Xiaomi Black Shark Helo
Xiaomi Black Shark Helo сипаттамалары
Жалпы
| Бренд атауы | Xiaomi |
| Модель атауы | Black Shark Helo |
| Модельдің басқа атауы | AWM-A0 (Халықаралық) |
| Жарияланған күні | Бейсенбі, 01 Қараша 2018 |
| Сатылымға шыққан күні | Бейсенбі, 01 Қараша 2018 |
| Күйі | Тоқтатылды |
| Бағалар | €450 |
Дизайн
| Биіктігі | 160 мм (6.30 дюйм) |
| Ені | 75.2 мм (2.96 дюйм) |
| Қалыңдық | 8.7 мм (0.34 дюйм) |
| Салмақ | 190 g (6.70 унция) |
| Түстер | Қара |
Дисплей
| Дисплей түрі | AMOLED |
| Дисплей өлшемі | 6.01 дюйм |
| Ажыратымдылық | 1080 × 2160 пиксель |
| Пішім қатынасы | 18:9 |
| Пиксель тығыздығы | 402 ppi |
| Экран-дене қатынасы | ≈ 77.5% |
| Сенсорлық экран | Иә |
| Жақтаусыз дисплей | Иә |
| Экран мүмкіндіктері | Емкостты сенсорлы экран Көп нүктелі сенсорлы экран |
Аппараттық
| Чипсет (SoC) | Qualcomm Snapdragon 845 |
| CPU ядролары | 8 |
| Өндіріс техпроцесі | 10 nm |
| CPU ең жоғары жиілігі | 2.8 GHz |
| CPU архитектурасы | 64-bit |
| Микроархитектура | 4x 2.8 GHz – Cortex-A75 4x 1.8 GHz – Cortex-A55 |
| Жедел жад түрі | LPDDR4X |
| GPU | Qualcomm Adreno 630 |
| RAM | 6GB, 8GB, 10GB |
| Сақтау орны | 128GB, 256GB |
| Нұсқалар | 128GB 6GB RAM 128GB 8GB RAM 256GB 10GB RAM |
| Кеңейтілетін сақтау | Жоқ |
Бағдарламалық жасақтама
| Операциялық жүйе | Android 8.0 (Oreo) |
Негізгі камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Қос камера | 12 MP, ƒ/1.8, 1.25 μm, 1/2.9" Сенсор өлшемі Dual-Pixel PDAF 20 MP, ƒ/1.8, 1.0 μm, x2 Оптикалық зум |
| Жарқыл | Иә |
| Жарқыл түрі | Қос LED Dual-Tone жарқылы |
| Мүмкіндіктер | Экспозицияны өтеу Бет анықтау Жоғары динамикалық диапазон (HDR) ISO параметрлері Панорама Фокустау үшін түртіңіз |
| Бейне түсіру | Иә |
| Бейне ажыратымдылығы | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30 fps 720p @ 120 fps |
Алдыңғы камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Бір камера | 20 MP, ƒ/2.2 ( Кең бұрыш ), 1.0 μm, 1/2.8" Сенсор өлшемі |
| Бейне түсіру | Иә |
| Бейне ажыратымдылығы | 1080p @ 30 fps |
Батарея
| Түрі | Li-Ion |
| Сыйымдылық | 4000 mAh |
| Алынуы | Алынбайтын |
| Сымды қуаттау қуаты | 18 W |
| Жылдам қуаттау | Иә |
Желі
| SIM карталары | Қос SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE қолдауы | Иә |
| Деректер жылдамдығы | LTE (3CA) Cat16 1024/150 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| 2G диапазондары | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 MHz |
| 3G диапазондары | HSPA: 850 / 900 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G диапазондары | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b20 (800), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
Байланыс
| Wi-Fi қолдауы | Иә ( Wi-Fi 5 ) |
| Wi-Fi стандарттары | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Wi-Fi мүмкіндіктері | Dual-band, Мобильді хотспот, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Иә, v5.0 |
| USB порттары | USB Type-C 2.0 |
| USB қосылымы | USB арқылы зарядтау, USB жаппай сақтау құрылғысы (UMS) |
| GPS қолдауы | Иә |
| GPS мүмкіндіктері | GPS, BDS, GLONASS |
| NFC қолдауы | Жоқ |
Мультимедиа
| Дыбыс зорайтқыш | Иә |
| Құлаққап ұясы | Жоқ |
| Аудио мүмкіндіктері | Стерео динамиктер |
| FM-радио | Жоқ |
Мүмкіндіктер
| Сенсорлар | Акселерометр Компас / Магнитометр Саусақ ізін тану сенсоры Гироскоп Жақындау сенсоры |
Ескерту: Бұл беттегі ақпараттың 100% дәлдігіне кепілдік бере алмаймыз.
Xiaomi Black Shark Helo шолулары
Бейне шолулар
Xiaomi Black Shark Helo суреттері
Жиі қойылатын сұрақтар
-
Xiaomi Black Shark Helo бағасы қандай?
Xiaomi Black Shark Helo бағасы - €450, ал алдағы күндерде баға өзгеруі мүмкін.
-
Xiaomi Black Shark Helo шығарылым күні қандай?
Xiaomi Black Shark Helo ресми түрде Бейсенбі, 01 Қараша 2018 шығарылды
-
Xiaomi Black Shark Helo дүкендерде бар ма?
Жоқ, Xiaomi Black Shark Helo ресми дүкендерде бола бермейді, өйткені ол бұдан былай өндіріске кірмейді. Бірақ сіз оны eBay және т.б. сияқты бейресми дүкендерден таба аласыз ...
-
Xiaomi Black Shark Helo салмағы қандай?
Xiaomi Black Shark Helo-дің салмағы 190 грамм
-
Xiaomi Black Shark Helo экранының өлшемі қандай?
Xiaomi Black Shark Helo экранының өлшемі - 6.01 дюйм
-
Xiaomi Black Shark Helo-де қанша камера бар?
Xiaomi Black Shark Helo артында Қос камера және алдыңғы жағында Бір камера бар