Vivo iQOO 9 SE
Vivo iQOO 9 SE сипаттамалары
Жалпы
| Бренд атауы | Vivo |
| Модель атауы | iQOO 9 SE |
| Жарияланған күні | Сәрсенбі, 23 Ақпан 2022 |
| Сатылымға шыққан күні | Сәрсенбі, 02 Наурыз 2022 |
| Күйі | Қолжетімді |
| Бағалар | €400 |
Дизайн
| Биіктігі | 163.2 мм (6.43 дюйм) |
| Ені | 76.4 мм (3.01 дюйм) |
| Қалыңдық | 8.4 мм (0.33 дюйм) |
| Салмақ | 199 g (7.02 унция) |
| Түстер | Ғарыштық фьюжн түсі, Sunset Sierra түсі |
| Қорғаныс (су/шаң) | Шаңға төзімді Су өткізбейтін (су шашырандысына қарсы) |
Дисплей
| Дисплей түрі | Super AMOLED |
| Дисплей өлшемі | 6.62 дюйм |
| Ажыратымдылық | 1080 × 2400 пиксель |
| Жаңарту жылдамдығы | 120 Hz |
| Пішім қатынасы | 20:9 |
| Пиксель тығыздығы | 398 ppi |
| Экран-дене қатынасы | ≈ 84.9% |
| Ең жоғары жарықтылық | 1200 cd/m² |
| Экран қорғанысы | Panda әйнегі |
| Сенсорлық экран | Иә |
| Жақтаусыз дисплей | Иә |
| Экран мүмкіндіктері | Емкостты сенсорлы экран HDR10+ Көп нүктелі сенсорлы экран |
Аппараттық
| Чипсет (SoC) | Qualcomm Snapdragon 888 |
| CPU ядролары | 8 |
| Өндіріс техпроцесі | 5 nm |
| CPU ең жоғары жиілігі | 2.84 GHz |
| CPU архитектурасы | 64-bit |
| Микроархитектура | 1x 2.84 GHz – Cortex-X1 3x 2.42 GHz – Cortex-A78 4x 1.8 GHz – Cortex-A55 |
| Жедел жад түрі | LPDDR5 |
| GPU | Qualcomm Adreno 660 |
| RAM | 8GB, 12GB |
| Сақтау орны | 128GB, 256GB |
| Ішкі сақтау түрі | UFS 3.1 |
| Нұсқалар | 128GB 8GB RAM 256GB 12GB RAM |
| Кеңейтілетін сақтау | Жоқ |
Бағдарламалық жасақтама
| Операциялық жүйе | Android 12 (Snow Cone) |
| Пайдаланушы интерфейсі (UI) | Funtouch 12 |
Негізгі камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Үш камера | 48 MP, ƒ/1.8, 25 mm ( Кең бұрыш ), 0.8 μm, 1/2.0" Сенсор өлшемі PDAF Оптикалық кескін тұрақтандыру (OIS) 13 MP, ƒ/2.2, 16 mm, 120° ( Ультракең бұрыш ), 1.12 μm, 1/3.1" Сенсор өлшемі 0.08 MP ( Көмекші объектив ) |
| Жарқыл | Иә |
| Жарқыл түрі | Қос LED Dual-Tone жарқылы |
| Мүмкіндіктер | Жоғары динамикалық диапазон (HDR) Панорама |
| Бейне түсіру | Иә |
| Бейне ажыратымдылығы | 2160p @ 24/30/60 fps 1080p @ 30/60 fps |
Алдыңғы камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Бір камера | 16 MP, ƒ/2.0 ( Кең бұрыш ), 1.0 μm, 1/3.0" Сенсор өлшемі |
| Мүмкіндіктер | Жоғары динамикалық диапазон (HDR) |
| Бейне түсіру | Иә |
| Бейне ажыратымдылығы | 1080p @ 30 fps |
Батарея
| Сыйымдылық | 4500 mAh |
| Сымды қуаттау қуаты | 66 W |
| Жылдам қуаттау | Иә |
Желі
| SIM карталары | Қос SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE қолдауы | Иә |
| Деректер жылдамдығы | 5G, LTE, HSPA |
| 2G диапазондары | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G диапазондары | HSPA: 850 / 900 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G диапазондары | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b8 (900), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
| 5G диапазондары | 5G: n1 (2100), n3 (1800), n5 (850), n8 (900), n28 (700), n41 (2500), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
Байланыс
| Wi-Fi қолдауы | Иә ( Wi-Fi 5 ) |
| Wi-Fi стандарттары | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Wi-Fi мүмкіндіктері | Dual-band, Мобильді хотспот, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Иә, v5.2 |
| USB порттары | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB қосылымы | USB арқылы зарядтау, USB жаппай сақтау құрылғысы (UMS) |
| GPS қолдауы | Иә |
| GPS мүмкіндіктері | GPS, BDS, GALILEO, GLONASS |
| NFC қолдауы | Иә |
Мультимедиа
| Дыбыс зорайтқыш | Иә |
| Құлаққап ұясы | Жоқ |
| Аудио мүмкіндіктері | Стерео динамиктер |
| FM-радио | Жоқ |
Мүмкіндіктер
| Сенсорлар | Акселерометр Компас / Магнитометр Саусақ ізін тану сенсоры Гироскоп Жақындау сенсоры |
Ескерту: Бұл беттегі ақпараттың 100% дәлдігіне кепілдік бере алмаймыз.
Vivo iQOO 9 SE суреттері
Жиі қойылатын сұрақтар
-
Vivo iQOO 9 SE бағасы қандай?
Vivo iQOO 9 SE бағасы - €400, ал алдағы күндерде баға өзгеруі мүмкін.
-
Vivo iQOO 9 SE шығарылым күні қандай?
Vivo iQOO 9 SE ресми түрде Сәрсенбі, 02 Наурыз 2022 шығарылды
-
Vivo iQOO 9 SE дүкендерде бар ма?
Ия, Vivo iQOO 9 SE дүкендерде қол жетімді, өйткені ол әлі де өндірісте.
-
Vivo iQOO 9 SE салмағы қандай?
Vivo iQOO 9 SE-дің салмағы 199 грамм
-
Vivo iQOO 9 SE экранының өлшемі қандай?
Vivo iQOO 9 SE экранының өлшемі - 6.62 дюйм
-
Vivo iQOO 9 SE 5G желілерін қолдайды ма?
Иә, Vivo iQOO 9 SE келесі жиіліктерде 5G желілерін қолдайды: n1, n3, n5, n8, n28, n41, n77, n78
-
Vivo iQOO 9 SE-де қанша камера бар?
Vivo iQOO 9 SE артында Үш камера және алдыңғы жағында Бір камера бар