Xiaomi Mi 10T Pro 5G
Xiaomi Mi 10T Pro 5G сипаттамалары
Жалпы
| Бренд атауы | Xiaomi |
| Модель атауы | Mi 10T Pro 5G |
| Модельдің басқа атауы | M2007J3SG (Халықаралық) M2007J3SP (Халықаралық) M2007J3SI (Халықаралық) M2007J17C (Халықаралық) |
| Жарияланған күні | Сейсенбі, 13 Қазан 2020 |
| Сатылымға шыққан күні | Сейсенбі, 13 Қазан 2020 |
| Күйі | Тоқтатылды |
| Бағалар | €145.84 £216.67 |
Дизайн
| Биіктігі | 165.1 мм (6.50 дюйм) |
| Ені | 76.4 мм (3.01 дюйм) |
| Қалыңдық | 9.3 мм (0.37 дюйм) |
| Салмақ | 218 g (7.69 унция) |
| Корпус материалдары | Артқы беті: Gorilla Glass 5 Қоршау: Алюминий Алдыңғы жағы: Gorilla әйнек 5 |
| Түстер | Қара, Көк, күміс |
Дисплей
| Дисплей түрі | IPS LCD |
| Дисплей өлшемі | 6.67 дюйм |
| Ажыратымдылық | 1080 × 2400 пиксель |
| Жаңарту жылдамдығы | 144 Hz |
| Пішім қатынасы | 20:9 |
| Пиксель тығыздығы | 395 ppi |
| Экран-дене қатынасы | ≈ 85.2% |
| Ең жоғары жарықтылық | 650 cd/m² |
| Экран қорғанысы | Corning Gorilla Glass 5 шынысы |
| Сенсорлық экран | Иә |
| Жақтаусыз дисплей | Иә |
| Экран мүмкіндіктері | Емкостты сенсорлы экран Көп нүктелі сенсорлы экран |
Аппараттық
| Чипсет (SoC) | Qualcomm Snapdragon 865 |
| CPU ядролары | 8 |
| Өндіріс техпроцесі | 7 nm |
| CPU ең жоғары жиілігі | 2.84 GHz |
| CPU архитектурасы | 64-bit |
| Микроархитектура | 1x 2.84 GHz – Cortex-A77 3x 2.42 GHz – Cortex-A77 4x 1.8 GHz – Cortex-A55 |
| Жедел жад түрі | LPDDR5 |
| GPU | Qualcomm Adreno 650 |
| RAM | 8GB |
| Сақтау орны | 128GB, 256GB |
| Ішкі сақтау түрі | UFS 3.1 |
| Нұсқалар | 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM |
| Кеңейтілетін сақтау | Жоқ |
Бағдарламалық жасақтама
| Операциялық жүйе | Android 10 (Quince Tart), Жаңартуға болады Android 11 (Red Velvet Cake) |
| Пайдаланушы интерфейсі (UI) | MIUI 12.5 |
Негізгі камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Үш камера | 108 MP, ƒ/1.7, 26 mm ( Кең бұрыш ), 0.8 μm, 1/1.33" Сенсор өлшемі Оптикалық бейне тұрақтандыру (OIS) PDAF 13 MP, ƒ/2.4, 123° ( Ультракең бұрыш ), 1.12 μm 5 MP ( Макро ) Автофокус (AF) |
| Жарқыл | Иә |
| Жарқыл түрі | LED жарқылы, LED жарқылы, LED жарқылы |
| Мүмкіндіктер | Жоғары динамикалық диапазон (HDR) Панорама |
| Бейне түсіру | Иә |
| Бейне ажыратымдылығы | 4320p @ 30 fps 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60/120 fps |
| Бейне мүмкіндіктері | Gyro-EIS |
Алдыңғы камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Бір камера | 20 MP, ƒ/2.2, 27 mm ( Кең бұрыш ), 0.8 μm, 1/3.4" Сенсор өлшемі |
| Мүмкіндіктер | Жоғары динамикалық диапазон (HDR) |
| Бейне түсіру | Иә |
| Бейне ажыратымдылығы | 1080p @ 30 fps 720p @ 120 fps |
Батарея
| Түрі | Li-Poly |
| Сыйымдылық | 5000 mAh |
| Алынуы | Алынбайтын |
| Сымды қуаттау қуаты | 33 W |
Желі
| SIM карталары | Қос SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE қолдауы | Иә |
| Деректер жылдамдығы | 5G (2+ Gbps DL), LTE, HSPA |
| 2G диапазондары | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G диапазондары | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G диапазондары | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b20 (800), b28 (700), b32 (1500), b38 (2600), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
| 5G диапазондары | 5G: n1 (2100), n3 (1800), n7 (2600), n8 (900), n20 (800), n28 (700), n38 (2600), n41 (2500), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
Байланыс
| Wi-Fi қолдауы | Иә ( Wi-Fi 6 ) |
| Wi-Fi стандарттары | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Wi-Fi мүмкіндіктері | Dual-band, Мобильді хотспот |
| Bluetooth | Иә, v5.1 |
| USB порттары | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB қосылымы | USB арқылы зарядтау, USB жаппай сақтау құрылғысы (UMS) |
| GPS қолдауы | Иә |
| GPS мүмкіндіктері | BDS, GPS (L1 & L5), GALILEO, GLONASS, QZSS |
| NFC қолдауы | Иә |
Мультимедиа
| Дыбыс зорайтқыш | Иә |
| Құлаққап ұясы | Жоқ |
| Аудио мүмкіндіктері | 24-бит/192 кГц Hi-Res аудио, Стерео динамиктер |
| FM-радио | Жоқ |
Мүмкіндіктер
| Сенсорлар | Акселерометр Барометр Компас Гироскоп Жақындау сенсоры Жанындағы саусақ ізі сенсоры |
| Арнайы мүмкіндіктер | USB Power Delivery 3.0 |
Ескерту: Бұл беттегі ақпараттың 100% дәлдігіне кепілдік бере алмаймыз.
Xiaomi Mi 10T Pro 5G шолулары
Бейне шолулар
Xiaomi Mi 10T Pro 5G суреттері
Жиі қойылатын сұрақтар
-
Xiaomi Mi 10T Pro 5G бағасы қандай?
Xiaomi Mi 10T Pro 5G бағасы - €145.84, ал алдағы күндерде баға өзгеруі мүмкін.
-
Xiaomi Mi 10T Pro 5G шығарылым күні қандай?
Xiaomi Mi 10T Pro 5G ресми түрде Сейсенбі, 13 Қазан 2020 шығарылды
-
Xiaomi Mi 10T Pro 5G дүкендерде бар ма?
Жоқ, Xiaomi Mi 10T Pro 5G ресми дүкендерде бола бермейді, өйткені ол бұдан былай өндіріске кірмейді. Бірақ сіз оны eBay және т.б. сияқты бейресми дүкендерден таба аласыз ...
-
Xiaomi Mi 10T Pro 5G салмағы қандай?
Xiaomi Mi 10T Pro 5G-дің салмағы 218 грамм
-
Xiaomi Mi 10T Pro 5G экранының өлшемі қандай?
Xiaomi Mi 10T Pro 5G экранының өлшемі - 6.67 дюйм
-
Xiaomi Mi 10T Pro 5G 5G желілерін қолдайды ма?
Иә, Xiaomi Mi 10T Pro 5G келесі жиіліктерде 5G желілерін қолдайды: n1, n3, n7, n8, n20, n28, n38, n41, n77, n78
-
Xiaomi Mi 10T Pro 5G-де қанша камера бар?
Xiaomi Mi 10T Pro 5G артында Үш камера және алдыңғы жағында Бір камера бар