Xiaomi 11T
Xiaomi 11T сипаттамалары
Жалпы
| Бренд атауы | Xiaomi |
| Модель атауы | 11T |
| Модельдің басқа атауы | 21081111RG (Халықаралық) |
| Жарияланған күні | Сәрсенбі, 15 Қыркүйек 2021 |
| Сатылымға шыққан күні | Сейсенбі, 05 Қазан 2021 |
| Күйі | Қолжетімді |
| Бағалар | €137.46 £259.99 |
Дизайн
| Биіктігі | 164.1 мм (6.46 дюйм) |
| Ені | 76.9 мм (3.03 дюйм) |
| Қалыңдық | 8.8 мм (0.35 дюйм) |
| Салмақ | 203 g (7.16 унция) |
| Корпус материалдары | Артқы: Шыны Қоршау: Алюминий Алдыңғы жағы: Gorilla Victus әйнек |
| Түстер | Аспан көк, Метеорит сұр, Ай сәулесі Ақ |
| Қорғаныс (су/шаң) | Шаңға төзімді Су өткізбейтін (су шашырандысына қарсы) |
| Қорғау сертификаттары | IP53 |
Дисплей
| Дисплей түрі | AMOLED |
| Дисплей өлшемі | 6.67 дюйм |
| Ажыратымдылық | 1080 × 2400 пиксель |
| Жаңарту жылдамдығы | 120 Hz |
| Пішім қатынасы | 20:9 |
| Пиксель тығыздығы | 395 ppi |
| Экран-дене қатынасы | ≈ 85.1% |
| Ең жоғары жарықтылық | 1000 cd/m² |
| Экран қорғанысы | Corning Gorilla Glass Victus шынысы |
| Сенсорлық экран | Иә |
| Жақтаусыз дисплей | Иә |
| Экран мүмкіндіктері | Емкостты сенсорлы экран HDR10+ Көп нүктелі сенсорлы экран |
Аппараттық
| Чипсет (SoC) | MediaTek Dimensity 1200 |
| CPU ядролары | 8 |
| Өндіріс техпроцесі | 6 nm |
| CPU ең жоғары жиілігі | 3.0 GHz |
| CPU архитектурасы | 64-bit |
| Микроархитектура | 1x 3.0 GHz – Cortex-A78 3x 2.6 GHz – Cortex-A78 4x 2.0 GHz – Cortex-A55 |
| Жедел жад түрі | LPDDR4X |
| GPU | ARM Mali-G77 MC9 |
| RAM | 8GB |
| Сақтау орны | 128GB, 256GB |
| Ішкі сақтау түрі | UFS 3.1 |
| Нұсқалар | 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM |
| Кеңейтілетін сақтау | Жоқ |
Бағдарламалық жасақтама
| Операциялық жүйе | Android 11 (Red Velvet Cake), Жаңартуға болады Android 13 (Tiramisu) |
| Пайдаланушы интерфейсі (UI) | MIUI 14 |
Негізгі камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Үш камера | 108 MP, ƒ/1.8, 26 mm ( Кең бұрыш ), 0.7 μm, 1/1.52" Сенсор өлшемі 8 MP, ƒ/2.2, 120° ( Ультракең бұрыш ), 1.12 μm, 1/4.0" Сенсор өлшемі 5 MP, ƒ/2.4, 50 mm, 1.12 μm, 1/5.0" Сенсор өлшемі Автофокус (AF) |
| Жарқыл | Иә |
| Жарқыл түрі | Қос LED Dual-Tone жарқылы |
| Мүмкіндіктер | Үздіксіз автофокус Сандық кескін тұрақтандыру Сандық зум Экспозицияны өтеу Бет анықтау Бет арқылы ашу Геотегтеу Жоғары динамикалық диапазон (HDR) ISO параметрлері Түнгі режим Панорама Фазалық анықтау автофокусы (PDAF) Көрініс режимі Өзін-өзі таймер Фокустау үшін түртіңіз Ақ теңгерім параметрлері |
| Бейне түсіру | Иә |
| Бейне ажыратымдылығы | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30/60/120 fps |
| Бейне мүмкіндіктері | Gyro-EIS |
Алдыңғы камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Бір камера | 16 MP, ƒ/2.5 ( Кең бұрыш ), 1.0 μm, 1/3.06" Сенсор өлшемі |
| Бейне түсіру | Иә |
| Бейне ажыратымдылығы | 1080p @ 30 fps |
Батарея
| Түрі | Li-Poly |
| Сыйымдылық | 5000 mAh |
| Сымды қуаттау қуаты | 67 W |
| Жылдам қуаттау | Иә |
Желі
| SIM карталары | Қос SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE қолдауы | Иә |
| Деректер жылдамдығы | 5G, LTE, HSPA |
| 2G диапазондары | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G диапазондары | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G диапазондары | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b26 (850), b28 (700), b32 (1500), b38 (2600), b40 (2300), b41 (2500), b42 (3500), b66 (1700 MHz) |
| 5G диапазондары | 5G: n1 (2100), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n20 (800), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n66 (2100), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
Байланыс
| Wi-Fi қолдауы | Иә ( Wi-Fi 6 ) |
| Wi-Fi стандарттары | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Wi-Fi мүмкіндіктері | Dual-band, Мобильді хотспот, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Иә, v5.2 |
| USB порттары | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB қосылымы | USB арқылы зарядтау, USB жаппай сақтау құрылғысы (UMS) |
| GPS қолдауы | Иә |
| GPS мүмкіндіктері | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS (L1 & L5) |
| NFC қолдауы | Иә |
Мультимедиа
| Дыбыс зорайтқыш | Иә |
| Құлаққап ұясы | Жоқ |
| Аудио мүмкіндіктері | Стерео динамиктер |
| FM-радио | Жоқ |
Мүмкіндіктер
| Сенсорлар | Акселерометр Компас / Магнитометр Саусақ ізін тану сенсоры Гироскоп Жақындау сенсоры |
Ескерту: Бұл беттегі ақпараттың 100% дәлдігіне кепілдік бере алмаймыз.
Xiaomi 11T шолулары
Бейне шолулар
Xiaomi 11T суреттері
Жиі қойылатын сұрақтар
-
Xiaomi 11T бағасы қандай?
Xiaomi 11T бағасы - €137.46, ал алдағы күндерде баға өзгеруі мүмкін.
-
Xiaomi 11T шығарылым күні қандай?
Xiaomi 11T ресми түрде Сейсенбі, 05 Қазан 2021 шығарылды
-
Xiaomi 11T дүкендерде бар ма?
Ия, Xiaomi 11T дүкендерде қол жетімді, өйткені ол әлі де өндірісте.
-
Xiaomi 11T салмағы қандай?
Xiaomi 11T-дің салмағы 203 грамм
-
Xiaomi 11T экранының өлшемі қандай?
Xiaomi 11T экранының өлшемі - 6.67 дюйм
-
Xiaomi 11T 5G желілерін қолдайды ма?
Иә, Xiaomi 11T келесі жиіліктерде 5G желілерін қолдайды: n1, n3, n5, n7, n8, n20, n28, n38, n40, n41, n66, n77, n78
-
Xiaomi 11T-де қанша камера бар?
Xiaomi 11T артында Үш камера және алдыңғы жағында Бір камера бар