Vivo Z1 Lite
Vivo Z1 Lite сипаттамалары
Жалпы
| Бренд атауы | Vivo |
| Модель атауы | Z1 Lite |
| Жарияланған күні | Бейсенбі, 01 Қараша 2018 |
| Сатылымға шыққан күні | Бейсенбі, 01 Қараша 2018 |
| Күйі | Тоқтатылды |
| Бағалар | €170 |
Дизайн
| Биіктігі | 154.8 мм (6.09 дюйм) |
| Ені | 75 мм (2.95 дюйм) |
| Қалыңдық | 7.9 мм (0.31 дюйм) |
| Салмақ | 149 g (5.26 унция) |
| Корпус материалдары | Артқы: Пластик Рамка: Пластик Алдыңғы жағы: шыны |
| Түстер | Аврора түсі, Қара, Қызыл |
Дисплей
| Дисплей түрі | IPS LCD |
| Дисплей өлшемі | 6.26 дюйм |
| Ажыратымдылық | 1080 × 2280 пиксель |
| Пішім қатынасы | 19:9 |
| Пиксель тығыздығы | 403 ppi |
| Экран-дене қатынасы | ≈ 84.2% |
| Сенсорлық экран | Иә |
| Жақтаусыз дисплей | Иә |
| Экран мүмкіндіктері | Емкостты сенсорлы экран Көп нүктелі сенсорлы экран |
Аппараттық
| Чипсет (SoC) | Qualcomm Snapdragon 626 |
| CPU ядролары | 8 |
| Өндіріс техпроцесі | 14 nm |
| CPU ең жоғары жиілігі | 2.2 GHz |
| CPU архитектурасы | 64-bit |
| Микроархитектура | Cortex-A53 |
| Жедел жад түрі | LPDDR3 |
| GPU | Qualcomm Adreno 506 |
| RAM | 4GB |
| Сақтау орны | 32GB |
| Ішкі сақтау түрі | eMMC 5.1 |
| Нұсқалар | 32GB 4GB RAM |
| Кеңейтілетін сақтау | Иә |
| Карта ұялары | microSDXC |
Бағдарламалық жасақтама
| Операциялық жүйе | Android 8.1 (Oreo) |
| Пайдаланушы интерфейсі (UI) | Funtouch 4 |
Негізгі камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Қос камера | 16 MP, ƒ/2.0 PDAF 2 MP ( Көмекші объектив ) |
| Жарқыл | Иә |
| Жарқыл түрі | LED жарқылы |
| Мүмкіндіктер | Жоғары динамикалық диапазон (HDR) Панорама |
| Бейне түсіру | Иә |
| Бейне ажыратымдылығы | 1080p @ 30 fps |
Алдыңғы камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Бір камера | 16 MP, ƒ/2.2, 26 mm ( Кең бұрыш ), 1.0 μm, 1/3.06" Сенсор өлшемі |
| Бейне түсіру | Иә |
| Бейне ажыратымдылығы | 1080p @ 30 fps |
Батарея
| Түрі | Li-Ion |
| Сыйымдылық | 3260 mAh |
| Алынуы | Алынбайтын |
Желі
| SIM карталары | Қос SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE қолдауы | Иә |
| Деректер жылдамдығы | LTE (2CA) Cat6 300/50 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| 2G диапазондары | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 MHz |
| 3G диапазондары | HSPA: 850 / 900 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G диапазондары | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
Байланыс
| Wi-Fi қолдауы | Иә ( Wi-Fi 4 ) |
| Wi-Fi стандарттары | 802.11/a/b/g/n |
| Wi-Fi мүмкіндіктері | Мобильді хотспот, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Иә, v5.0 |
| USB порттары | Micro-USB 2.0 USB On-The-Go |
| USB қосылымы | USB арқылы зарядтау, USB жаппай сақтау құрылғысы (UMS) |
| GPS қолдауы | Иә |
| GPS мүмкіндіктері | BDS, GPS |
| NFC қолдауы | Жоқ |
Мультимедиа
| Дыбыс зорайтқыш | Иә |
| Құлаққап ұясы | Иә |
| FM-радио | Иә |
Мүмкіндіктер
| Сенсорлар | Акселерометр Компас / Магнитометр Саусақ ізін тану сенсоры Гироскоп Жақындау сенсоры |
Ескерту: Бұл беттегі ақпараттың 100% дәлдігіне кепілдік бере алмаймыз.
Vivo Z1 Lite суреттері
Жиі қойылатын сұрақтар
-
Vivo Z1 Lite бағасы қандай?
Vivo Z1 Lite бағасы - €170, ал алдағы күндерде баға өзгеруі мүмкін.
-
Vivo Z1 Lite шығарылым күні қандай?
Vivo Z1 Lite ресми түрде Бейсенбі, 01 Қараша 2018 шығарылды
-
Vivo Z1 Lite дүкендерде бар ма?
Жоқ, Vivo Z1 Lite ресми дүкендерде бола бермейді, өйткені ол бұдан былай өндіріске кірмейді. Бірақ сіз оны eBay және т.б. сияқты бейресми дүкендерден таба аласыз ...
-
Vivo Z1 Lite салмағы қандай?
Vivo Z1 Lite-дің салмағы 149 грамм
-
Vivo Z1 Lite экранының өлшемі қандай?
Vivo Z1 Lite экранының өлшемі - 6.26 дюйм
-
Vivo Z1 Lite-де қанша камера бар?
Vivo Z1 Lite артында Қос камера және алдыңғы жағында Бір камера бар