Oppo A73 5G
Oppo A73 5G сипаттамалары
Жалпы
| Бренд атауы | Oppo |
| Модель атауы | A73 5G |
| Модельдің басқа атауы | CPH2161 (Халықаралық) |
| Жарияланған күні | Сәрсенбі, 04 Қараша 2020 |
| Сатылымға шыққан күні | Сәрсенбі, 04 Қараша 2020 |
| Күйі | Тоқтатылды |
| Бағалар | €240 |
Дизайн
| Биіктігі | 162.2 мм (6.39 дюйм) |
| Ені | 75 мм (2.95 дюйм) |
| Қалыңдық | 7.9 мм (0.31 дюйм) |
| Салмақ | 177 g (6.24 унция) |
| Түстер | Қара қара, Неон түсі |
Дисплей
| Дисплей түрі | IPS LCD |
| Дисплей өлшемі | 6.5 дюйм |
| Ажыратымдылық | 1080 × 2400 пиксель |
| Жаңарту жылдамдығы | 90 Hz |
| Пішім қатынасы | 20:9 |
| Пиксель тығыздығы | 405 ppi |
| Экран-дене қатынасы | ≈ 83.9% |
| Ең жоғары жарықтылық | 480 cd/m² |
| Сенсорлық экран | Иә |
| Жақтаусыз дисплей | Иә |
| Экран мүмкіндіктері | Емкостты сенсорлы экран Көп нүктелі сенсорлы экран |
Аппараттық
| Чипсет (SoC) | MediaTek Dimensity 720 |
| CPU ядролары | 8 |
| Өндіріс техпроцесі | 7 nm |
| CPU ең жоғары жиілігі | 2 GHz |
| CPU архитектурасы | 64-bit |
| Микроархитектура | Cortex-A76 Cortex-A55 |
| Жедел жад түрі | LPDDR4X |
| GPU | ARM Mali-G57 MC3 |
| RAM | 8GB |
| Сақтау орны | 128GB, 256GB |
| Ішкі сақтау түрі | UFS 2.1 |
| Нұсқалар | 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM |
| Кеңейтілетін сақтау | Иә |
| Карта ұялары | microSDXC |
Бағдарламалық жасақтама
| Операциялық жүйе | Android 10 (Quince Tart), Жаңартуға болады Android 12 (Snow Cone) |
| Пайдаланушы интерфейсі (UI) | ColorOS 12 |
Негізгі камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Үш камера | 16 MP, ƒ/2.2, 26 mm ( Кең бұрыш ), 1/3.06" Сенсор өлшемі PDAF 8 MP, ƒ/2.2, 119° ( Ультракең бұрыш ), 1.12 μm, 1/4.0" Сенсор өлшемі 0.08 MP ( Көмекші объектив ) |
| Жарқыл | Иә |
| Жарқыл түрі | LED жарқылы |
| Мүмкіндіктер | Авто-жарқыл Үздіксіз түсіру режимі Сандық зум Экспозицияны өтеу Бет анықтау Жоғары динамикалық диапазон (HDR) ISO параметрлері Панорама Фокустау үшін түртіңіз |
| Бейне түсіру | Иә |
| Бейне ажыратымдылығы | 1080p @ 30 fps |
| Бейне мүмкіндіктері | Gyro-EIS |
Алдыңғы камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Бір камера | 8 MP, ƒ/2.0, 26 mm ( Кең бұрыш ) |
| Мүмкіндіктер | Жоғары динамикалық диапазон (HDR) |
| Бейне түсіру | Иә |
| Бейне ажыратымдылығы | 1080p @ 30 fps |
Батарея
| Түрі | Li-Poly |
| Сыйымдылық | 4040 mAh |
| Сымды қуаттау қуаты | 18 W |
| Жылдам қуаттау | Иә |
Желі
| SIM карталары | Қос SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE қолдауы | Иә |
| Деректер жылдамдығы | 5G, LTE, HSPA |
| 2G диапазондары | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G диапазондары | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| 4G диапазондары | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b26 (850), b28 (700), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b66 (1700 MHz) |
| 5G диапазондары | 5G: n1 (2100), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n20 (800), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
Байланыс
| Wi-Fi қолдауы | Иә ( Wi-Fi 5 ) |
| Wi-Fi стандарттары | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Wi-Fi мүмкіндіктері | Dual-band, Мобильді хотспот, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Иә, v5.1 |
| USB порттары | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB қосылымы | USB арқылы зарядтау, USB жаппай сақтау құрылғысы (UMS) |
| GPS қолдауы | Иә |
| GPS мүмкіндіктері | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS |
Мультимедиа
| Дыбыс зорайтқыш | Иә |
| Құлаққап ұясы | Иә |
Мүмкіндіктер
| Сенсорлар | Акселерометр Саусақ ізін тану сенсоры Жақындау сенсоры |
Ескерту: Бұл беттегі ақпараттың 100% дәлдігіне кепілдік бере алмаймыз.
Oppo A73 5G шолулары
Бейне шолулар
Oppo A73 5G суреттері
Жиі қойылатын сұрақтар
-
Oppo A73 5G бағасы қандай?
Oppo A73 5G бағасы - €240, ал алдағы күндерде баға өзгеруі мүмкін.
-
Oppo A73 5G шығарылым күні қандай?
Oppo A73 5G ресми түрде Сәрсенбі, 04 Қараша 2020 шығарылды
-
Oppo A73 5G дүкендерде бар ма?
Жоқ, Oppo A73 5G ресми дүкендерде бола бермейді, өйткені ол бұдан былай өндіріске кірмейді. Бірақ сіз оны eBay және т.б. сияқты бейресми дүкендерден таба аласыз ...
-
Oppo A73 5G салмағы қандай?
Oppo A73 5G-дің салмағы 177 грамм
-
Oppo A73 5G экранының өлшемі қандай?
Oppo A73 5G экранының өлшемі - 6.5 дюйм
-
Oppo A73 5G 5G желілерін қолдайды ма?
Иә, Oppo A73 5G келесі жиіліктерде 5G желілерін қолдайды: n1, n3, n5, n7, n8, n20, n28, n38, n40, n41, n77, n78
-
Oppo A73 5G-де қанша камера бар?
Oppo A73 5G артында Үш камера және алдыңғы жағында Бір камера бар