Xiaomi Mi CC9
Xiaomi Mi CC9 сипаттамалары
Жалпы
| Бренд атауы | Xiaomi |
| Модель атауы | Mi CC9 |
| Жарияланған күні | Дүйсенбі, 01 Шілде 2019 |
| Сатылымға шыққан күні | Дүйсенбі, 01 Шілде 2019 |
| Күйі | Тоқтатылды |
| Бағалар | €260 |
Дизайн
| Биіктігі | 156.8 мм (6.17 дюйм) |
| Ені | 74.5 мм (2.93 дюйм) |
| Қалыңдық | 8.7 мм (0.34 дюйм) |
| Салмақ | 179 g (6.31 унция) |
| Корпус материалдары | Артқы беті: Gorilla Glass 5 Қоршау: Алюминий Алдыңғы жағы: Gorilla әйнек 5 |
| Түстер | Қара, Көк, Ақ |
Дисплей
| Дисплей түрі | Super AMOLED |
| Дисплей өлшемі | 6.39 дюйм |
| Ажыратымдылық | 1080 × 2340 пиксель |
| Пішім қатынасы | 19.5:9 |
| Пиксель тығыздығы | 403 ppi |
| Экран-дене қатынасы | ≈ 85.8% |
| Ең жоғары жарықтылық | 430 cd/m² |
| Экран қорғанысы | Corning Gorilla Glass 5 шынысы |
| Сенсорлық экран | Иә |
| Жақтаусыз дисплей | Иә |
| Экран мүмкіндіктері | Емкостты сенсорлы экран HDR Көп нүктелі сенсорлы экран |
Аппараттық
| Чипсет (SoC) | Qualcomm Snapdragon 710 |
| CPU ядролары | 8 |
| Өндіріс техпроцесі | 10 nm |
| CPU ең жоғары жиілігі | 2.2 GHz |
| CPU архитектурасы | 64-bit |
| Микроархитектура | Cortex-A75 Cortex-A55 Qualcomm Kryo 360 |
| Жедел жад түрі | LPDDR4X |
| GPU | Qualcomm Adreno 616 |
| RAM | 6GB, 8GB |
| Сақтау орны | 64GB, 128GB, 256GB |
| Ішкі сақтау түрі | UFS 2.1 |
| Нұсқалар | 64GB 6GB RAM 128GB 6GB RAM 256GB 8GB RAM |
| Кеңейтілетін сақтау | Иә |
| Карта ұялары | microSDXC |
Бағдарламалық жасақтама
| Операциялық жүйе | Android 9.0 (Pie), Жаңартуға болады Android 10 (Quince Tart) |
| Пайдаланушы интерфейсі (UI) | MIUI 11 |
Негізгі камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Үш камера | 48 MP, ƒ/1.8 ( Кең бұрыш ), 0.8 μm, 1/2.0" Сенсор өлшемі PDAF 8 MP ( Ультракең бұрыш ), 1.12 μm, 1/4.0" Сенсор өлшемі 2 MP ( Көмекші объектив ) |
| Жарқыл | Иә |
| Жарқыл түрі | LED жарқылы |
| Мүмкіндіктер | Авто-жарқыл Үздіксіз түсіру режимі Сандық зум Экспозицияны өтеу Бет анықтау Жоғары динамикалық диапазон (HDR) ISO параметрлері Панорама Фокустау үшін түртіңіз |
| Бейне түсіру | Иә |
| Бейне ажыратымдылығы | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30/60/120 fps 720p @ 960 fps |
Алдыңғы камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Бір камера | 32 MP, ƒ/2.0, 26 mm ( Кең бұрыш ), 0.8 μm, 1/2.8" Сенсор өлшемі |
| Мүмкіндіктер | Жоғары динамикалық диапазон (HDR) |
| Бейне түсіру | Иә |
| Бейне ажыратымдылығы | 1080p @ 30 fps |
Батарея
| Түрі | Li-Poly |
| Сыйымдылық | 4030 mAh |
| Алынуы | Алынбайтын |
| Сымды қуаттау қуаты | 18 W |
| Жылдам қуаттау | Иә |
Желі
| SIM карталары | Қос SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE қолдауы | Иә |
| Деректер жылдамдығы | LTE, HSPA |
| 2G диапазондары | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 MHz |
| 3G диапазондары | HSPA: 850 / 900 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G диапазондары | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b5 (850), b8 (900), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
Байланыс
| Wi-Fi қолдауы | Иә ( Wi-Fi 5 ) |
| Wi-Fi стандарттары | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Wi-Fi мүмкіндіктері | Dual-band, Мобильді хотспот, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Иә, v5.0 |
| USB порттары | USB Type-C 2.0 |
| USB қосылымы | USB арқылы зарядтау, USB жаппай сақтау құрылғысы (UMS) |
| GPS қолдауы | Иә |
| GPS мүмкіндіктері | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS |
| NFC қолдауы | Иә |
Мультимедиа
| Дыбыс зорайтқыш | Иә |
| Құлаққап ұясы | Иә |
| FM-радио | Иә |
Мүмкіндіктер
| Сенсорлар | Акселерометр Компас / Магнитометр Саусақ ізін тану сенсоры Гироскоп Жақындау сенсоры |
Ескерту: Бұл беттегі ақпараттың 100% дәлдігіне кепілдік бере алмаймыз.
Xiaomi Mi CC9 шолулары
Бейне шолулар
Xiaomi Mi CC9 суреттері
Жиі қойылатын сұрақтар
-
Xiaomi Mi CC9 бағасы қандай?
Xiaomi Mi CC9 бағасы - €260, ал алдағы күндерде баға өзгеруі мүмкін.
-
Xiaomi Mi CC9 шығарылым күні қандай?
Xiaomi Mi CC9 ресми түрде Дүйсенбі, 01 Шілде 2019 шығарылды
-
Xiaomi Mi CC9 дүкендерде бар ма?
Жоқ, Xiaomi Mi CC9 ресми дүкендерде бола бермейді, өйткені ол бұдан былай өндіріске кірмейді. Бірақ сіз оны eBay және т.б. сияқты бейресми дүкендерден таба аласыз ...
-
Xiaomi Mi CC9 салмағы қандай?
Xiaomi Mi CC9-дің салмағы 179 грамм
-
Xiaomi Mi CC9 экранының өлшемі қандай?
Xiaomi Mi CC9 экранының өлшемі - 6.39 дюйм
-
Xiaomi Mi CC9-де қанша камера бар?
Xiaomi Mi CC9 артында Үш камера және алдыңғы жағында Бір камера бар