OnePlus RT
OnePlus RT сипаттамалары
Жалпы
| Бренд атауы | OnePlus |
| Модель атауы | RT |
| Жарияланған күні | Бейсенбі, 16 Желтоқсан 2021 |
| Сатылымға шыққан күні | Сәрсенбі, 01 Желтоқсан 2021 |
| Күйі | Бас тартылды |
Дизайн
| Биіктігі | 162.2 мм (6.39 дюйм) |
| Ені | 74.6 мм (2.94 дюйм) |
| Қалыңдық | 8.3 мм (0.33 дюйм) |
| Салмақ | 198 g (6.98 унция) |
| Түстер | Қара, Көк, күміс |
Дисплей
| Дисплей түрі | AMOLED |
| Дисплей өлшемі | 6.62 дюйм |
| Ажыратымдылық | 1080 × 2400 пиксель |
| Жаңарту жылдамдығы | 120 Hz |
| Пішім қатынасы | 20:9 |
| Пиксель тығыздығы | 398 ppi |
| Экран-дене қатынасы | ≈ 87.4% |
| Экран қорғанысы | Corning Gorilla Glass шынысы |
| Сенсорлық экран | Иә |
| Жақтаусыз дисплей | Иә |
| Экран мүмкіндіктері | Емкостты сенсорлы экран HDR10+ Көп нүктелі сенсорлы экран |
Аппараттық
| Чипсет (SoC) | Qualcomm Snapdragon 888 |
| CPU ядролары | 8 |
| Өндіріс техпроцесі | 5 nm |
| CPU ең жоғары жиілігі | 2.84 GHz |
| CPU архитектурасы | 64-bit |
| Микроархитектура | Cortex-X1 Cortex-A78 Cortex-A55 Qualcomm Kryo 680 |
| Жедел жад түрі | LPDDR4X, LPDDR5 |
| GPU | Qualcomm Adreno 660 |
| RAM | 8GB, 12GB |
| Сақтау орны | 128GB, 256GB |
| Ішкі сақтау түрі | UFS 3.1 |
| Нұсқалар | 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM 256GB 12GB RAM |
| Кеңейтілетін сақтау | Жоқ |
Бағдарламалық жасақтама
| Операциялық жүйе | Android 11 (Red Velvet Cake) |
| Пайдаланушы интерфейсі (UI) | ColorOS 11.3 |
Негізгі камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Үш камера | 50 MP, ƒ/1.8, 24 mm ( Кең бұрыш ), 1.0 μm Оптикалық бейне тұрақтандыру (OIS) 16 MP, ƒ/2.2, 14 mm ( Ультракең бұрыш ), 1.0 μm, 1/3.6" Сенсор өлшемі 2 MP, ƒ/2.4 ( Макро ) |
| Жарқыл | Иә |
| Жарқыл түрі | Қос LED жарқылы |
| Мүмкіндіктер | Жоғары динамикалық диапазон (HDR) Панорама |
| Бейне түсіру | Иә |
| Бейне ажыратымдылығы | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60/240 fps |
| Бейне мүмкіндіктері | Auto HDR, Gyro-EIS |
Алдыңғы камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Бір камера | 16 MP, ƒ/2.4 ( Кең бұрыш ), 1.0 μm, 1/3.06" Сенсор өлшемі Авто HDR |
| Бейне түсіру | Иә |
| Бейне ажыратымдылығы | 1080p @ 30 fps |
| Бейне мүмкіндіктері | Gyro-EIS |
Батарея
| Түрі | Li-Poly |
| Сыйымдылық | 4500 mAh |
| Алынуы | Алынбайтын |
| Сымды қуаттау қуаты | 65 W |
| Жылдам қуаттау | Иә |
Желі
| VoLTE қолдауы | Иә |
| Деректер жылдамдығы | 5G, LTE-A (CA) Cat18 1200/200 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| 2G диапазондары | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G диапазондары | HSPA: 850 / 900 / 2100 MHz |
Байланыс
| Wi-Fi қолдауы | Иә ( Wi-Fi 6 ) |
| Wi-Fi стандарттары | 802.11/b/a/g/n/ac/ax |
| Wi-Fi мүмкіндіктері | Dual-band, Мобильді хотспот, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Иә, v5.2 |
| USB порттары | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB қосылымы | USB арқылы зарядтау, USB жаппай сақтау құрылғысы (UMS) |
| GPS қолдауы | Иә |
| GPS мүмкіндіктері | BDS, GPS (L1 & L5), GALILEO, GLONASS |
| NFC қолдауы | Жоқ |
Мультимедиа
| Дыбыс зорайтқыш | Иә |
| Құлаққап ұясы | Жоқ |
| Аудио мүмкіндіктері | Стерео динамиктер |
| FM-радио | Жоқ |
Мүмкіндіктер
| Сенсорлар | Акселерометр Компас / Магнитометр Саусақ ізін тану сенсоры Гироскоп Жақындау сенсоры |
Ескерту: Бұл беттегі ақпараттың 100% дәлдігіне кепілдік бере алмаймыз.
OnePlus RT суреттері
Жиі қойылатын сұрақтар
-
OnePlus RT үшін күтілетін шығарылым күні қандай?
OnePlus RT жойылды, ол шығарылмайды
-
OnePlus RT дүкендерде бар ма?
Жоқ, OnePlus RT дүкендерде бола бермейді, өйткені ол жойылды.
-
OnePlus RT салмағы қандай?
OnePlus RT-дің салмағы 198 грамм
-
OnePlus RT экранының өлшемі қандай?
OnePlus RT экранының өлшемі - 6.62 дюйм
-
OnePlus RT-де қанша камера бар?
OnePlus RT артында Үш камера және алдыңғы жағында Бір камера бар