Nokia X71
Nokia X71 сипаттамалары
Жалпы
| Бренд атауы | Nokia |
| Модель атауы | X71 |
| Модельдің басқа атауы | TA-1167 (Халықаралық) TA-1172 (Халықаралық) |
| Жарияланған күні | Сәрсенбі, 17 Сәуір 2019 |
| Сатылымға шыққан күні | Сәрсенбі, 17 Сәуір 2019 |
| Күйі | Тоқтатылды |
| Бағалар | €290 |
Дизайн
| Биіктігі | 157.2 мм (6.19 дюйм) |
| Ені | 76.5 мм (3.01 дюйм) |
| Қалыңдық | 8 мм (0.31 дюйм) |
| Салмақ | 180 g (6.35 унция) |
| Корпус материалдары | Артқы: Шыны Қоршау: Алюминий Алдыңғы жағы: шыны |
| Түстер | Қара |
Дисплей
| Дисплей түрі | IPS LCD |
| Дисплей өлшемі | 6.39 дюйм |
| Ажыратымдылық | 1080 × 2316 пиксель |
| Пішім қатынасы | 19.3:9 |
| Пиксель тығыздығы | 400 ppi |
| Экран-дене қатынасы | ≈ 83.9% |
| Сенсорлық экран | Иә |
| Жақтаусыз дисплей | Иә |
| Экран мүмкіндіктері | Емкостты сенсорлы экран Көп нүктелі сенсорлы экран |
Аппараттық
| Чипсет (SoC) | Qualcomm Snapdragon 660 |
| CPU ядролары | 8 |
| Өндіріс техпроцесі | 14 nm |
| CPU ең жоғары жиілігі | 2.2 GHz |
| CPU архитектурасы | 64-bit |
| Микроархитектура | 4x 2.2 GHz – Kryo 260 Gold (Cortex-A73) 4x 1.84 GHz – Kryo 260 Silver (Cortex-A53) |
| Жедел жад түрі | LPDDR4X |
| GPU | Qualcomm Adreno 512 |
| RAM | 6GB |
| Сақтау орны | 64GB, 128GB |
| Ішкі сақтау түрі | eMMC 5.1 |
| Нұсқалар | 64GB 6GB RAM 128GB 6GB RAM |
| Кеңейтілетін сақтау | Иә |
| Карта ұялары | microSDXC |
Бағдарламалық жасақтама
| Операциялық жүйе | Android 9.0 (Pie) |
Негізгі камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Үш камера | 48 MP, ƒ/1.8 ( Кең бұрыш ), 0.8 μm, 1/2.0" Сенсор өлшемі PDAF 8 MP, 13 mm ( Ультракең бұрыш ), 1.12 μm, 1/4.0" Сенсор өлшемі 2 MP ( Көмекші объектив ) |
| Жарқыл | Иә |
| Жарқыл түрі | Қос LED жарқылы |
| Мүмкіндіктер | Авто-жарқыл Сандық зум Экспозицияны өтеу Бет тану Жоғары динамикалық диапазон (HDR) ISO параметрлері Панорама Фокустау үшін түртіңіз Zeiss оптикасы |
| Бейне түсіру | Иә |
| Бейне ажыратымдылығы | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
Алдыңғы камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Бір камера | 16 MP, ƒ/2.0, 1.0 μm, 1/3.06" Сенсор өлшемі |
| Бейне түсіру | Иә |
| Бейне ажыратымдылығы | 1080p @ 30 fps |
Батарея
| Түрі | Li-Poly |
| Сыйымдылық | 3500 mAh |
| Алынуы | Алынбайтын |
| Сымды қуаттау қуаты | 18 W |
| Жылдам қуаттау | Иә |
Желі
| SIM карталары | Қос SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE қолдауы | Иә |
| Деректер жылдамдығы | LTE, HSPA |
| 2G диапазондары | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G диапазондары | HSPA: 850 / 900 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G диапазондары | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b28 (700), b38 (2600), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
Байланыс
| Wi-Fi қолдауы | Иә ( Wi-Fi 5 ) |
| Wi-Fi стандарттары | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Wi-Fi мүмкіндіктері | Dual-band, Мобильді хотспот, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Иә, v5.0 |
| USB порттары | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB қосылымы | USB арқылы зарядтау, USB жаппай сақтау құрылғысы (UMS) |
| GPS қолдауы | Иә |
| GPS мүмкіндіктері | BDS, GLONASS, GPS |
| NFC қолдауы | Жоқ |
Мультимедиа
| Дыбыс зорайтқыш | Иә |
| Құлаққап ұясы | Иә |
| FM-радио | Иә |
Мүмкіндіктер
| Сенсорлар | Акселерометр Компас / Магнитометр Саусақ ізін тану сенсоры Гироскоп Жақындау сенсоры |
Ескерту: Бұл беттегі ақпараттың 100% дәлдігіне кепілдік бере алмаймыз.
Nokia X71 шолулары
Бейне шолулар
Nokia X71 суреттері
Жиі қойылатын сұрақтар
-
Nokia X71 бағасы қандай?
Nokia X71 бағасы - €290, ал алдағы күндерде баға өзгеруі мүмкін.
-
Nokia X71 шығарылым күні қандай?
Nokia X71 ресми түрде Сәрсенбі, 17 Сәуір 2019 шығарылды
-
Nokia X71 дүкендерде бар ма?
Жоқ, Nokia X71 ресми дүкендерде бола бермейді, өйткені ол бұдан былай өндіріске кірмейді. Бірақ сіз оны eBay және т.б. сияқты бейресми дүкендерден таба аласыз ...
-
Nokia X71 салмағы қандай?
Nokia X71-дің салмағы 180 грамм
-
Nokia X71 экранының өлшемі қандай?
Nokia X71 экранының өлшемі - 6.39 дюйм
-
Nokia X71-де қанша камера бар?
Nokia X71 артында Үш камера және алдыңғы жағында Бір камера бар