Lava Shark 2
Lava Shark 2 сипаттамалары
Жалпы
| Бренд атауы | Lava |
| Модель атауы | Shark 2 |
| Жарияланған күні | Сейсенбі, 26 Мамыр 2026 |
| Сатылымға шыққан күні | Сәрсенбі, 10 Маусым 2026 |
| Күйі | Жақында шығады |
| Бағалар | €110 |
Дизайн
| Биіктігі | 165.9 мм (6.53 дюйм) |
| Ені | 76.8 мм (3.02 дюйм) |
| Қалыңдық | 8.8 мм (0.35 дюйм) |
| Салмақ | 210 g (7.41 унция) |
| Түстер | Қара, Ақ |
| Қорғаныс (су/шаң) | Шаң өткізбейтін және суға төзімді (су шашына қарсы) |
| Қорғау сертификаттары | IP64 |
Дисплей
| Дисплей түрі | IPS LCD |
| Дисплей өлшемі | 6.75 дюйм |
| Ажыратымдылық | 720 × 1612 пиксель |
| Жаңарту жылдамдығы | 120 Hz |
| Пішім қатынасы | 20:9 |
| Пиксель тығыздығы | 262 ppi |
| Экран-дене қатынасы | ≈ 85.9% |
| Сенсорлық экран | Иә |
| Экран мүмкіндіктері | Сыйымдылықты сенсорлы экран Көп нүктелі сенсорлы экран |
Аппараттық
| Чипсет (SoC) | Unisoc T8200 |
| CPU ядролары | 8 |
| Өндіріс техпроцесі | 6 nm |
| CPU ең жоғары жиілігі | 2300 MHz |
| CPU архитектурасы | 64-bit |
| Микроархитектура | 2x 2.3 GHz – Cortex-A76 6x 2.1 GHz – Cortex-A55 |
| Жедел жад түрі | LPDDR4X |
| GPU | ARM Mali-G57 MC2 @850MHz |
| RAM | 4GB |
| Сақтау орны | 64GB |
| Ішкі сақтау түрі | UFS 2.2 |
| Нұсқалар | 64GB 4GB RAM |
| Кеңейтілетін сақтау | Иә |
| Карта ұялары | microSDXC |
Бағдарламалық жасақтама
| Операциялық жүйе | Android 16 (Baklava) |
Негізгі камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Бір камера | 13 MP |
| Жарқыл | Иә |
| Жарқыл түрі | LED жарқылы |
| Мүмкіндіктер | Жоғары динамикалық диапазон (HDR) Панорама |
| Бейне түсіру | Иә |
| Бейне ажыратымдылығы | 1080p @ 30 fps |
Алдыңғы камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Бір камера | 5 MP |
| Бейне түсіру | Иә |
Батарея
| Сыйымдылық | 6000 mAh |
| Сымды қуаттау қуаты | 18 W |
Желі
| SIM карталары | Қос SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE қолдауы | Иә |
| Деректер жылдамдығы | 5G, LTE, HSPA |
| 2G диапазондары | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G диапазондары | HSPA: 850 / 900 / 2100 MHz |
| 4G диапазондары | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
| 5G диапазондары | 5G: n1 (2100), n2 (1900 MHz) |
Байланыс
| Wi-Fi қолдауы | Иә ( Wi-Fi 5 ) |
| Wi-Fi стандарттары | 802.11/b/g/n/ac |
| Bluetooth | Иә, v5.0 |
| USB порттары | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB қосылымы | USB арқылы зарядтау, USB жаппай сақтау құрылғысы (UMS) |
| GPS қолдауы | Иә |
| GPS мүмкіндіктері | GLONASS, GPS |
| NFC қолдауы | Жоқ |
Мультимедиа
| Дыбыс зорайтқыш | Иә |
| Құлаққап ұясы | Иә |
| FM-радио | Иә |
Мүмкіндіктер
| Сенсорлар | Акселерометр Жақындау сенсоры Жанындағы саусақ ізі сенсоры |
Ескерту: Бұл беттегі ақпараттың 100% дәлдігіне кепілдік бере алмаймыз.
Lava Shark 2 суреттері
Жиі қойылатын сұрақтар
-
Lava Shark 2 бағасы қандай?
Lava Shark 2 бағасы - €110, ал алдағы күндерде баға өзгеруі мүмкін.
-
Lava Shark 2 үшін күтілетін шығарылым күні қандай?
Lava Shark 2-де Сәрсенбі, 10 Маусым 2026 шығарылады
-
Lava Shark 2 дүкендерде бар ма?
Жоқ, Lava Shark 2 ресми дүкендерде жоқ, өйткені ол әлі босатылмаған.
-
Lava Shark 2 салмағы қандай?
Lava Shark 2-дің салмағы 210 грамм
-
Lava Shark 2 экранының өлшемі қандай?
Lava Shark 2 экранының өлшемі - 6.75 дюйм
-
Lava Shark 2 5G желілерін қолдайды ма?
Иә, Lava Shark 2 келесі жиіліктерде 5G желілерін қолдайды: n1, n2
-
Lava Shark 2-де қанша камера бар?
Lava Shark 2 артында Бір камера және алдыңғы жағында Бір камера бар