Vivo Y55L (vivo 1603)
Vivo Y55L (vivo 1603) сипаттамалары
Жалпы
| Бренд атауы | Vivo |
| Модель атауы | Y55L (vivo 1603) |
| Модельдің басқа атауы | 1603 (Халықаралық) |
| Жарияланған күні | Сенбі, 01 Қазан 2016 |
| Сатылымға шыққан күні | Сенбі, 01 Қазан 2016 |
| Күйі | Тоқтатылды |
| Бағалар | ₹9,500 |
Дизайн
| Биіктігі | 147.9 мм (5.82 дюйм) |
| Ені | 72.9 мм (2.87 дюйм) |
| Қалыңдық | 7.5 мм (0.30 дюйм) |
| Салмақ | 142 g (5.01 унция) |
| Түстер | алтын, Сұр |
Дисплей
| Дисплей түрі | IPS LCD |
| Дисплей өлшемі | 5.2 дюйм |
| Ажыратымдылық | 720 × 1280 пиксель |
| Пішім қатынасы | 16:9 |
| Пиксель тығыздығы | 282 ppi |
| Экран-дене қатынасы | ≈ 69.1% |
| Сенсорлық экран | Иә |
| Жақтаусыз дисплей | Иә |
| Экран мүмкіндіктері | Емкостты сенсорлы экран Көп нүктелі сенсорлы экран |
Аппараттық
| Чипсет (SoC) | Qualcomm Snapdragon 430 |
| CPU ядролары | 8 |
| Өндіріс техпроцесі | 28 nm |
| CPU ең жоғары жиілігі | 1.4 GHz |
| CPU архитектурасы | 64-bit |
| Микроархитектура | Cortex-A53 |
| Жедел жад түрі | LPDDR3 |
| GPU | Qualcomm Adreno 505 |
| RAM | 2GB |
| Сақтау орны | 16GB |
| Ішкі сақтау түрі | eMMC 5.1 |
| Нұсқалар | 16GB 2GB RAM |
| Кеңейтілетін сақтау | Иә |
| Карта ұялары | microSDXC |
Бағдарламалық жасақтама
| Операциялық жүйе | Android 6.0 (Marshmallow) |
| Пайдаланушы интерфейсі (UI) | Funtouch 2.6 |
Негізгі камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Бір камера | 8 MP Авто жарқыл |
| Жарқыл | Иә |
| Жарқыл түрі | LED жарқылы |
| Мүмкіндіктер | Үздіксіз түсіру режимі Сандық зум Экспозицияны өтеу Бет анықтау Жоғары динамикалық диапазон (HDR) ISO параметрлері Панорама Фокустау үшін түртіңіз |
| Бейне түсіру | Иә |
| Бейне ажыратымдылығы | 1080p @ 30 fps |
Алдыңғы камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Бір камера | 5 MP |
Батарея
| Түрі | Li-Ion |
| Сыйымдылық | 2650 mAh |
| Алынуы | Алынбайтын |
Желі
| SIM карталары | Бір SIM (Micro-SIM) |
| VoLTE қолдауы | Иә |
| Деректер жылдамдығы | LTE Cat4 150/50 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| 2G диапазондары | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G диапазондары | HSPA: 850 / 900 / 2100 MHz |
| 4G диапазондары | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b5 (850), b40 (2300 MHz) |
Байланыс
| Wi-Fi қолдауы | Иә ( Wi-Fi 4 ) |
| Wi-Fi стандарттары | 802.11/b/g/n |
| Wi-Fi мүмкіндіктері | Мобильді хотспот, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Иә, v4.2 |
| USB порттары | Micro-USB 2.0 USB On-The-Go |
| USB қосылымы | USB арқылы зарядтау, USB жаппай сақтау құрылғысы (UMS) |
| GPS қолдауы | Иә |
| GPS мүмкіндіктері | GPS |
| NFC қолдауы | Жоқ |
Мультимедиа
| Дыбыс зорайтқыш | Иә |
| Құлаққап ұясы | Иә |
| FM-радио | Жоқ |
Мүмкіндіктер
| Сенсорлар | Акселерометр Жақындау сенсоры |
Ескерту: Бұл беттегі ақпараттың 100% дәлдігіне кепілдік бере алмаймыз.
Vivo Y55L (vivo 1603) суреттері
Жиі қойылатын сұрақтар
-
Vivo Y55L (vivo 1603) бағасы қандай?
Vivo Y55L (vivo 1603) бағасы - ₹9,500, ал алдағы күндерде баға өзгеруі мүмкін.
-
Vivo Y55L (vivo 1603) шығарылым күні қандай?
Vivo Y55L (vivo 1603) ресми түрде Сенбі, 01 Қазан 2016 шығарылды
-
Vivo Y55L (vivo 1603) дүкендерде бар ма?
Жоқ, Vivo Y55L (vivo 1603) ресми дүкендерде бола бермейді, өйткені ол бұдан былай өндіріске кірмейді. Бірақ сіз оны eBay және т.б. сияқты бейресми дүкендерден таба аласыз ...
-
Vivo Y55L (vivo 1603) салмағы қандай?
Vivo Y55L (vivo 1603)-дің салмағы 142 грамм
-
Vivo Y55L (vivo 1603) экранының өлшемі қандай?
Vivo Y55L (vivo 1603) экранының өлшемі - 5.2 дюйм
-
Vivo Y55L (vivo 1603)-де қанша камера бар?
Vivo Y55L (vivo 1603) артында Бір камера және алдыңғы жағында Бір камера бар