Xiaomi Black Shark 2 Pro
Xiaomi Black Shark 2 Pro сипаттамалары
Жалпы
| Бренд атауы | Xiaomi |
| Модель атауы | Black Shark 2 Pro |
| Модельдің басқа атауы | DLT-A0 (Халықаралық) DLT-H0 (Халықаралық) |
| Жарияланған күні | Бейсенбі, 01 Тамыз 2019 |
| Сатылымға шыққан күні | Бейсенбі, 01 Тамыз 2019 |
| Күйі | Тоқтатылды |
| Бағалар | €550 |
Дизайн
| Биіктігі | 163.6 мм (6.44 дюйм) |
| Ені | 75 мм (2.95 дюйм) |
| Қалыңдық | 8.8 мм (0.35 дюйм) |
| Салмақ | 205 g (7.23 унция) |
| Корпус материалдары | Артқы беті: алюминий Қоршау: Алюминий Алдыңғы жағы: шыны |
| Түстер | Шығанағы көк, Iceberg Grey, Қара көлеңке, Жылдамқыш күлгін түсті |
Дисплей
| Дисплей түрі | AMOLED |
| Дисплей өлшемі | 6.39 дюйм |
| Ажыратымдылық | 1080 × 2340 пиксель |
| Пішім қатынасы | 19.5:9 |
| Пиксель тығыздығы | 403 ppi |
| Экран-дене қатынасы | ≈ 81.7% |
| Сенсорлық экран | Иә |
| Жақтаусыз дисплей | Иә |
| Экран мүмкіндіктері | Емкостты сенсорлы экран Көп нүктелі сенсорлы экран |
Аппараттық
| Чипсет (SoC) | Qualcomm Snapdragon 855+ |
| CPU ядролары | 8 |
| Өндіріс техпроцесі | 7 nm |
| CPU ең жоғары жиілігі | 2.96 GHz |
| CPU архитектурасы | 64-bit |
| Микроархитектура | 1x 2.96 GHz – Cortex-A76 3x 2.42 GHz – Cortex-A76 4x 1.8 GHz – Cortex-A55 |
| Жедел жад түрі | LPDDR4X |
| GPU | Qualcomm Adreno 640 |
| RAM | 8GB, 12GB |
| Сақтау орны | 128GB, 256GB |
| Ішкі сақтау түрі | UFS 3.0 |
| Нұсқалар | 128GB 8GB RAM 128GB 12GB RAM 256GB 12GB RAM |
| Кеңейтілетін сақтау | Жоқ |
Бағдарламалық жасақтама
| Операциялық жүйе | Android 9.0 (Pie) |
Негізгі камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Қос камера | 48 MP, ƒ/1.8, 28 mm ( Кең бұрыш ), 0.8 μm, 1/2.0" Сенсор өлшемі PDAF 12 MP, ƒ/2.2, 54 mm ( Телеобъектив ), 1.0 μm, x2 Оптикалық зум PDAF |
| Жарқыл | Иә |
| Жарқыл түрі | LED жарқылы |
| Мүмкіндіктер | Авто-жарқыл Үздіксіз түсіру режимі Сандық зум Экспозицияны өтеу Бет анықтау Жоғары динамикалық диапазон (HDR) ISO параметрлері Панорама Фокустау үшін түртіңіз |
| Бейне түсіру | Иә |
| Бейне ажыратымдылығы | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60/120 fps 720p @ 1920 fps |
Алдыңғы камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Бір камера | 20 MP, ƒ/2.0 ( Кең бұрыш ), 0.9 μm, 1/3" Сенсор өлшемі |
| Мүмкіндіктер | Жоғары динамикалық диапазон (HDR) |
| Бейне түсіру | Иә |
| Бейне ажыратымдылығы | 1080p @ 30 fps |
Батарея
| Түрі | Li-Ion |
| Сыйымдылық | 4000 mAh |
| Алынуы | Алынбайтын |
| Сымды қуаттау қуаты | 27 W |
| Жылдам қуаттау | Иә |
Желі
| SIM карталары | Қос SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE қолдауы | Иә |
| Деректер жылдамдығы | LTE (5CA/3CA) Cat18 1200/150 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| 2G диапазондары | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 MHz |
| 3G диапазондары | HSPA: 850 / 900 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G диапазондары | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b19 (800), b20 (800), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
Байланыс
| Wi-Fi қолдауы | Иә ( Wi-Fi 5 ) |
| Wi-Fi стандарттары | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Wi-Fi мүмкіндіктері | Dual-band, Мобильді хотспот, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Иә, v5.0 |
| USB порттары | USB Type-C 2.0 |
| USB қосылымы | USB арқылы зарядтау, USB жаппай сақтау құрылғысы (UMS) |
| GPS қолдауы | Иә |
| GPS мүмкіндіктері | GPS, BDS, GALILEO, GLONASS, QZSS |
| NFC қолдауы | Жоқ |
Мультимедиа
| Дыбыс зорайтқыш | Иә |
| Құлаққап ұясы | Жоқ |
| Аудио мүмкіндіктері | Стерео динамиктер |
| FM-радио | Жоқ |
Мүмкіндіктер
| Сенсорлар | Акселерометр Компас / Магнитометр Саусақ ізін тану сенсоры Гироскоп Жақындау сенсоры |
Ескерту: Бұл беттегі ақпараттың 100% дәлдігіне кепілдік бере алмаймыз.
Xiaomi Black Shark 2 Pro шолулары
Бейне шолулар
Xiaomi Black Shark 2 Pro суреттері
Жиі қойылатын сұрақтар
-
Xiaomi Black Shark 2 Pro бағасы қандай?
Xiaomi Black Shark 2 Pro бағасы - €550, ал алдағы күндерде баға өзгеруі мүмкін.
-
Xiaomi Black Shark 2 Pro шығарылым күні қандай?
Xiaomi Black Shark 2 Pro ресми түрде Бейсенбі, 01 Тамыз 2019 шығарылды
-
Xiaomi Black Shark 2 Pro дүкендерде бар ма?
Жоқ, Xiaomi Black Shark 2 Pro ресми дүкендерде бола бермейді, өйткені ол бұдан былай өндіріске кірмейді. Бірақ сіз оны eBay және т.б. сияқты бейресми дүкендерден таба аласыз ...
-
Xiaomi Black Shark 2 Pro салмағы қандай?
Xiaomi Black Shark 2 Pro-дің салмағы 205 грамм
-
Xiaomi Black Shark 2 Pro экранының өлшемі қандай?
Xiaomi Black Shark 2 Pro экранының өлшемі - 6.39 дюйм
-
Xiaomi Black Shark 2 Pro-де қанша камера бар?
Xiaomi Black Shark 2 Pro артында Қос камера және алдыңғы жағында Бір камера бар