Xiaomi 17
Xiaomi 17 сипаттамалары
Жалпы
| Бренд атауы | Xiaomi |
| Модель атауы | 17 |
| Модельдің басқа атауы | 25113PN0EG (Халықаралық) |
| Жарияланған күні | Бейсенбі, 25 Қыркүйек 2025 |
| Сатылымға шыққан күні | Сенбі, 27 Қыркүйек 2025 |
| Күйі | Қолжетімді |
| Бағалар | £899 €939 |
Дизайн
| Биіктігі | 151.1 мм (5.95 дюйм) |
| Ені | 71.8 мм (2.83 дюйм) |
| Қалыңдық | 8.1 мм (0.32 дюйм) |
| Салмақ | 191 g (6.74 унция) |
| Корпус материалдары | Артқы: Шыны Қоршау: Алюминий Алдыңғы: Xiaomi Dragon Crystal шынысы |
| Түстер | Қара, Көк, Жасыл, Қызғылт, Ақ |
| Қорғаныс (су/шаң) | Толық шаң өтпейтін және суға төзімді (30 минутқа дейін 1,5 m тереңдікке батырылуы мүмкін) |
| Қорғау сертификаттары | IP68 |
Дисплей
| Дисплей түрі | LTPO AMOLED |
| Дисплей өлшемі | 6.3 дюйм |
| Ажыратымдылық | 1220 × 2656 пиксель |
| Жаңарту жылдамдығы | 2160 Hz |
| Пішім қатынасы | 19.5:9 |
| Пиксель тығыздығы | 460 ppi |
| Экран-дене қатынасы | ≈ 91.1% |
| Ең жоғары жарықтылық | 3500 cd/m² |
| Экран қорғанысы | Mohs деңгейі 6, Xiaomi Dragon Crystal шынысы (Қытай), Xiaomi Shield шынысы |
| Сенсорлық экран | Иә |
| Жақтаусыз дисплей | Иә |
| Экран мүмкіндіктері | 2160Hz PWM Dimming 68 миллиард түс Емкостты сенсорлы экран Dolby Vision HDR10+ HDR Vivid Көп нүктелі сенсорлы экран |
Аппараттық
| Чипсет (SoC) | Qualcomm Snapdragon 8 Elite Gen 5 |
| CPU ядролары | 8 |
| Өндіріс техпроцесі | 3 nm |
| CPU ең жоғары жиілігі | 4.6 GHz |
| CPU архитектурасы | 64-bit |
| Микроархитектура | 2x 4.6 GHz – Oryon V3 Phoenix L 6x 3.62 GHz – Oryon V3 Phoenix M |
| Жедел жад түрі | LPDDR5X |
| GPU | Qualcomm Adreno 840 @1.20 GHz |
| RAM | 12GB, 16GB |
| Сақтау орны | 256GB, 512GB, 1TB |
| Ішкі сақтау түрі | UFS 4.1 |
| Нұсқалар | 256GB 12GB RAM 512GB 12GB RAM 512GB 16GB RAM 1TB 16GB RAM |
| Кеңейтілетін сақтау | Жоқ |
Бағдарламалық жасақтама
| Операциялық жүйе | Android 16 (Baklava), Ең көбі 4 негізгі Android жаңарту |
| Пайдаланушы интерфейсі (UI) | HyperOS 3 |
Негізгі камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Үш камера | 50 MP, ƒ/1.7, 23 mm ( Кең бұрыш ), 1.2 μm, 1/1.31" Сенсор өлшемі Dual-Pixel PDAF Оптикалық бейне тұрақтандыру (OIS) 50 MP, ƒ/2.0, 60 mm ( Телеобъектив ), 0.64 μm, x2.6 Оптикалық зум, 1/2.76" Сенсор өлшемі Оптикалық бейне тұрақтандыру (OIS) PDAF (10cm - ∞) 50 MP, ƒ/2.4, 17 mm, 102° ( Ультракең бұрыш ), 0.64 μm, 1/2.76" Сенсор өлшемі |
| Жарқыл | Иә |
| Жарқыл түрі | Қос LED Dual-Tone жарқылы |
| Мүмкіндіктер | Түс спектрі сенсоры Жоғары динамикалық диапазон (HDR) Лазерлік автофокус Leica линзасы Панорама |
| Бейне түсіру | Иә |
| Бейне ажыратымдылығы | 4320p @ 30 fps 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60/120/240/960 fps 720p @ 1920 fps |
| Бейне мүмкіндіктері | 10-bit Dolby Vision HDR, 10-bit LOG, Gyro-EIS, HDR, HDR10+ |
Алдыңғы камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Бір камера | 50 MP, ƒ/2.2, 21 mm ( Кең бұрыш ), 0.61 μm, 1/2.88" Сенсор өлшемі PDAF |
| Мүмкіндіктер | Жоғары динамикалық диапазон (HDR) Панорама |
| Бейне түсіру | Иә |
| Бейне ажыратымдылығы | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60 fps |
| Бейне мүмкіндіктері | Gyro-EIS, HDR10+ |
Батарея
| Түрі | Si/C Li-Ion (Халықаралық) Si/C Li-Ion (China) |
| Сыйымдылық | 6330 mAh (Халықаралық) 7000 mAh (China) |
| Сымды қуаттау қуаты | 100 W |
| Сымсыз қуаттау | Иә |
| Сымсыз қуаттау қуаты | 50 W |
| Жылдам қуаттау | Иә |
| Мүмкіндіктер | Кері сымды зарядтау Кері сымсыз зарядтау |
Желі
| SIM карталары | Қос SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) Қос SIM (Nano-SIM + Nano-SIM + eSIM + eSIM) |
| VoLTE қолдауы | Иә |
| Деректер жылдамдығы | 5G, LTE, HSPA |
| 2G диапазондары | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G диапазондары | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| 4G диапазондары | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b32 (1500), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b42 (3500), b48 (3800), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
| 5G диапазондары | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n12 (700), n18 (850), n20 (800), n25 (1900), n26 (850), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n48 (3500), n66 (2100), n71 (600), n75 (1500), n77 (3700), n78 (3500), n80 (1800), n81 (900), n83 (700), n84 (2100), n89 (850 MHz) |
Байланыс
| Wi-Fi қолдауы | Иә ( Wi-Fi 7 ) |
| Wi-Fi стандарттары | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/be |
| Wi-Fi мүмкіндіктері | Dual-band, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Иә, v5.4 |
| USB порттары | USB Type-C 3.2 DisplayPort USB On-The-Go |
| USB қосылымы | USB арқылы зарядтау, USB жаппай сақтау құрылғысы (UMS) |
| GPS қолдауы | Иә |
| GPS мүмкіндіктері | BDS (B1I & B1C & B2a), GALILEO (E1 & E5a), GLONASS, GPS (L1 & L5), NavIC (L5), QZSS (L1 & L5) |
| NFC қолдауы | Иә |
Мультимедиа
| Дыбыс зорайтқыш | Иә |
| Құлаққап ұясы | Жоқ |
| Аудио мүмкіндіктері | 24-бит/192 кГц Hi-Res аудио, Dolby Atmos, Hi-Res сымсыз аудио, Snapdragon Sound технологиясы, Стерео динамиктер |
| FM-радио | Жоқ |
Мүмкіндіктер
| Сенсорлар | Акселерометр Барометр Компас Гироскоп Жақындау сенсоры Дисплей астындағы ультрадыбыстық саусақ ізі сенсоры |
| Арнайы мүмкіндіктер | Бағдарламаланатын қоректендіру көзі (PPS) Quick Charge 3+ USB Power Delivery 3.0 |
Ескерту: Бұл беттегі ақпараттың 100% дәлдігіне кепілдік бере алмаймыз.
Xiaomi 17 суреттері
Жиі қойылатын сұрақтар
-
Xiaomi 17 бағасы қандай?
Xiaomi 17 бағасы - €939, ал алдағы күндерде баға өзгеруі мүмкін.
-
Xiaomi 17 шығарылым күні қандай?
Xiaomi 17 ресми түрде Сенбі, 27 Қыркүйек 2025 шығарылды
-
Xiaomi 17 дүкендерде бар ма?
Ия, Xiaomi 17 дүкендерде қол жетімді, өйткені ол әлі де өндірісте.
-
Xiaomi 17 салмағы қандай?
Xiaomi 17-дің салмағы 191 грамм
-
Xiaomi 17 экранының өлшемі қандай?
Xiaomi 17 экранының өлшемі - 6.3 дюйм
-
Xiaomi 17 5G желілерін қолдайды ма?
Иә, Xiaomi 17 келесі жиіліктерде 5G желілерін қолдайды: n1, n2, n3, n5, n7, n8, n12, n18, n20, n25, n26, n28, n38, n40, n41, n48, n66, n71, n75, n77, n78, n80, n81, n83, n84, n89
-
Xiaomi 17-де қанша камера бар?
Xiaomi 17 артында Үш камера және алдыңғы жағында Бір камера бар