Tecno Camon 16 Premier
Tecno Camon 16 Premier сипаттамалары
Жалпы
| Бренд атауы | Tecno |
| Модель атауы | Camon 16 Premier |
| Модельдің басқа атауы | CE9 (Халықаралық) CD6j (Халықаралық) |
| Жарияланған күні | Жұма, 04 Қыркүйек 2020 |
| Сатылымға шыққан күні | Жұма, 04 Қыркүйек 2020 |
| Күйі | Тоқтатылды |
| Бағалар | €230 |
Дизайн
| Биіктігі | 170.6 мм (6.72 дюйм) |
| Ені | 77.2 мм (3.04 дюйм) |
| Қалыңдық | 9.1 мм (0.36 дюйм) |
| Салмақ | 210 g (7.41 унция) |
| Корпус материалдары | Артқы: Пластик Рамка: Пластик Алдыңғы жағы: шыны |
| Түстер | Мұздық күміс |
Дисплей
| Дисплей түрі | IPS LCD |
| Дисплей өлшемі | 6.85 дюйм |
| Ажыратымдылық | 1080 × 2460 пиксель |
| Жаңарту жылдамдығы | 90 Hz |
| Пиксель тығыздығы | 392 ppi |
| Экран-дене қатынасы | ≈ 84.6% |
| Ең жоғары жарықтылық | 480 cd/m² |
| Сенсорлық экран | Иә |
| Жақтаусыз дисплей | Иә |
| Экран мүмкіндіктері | Емкостты сенсорлы экран Көп нүктелі сенсорлы экран |
Аппараттық
| Чипсет (SoC) | MediaTek Helio G90T |
| CPU ядролары | 8 |
| Өндіріс техпроцесі | 12 nm |
| CPU ең жоғары жиілігі | 2.05 GHz |
| CPU архитектурасы | 64-bit |
| Микроархитектура | 2x 2.05 GHz – Cortex-A76 6x 2.0 GHz – Cortex-A55 |
| Жедел жад түрі | LPDDR4X |
| GPU | ARM Mali-G76 MP4 |
| RAM | 8GB |
| Сақтау орны | 128GB |
| Ішкі сақтау түрі | UFS 2.1 |
| Нұсқалар | 128GB 8GB RAM |
| Кеңейтілетін сақтау | Иә |
| Карта ұялары | microSDXC |
Бағдарламалық жасақтама
| Операциялық жүйе | Android 10 (Quince Tart) |
| Пайдаланушы интерфейсі (UI) | HIOS 6.0 |
Негізгі камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Төрт камера | 64 MP, ƒ/1.9, 26 mm ( Кең бұрыш ), 0.8 μm, 1/1.73" Сенсор өлшемі PDAF 8 MP, ƒ/2.3, 119° ( Ультракең бұрыш ), 1.12 μm, 1/4.0" Сенсор өлшемі 2 MP, ƒ/2.4 0.08 MP ( Көмекші объектив ) |
| Жарқыл | Иә |
| Жарқыл түрі | Бес LED жарқылы |
| Мүмкіндіктер | Үздіксіз түсіру режимі Сандық зум Экспозицияны өтеу Бет анықтау Жоғары динамикалық диапазон (HDR) ISO параметрлері Панорама Фокустау үшін түртіңіз |
| Бейне түсіру | Иә |
| Бейне ажыратымдылығы | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30 fps 720p @ 960 fps |
| Бейне мүмкіндіктері | Gyro-EIS |
Алдыңғы камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Қос камера | 48 MP, ƒ/2.2, 23 mm ( Кең бұрыш ), 0.8 μm, 1/2.0" Сенсор өлшемі 8 MP, ƒ/2.2, 105° ( Ультракең бұрыш ), 1.12 μm, 1/4.0" Сенсор өлшемі |
| Жарқыл | Иә |
| Жарқыл түрі | Қос LED жарқылы |
| Мүмкіндіктер | Жоғары динамикалық диапазон (HDR) |
| Бейне түсіру | Иә |
| Бейне ажыратымдылығы | 1080p @ 30 fps |
Батарея
| Сыйымдылық | 4500 mAh |
| Сымды қуаттау қуаты | 33 W |
| Жылдам қуаттау | Иә |
Желі
| SIM карталары | Қос SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE қолдауы | Иә |
| Деректер жылдамдығы | LTE, HSPA |
| 2G диапазондары | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G диапазондары | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G диапазондары | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b20 (800), b38 (2600), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
Байланыс
| Wi-Fi қолдауы | Иә ( Wi-Fi 5 ) |
| Wi-Fi стандарттары | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Wi-Fi мүмкіндіктері | Dual-band, Мобильді хотспот, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Иә, v5.0 |
| USB порттары | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB қосылымы | USB арқылы зарядтау, USB жаппай сақтау құрылғысы (UMS) |
| GPS қолдауы | Иә |
| GPS мүмкіндіктері | GPS |
| NFC қолдауы | Жоқ |
Мультимедиа
| Дыбыс зорайтқыш | Иә |
| Құлаққап ұясы | Иә |
| FM-радио | Иә |
Мүмкіндіктер
| Сенсорлар | Акселерометр Компас / Магнитометр Саусақ ізін тану сенсоры Гироскоп Жақындау сенсоры |
Ескерту: Бұл беттегі ақпараттың 100% дәлдігіне кепілдік бере алмаймыз.
Tecno Camon 16 Premier шолулары
Бейне шолулар
Tecno Camon 16 Premier суреттері
Жиі қойылатын сұрақтар
-
Tecno Camon 16 Premier бағасы қандай?
Tecno Camon 16 Premier бағасы - €230, ал алдағы күндерде баға өзгеруі мүмкін.
-
Tecno Camon 16 Premier шығарылым күні қандай?
Tecno Camon 16 Premier ресми түрде Жұма, 04 Қыркүйек 2020 шығарылды
-
Tecno Camon 16 Premier дүкендерде бар ма?
Жоқ, Tecno Camon 16 Premier ресми дүкендерде бола бермейді, өйткені ол бұдан былай өндіріске кірмейді. Бірақ сіз оны eBay және т.б. сияқты бейресми дүкендерден таба аласыз ...
-
Tecno Camon 16 Premier салмағы қандай?
Tecno Camon 16 Premier-дің салмағы 210 грамм
-
Tecno Camon 16 Premier экранының өлшемі қандай?
Tecno Camon 16 Premier экранының өлшемі - 6.85 дюйм
-
Tecno Camon 16 Premier 5G желілерін қолдайды ма?
Жоқ, Tecno Camon 16 Premier 5G желісін қолдамайды
-
Tecno Camon 16 Premier-де қанша камера бар?
Tecno Camon 16 Premier артында Төрт камера және алдыңғы жағында Қос камера бар