін түртіңіз |
| Бейне түсіру | Иә |
| Бейне ажыратымдылығы | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
Алдыңғы камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Бір камера | 25 MP, ƒ/2.4, 0.9 μm, 1/2.8" Сенсор өлшемі |
| Мүмкіндіктер | Жоғары динамикалық диапазон (HDR) |
| Бейне түсіру | Иә |
| Бейне ажыратымдылығы | 1080p @ 30 fps |
Батарея
| Түрі | Li-Poly |
| Сыйымдылық | 3600 mAh |
| Алынуы | Алынбайтын |
Желі
| SIM карталары | Қос SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE қолдауы | Иә |
| Деректер жылдамдығы | LTE (2CA) Cat6 300/50 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| 2G диапазондары | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G диапазондары | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| 4G диапазондары | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b18 (800), b19 (800), b26 (850), b28 (700), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
Байланыс
| Wi-Fi қолдауы | Иә ( Wi-Fi 5 ) |
| Wi-Fi стандарттары | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Wi-Fi мүмкіндіктері | Dual-band, Мобильді хотспот, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Иә, v5.0 |
| USB порттары | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB қосылымы | USB арқылы зарядтау, USB жаппай сақтау құрылғысы (UMS) |
| GPS қолдауы | Иә |
| GPS мүмкіндіктері | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS |
| NFC қолдауы | Иә |
Мультимедиа
| Дыбыс зорайтқыш | Иә |
| Құлаққап ұясы | Иә |
| FM-радио | Жоқ |
Мүмкіндіктер
| Сенсорлар | Акселерометр Компас / Магнитометр Саусақ ізін тану сенсоры Гироскоп Жақындау сенсоры |
Ескерту: Бұл беттегі ақпараттың 100% дәлдігіне кепілдік бере алмаймыз.
Oppo Reno A суреттері
Жиі қойылатын сұрақтар
-
Oppo Reno A бағасы қандай?
Oppo Reno A бағасы - €280, ал алдағы күндерде баға өзгеруі мүмкін.
-
Oppo Reno A шығарылым күні қандай?
Oppo Reno A ресми түрде Сейсенбі, 01 Қазан 2019 шығарылды
-
Oppo Reno A дүкендерде бар ма?
Жоқ, Oppo Reno A ресми дүкендерде бола бермейді, өйткені ол бұдан былай өндіріске кірмейді. Бірақ сіз оны eBay және т.б. сияқты бейресми дүкендерден таба аласыз ...
-
Oppo Reno A салмағы қандай?
Oppo Reno A-дің салмағы 169 грамм
-
Oppo Reno A экранының өлшемі қандай?
Oppo Reno A экранының өлшемі - 6.4 дюйм
-
Oppo Reno A-де қанша камера бар?
Oppo Reno A артында Қос камера және алдыңғы жағында Бір камера бар