Oppo K15 Pro
Oppo K15 Pro сипаттамалары
Жалпы
| Бренд атауы | Oppo |
| Модель атауы | K15 Pro |
| Модельдің басқа атауы | PMH110 (Халықаралық) |
| Жарияланған күні | Сәрсенбі, 01 Сәуір 2026 |
| Сатылымға шыққан күні | Жұма, 03 Сәуір 2026 |
| Күйі | Қолжетімді |
| Бағалар | €400 |
Дизайн
| Биіктігі | 158.3 мм (6.23 дюйм) |
| Ені | 75.1 мм (2.96 дюйм) |
| Қалыңдық | 8.3 мм (0.33 дюйм) |
| Салмақ | 203 g (7.16 унция) |
| Корпус материалдары | Қоршау: Алюминий Алдыңғы жағы: Crystal Shield Glass |
| Түстер | Қара, Сұр, Қызғылт, күміс |
| Қорғаныс (су/шаң) | Шаң мен суға төзімді (жоғары қысымды су ағындарына төзімді; 1,5 м тереңдікке 30 минутқа батыруға болады) |
| Қорғау сертификаттары | IP68, IP69 |
Дисплей
| Дисплей түрі | AMOLED |
| Дисплей өлшемі | 6.59 дюйм |
| Ажыратымдылық | 1256 × 2760 пиксель |
| Жаңарту жылдамдығы | 144 Hz |
| Пішім қатынасы | 19.5:9 |
| Пиксель тығыздығы | 460 ppi |
| Экран-дене қатынасы | ≈ 88.9% |
| Ең жоғары жарықтылық | 1200 cd/m² |
| Экран қорғанысы | Crystal Shield шынысы |
| Сенсорлық экран | Иә |
| Жақтаусыз дисплей | Иә |
| Экран мүмкіндіктері | 1 миллиард түс Сыйымдылықты сенсорлы экран Көп нүктелі сенсорлы экран |
Аппараттық
| Чипсет (SoC) | MediaTek Dimensity 8500 Super |
| CPU ядролары | 8 |
| Өндіріс техпроцесі | 4 nm |
| CPU ең жоғары жиілігі | 3400 MHz |
| CPU архитектурасы | 64-bit |
| Микроархитектура | 1x 3.4 GHz – Cortex-A725 3x 3.2 GHz – Cortex-A725 4x 2.2 GHz – Cortex-A725 |
| Жедел жад түрі | LPDDR5X |
| GPU | ARM Mali-G720 MC8 |
| RAM | 12GB |
| Сақтау орны | 256GB, 512GB |
| Ішкі сақтау түрі | UFS 3.1 |
| Нұсқалар | 256GB 12GB RAM 512GB 12GB RAM |
| Кеңейтілетін сақтау | Жоқ |
Бағдарламалық жасақтама
| Операциялық жүйе | Android 16 (Baklava) |
| Пайдаланушы интерфейсі (UI) | ColorOS 16 |
Негізгі камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Қос камера | 50 MP, ƒ/1.8, 24 mm ( Кең бұрыш ) Оптикалық кескін тұрақтандыру (OIS) PDAF 8 MP, ƒ/2.2, 15 mm, 116° ( Ультракең бұрыш ) |
| Жарқыл | Иә |
| Жарқыл түрі | LED жарқылы |
| Мүмкіндіктер | Түс спектрі сенсоры Панорама |
| Бейне түсіру | Иә |
| Бейне ажыратымдылығы | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60/120/240 fps |
| Бейне мүмкіндіктері | Gyro-EIS |
Алдыңғы камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Бір камера | 16 MP, ƒ/2.4, 23 mm ( Кең бұрыш ) |
| Мүмкіндіктер | Панорама |
| Бейне түсіру | Иә |
| Бейне ажыратымдылығы | 1080p @ 30/60 fps |
| Бейне мүмкіндіктері | Gyro-EIS |
Батарея
| Түрі | Si/C Li-Ion |
| Сыйымдылық | 7500 mAh |
| Сымды қуаттау қуаты | 80 W |
| Мүмкіндіктер | Байпас зарядтау Кері сымды зарядтау |
Желі
| SIM карталары | Қос SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE қолдауы | Иә |
| Деректер жылдамдығы | 5G, LTE, HSPA |
| 2G диапазондары | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G диапазондары | HSPA: 850 / 900 / 2100 / 800 MHz |
| 4G диапазондары | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b5 (850), b8 (900), b19 (800), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b42 (3500), b43 (3700), b48 (3800 MHz) |
| 5G диапазондары | 5G: n1 (2100), n3 (1800), n5 (850), n8 (900), n28 (700), n34 (2100), n38 (2600), n39 (1900), n40 (2300), n41 (2500), n48 (3500), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
Байланыс
| Wi-Fi қолдауы | Иә ( Wi-Fi 6 ) |
| Wi-Fi стандарттары | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Wi-Fi мүмкіндіктері | Dual-band |
| Bluetooth | Иә, v5.4 |
| USB порттары | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB қосылымы | USB арқылы зарядтау, USB жаппай сақтау құрылғысы (UMS) |
| GPS қолдауы | Иә |
| GPS мүмкіндіктері | BDS (B1I & B1C & B2a), GALILEO (E1 & E5a & E5b), GLONASS, GPS (L1 & L5), NavIC (L5), QZSS (L1 & L5) |
| NFC қолдауы | Иә |
Мультимедиа
| Дыбыс зорайтқыш | Иә |
| Құлаққап ұясы | Жоқ |
| Аудио мүмкіндіктері | Стерео динамиктер |
| FM-радио | Жоқ |
Мүмкіндіктер
| Сенсорлар | Акселерометр Компас Гироскоп Экран астындағы оптикалық саусақ ізі сенсоры Жақындау сенсоры |
| Арнайы мүмкіндіктер | Ішкі салқындатқыш желдеткіш Бағдарламаланатын қоректендіру көзі (PPS) Артқы жағындағы RGB LED жарығы Әмбебап жылдам зарядтау сипаттамасы (UFCS) USB Power Delivery |
Ескерту: Бұл беттегі ақпараттың 100% дәлдігіне кепілдік бере алмаймыз.
Oppo K15 Pro суреттері
Жиі қойылатын сұрақтар
-
Oppo K15 Pro бағасы қандай?
Oppo K15 Pro бағасы - €400, ал алдағы күндерде баға өзгеруі мүмкін.
-
Oppo K15 Pro шығарылым күні қандай?
Oppo K15 Pro ресми түрде Жұма, 03 Сәуір 2026 шығарылды
-
Oppo K15 Pro дүкендерде бар ма?
Ия, Oppo K15 Pro дүкендерде қол жетімді, өйткені ол әлі де өндірісте.
-
Oppo K15 Pro салмағы қандай?
Oppo K15 Pro-дің салмағы 203 грамм
-
Oppo K15 Pro экранының өлшемі қандай?
Oppo K15 Pro экранының өлшемі - 6.59 дюйм
-
Oppo K15 Pro 5G желілерін қолдайды ма?
Иә, Oppo K15 Pro келесі жиіліктерде 5G желілерін қолдайды: n1, n3, n5, n8, n28, n34, n38, n39, n40, n41, n48, n77, n78
-
Oppo K15 Pro-де қанша камера бар?
Oppo K15 Pro артында Қос камера және алдыңғы жағында Бір камера бар