Vivo Y21d
Vivo Y21d сипаттамалары
Жалпы
| Бренд атауы | Vivo |
| Модель атауы | Y21d |
| Жарияланған күні | Сенбі, 11 Қазан 2025 |
| Сатылымға шыққан күні | Сенбі, 11 Қазан 2025 |
| Күйі | Қолжетімді |
| Бағалар | €100 |
Дизайн
| Биіктігі | 166.1 мм (6.54 дюйм) |
| Ені | 77 мм (3.03 дюйм) |
| Қалыңдық | 8.4 мм (0.33 дюйм) |
| Салмақ | 209 g (7.37 унция) |
| Корпус материалдары | Артқы: Пластик Рамка: Пластик Алдыңғы жағы: шыны |
| Түстер | Жасыл, Күлгін, Қызыл |
| Қорғаныс (су/шаң) | Шаң мен суға төзімді (жоғары қысымды су ағындарына төзімді; 6 м тереңдікке 30 минутқа батыруға болады) |
| Қорғау сертификаттары | IP68, IP69 |
Дисплей
| Дисплей түрі | IPS LCD |
| Дисплей өлшемі | 6.68 дюйм |
| Ажыратымдылық | 720 × 1608 пиксель |
| Жаңарту жылдамдығы | 90 Hz |
| Пішім қатынасы | 20:9 |
| Пиксель тығыздығы | 264 ppi |
| Экран-дене қатынасы | ≈ 84% |
| Ең жоғары жарықтылық | 1000 cd/m² |
| Экран қорғанысы | Төзімділікке немесе экстремалды жағдайларда қолдануға кепілдік бермейді, Ионмен күшейтілген әйнек, MIL-STD-810H стандартына сай |
| Сенсорлық экран | Иә |
| Экран мүмкіндіктері | Сыйымдылықты сенсорлы экран Көп нүктелі сенсорлы экран |
Аппараттық
| Чипсет (SoC) | Unisoc T7225 |
| CPU ядролары | 8 |
| Өндіріс техпроцесі | 12 nm |
| CPU ең жоғары жиілігі | 1800 MHz |
| CPU архитектурасы | 64-bit |
| Микроархитектура | 2x 1.8 GHz – Cortex-A75 6x 1.8 GHz – Cortex-A55 |
| Жедел жад түрі | LPDDR4X |
| GPU | ARM Mali-G57 @650MHz (1 ядро) |
| RAM | 4GB, 6GB, 8GB |
| Сақтау орны | 128GB, 256GB |
| Ішкі сақтау түрі | eMMC 5.1 |
| Нұсқалар | 128GB 4GB RAM 128GB 6GB RAM 128GB 8GB RAM 256GB 6GB RAM |
| Кеңейтілетін сақтау | Иә |
| Карта ұялары | microSDXC |
Бағдарламалық жасақтама
| Операциялық жүйе | Android 15 (Vanilla Ice Cream) |
| Пайдаланушы интерфейсі (UI) | Funtouch 15 |
Негізгі камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Қос камера | 50 MP, ƒ/1.8 ( Кең бұрыш ) PDAF 2 MP ( Көмекші объектив ) |
| Жарқыл | Иә |
| Жарқыл түрі | Сақиналы LED жарқыл |
| Мүмкіндіктер | Панорама |
| Бейне түсіру | Иә |
| Бейне ажыратымдылығы | 1080p @ 30 fps |
Алдыңғы камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Бір камера | 5 MP, ƒ/2.2 |
| Бейне түсіру | Иә |
Батарея
| Түрі | Si/C Li-Ion |
| Сыйымдылық | 6500 mAh |
| Сымды қуаттау қуаты | 44 W |
| Мүмкіндіктер | Кері сымды зарядтау Сымды зарядтау 0-ден 50%-ке дейін 40 минутта (жарияланғандай) |
Желі
| SIM карталары | Қос SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Деректер жылдамдығы | LTE, HSPA |
| 2G диапазондары | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G диапазондары | HSPA: 850 / 900 / 2100 MHz |
| 4G диапазондары | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b5 (850), b8 (900), b40 (2300 MHz) |
Байланыс
| Wi-Fi қолдауы | Иә ( Wi-Fi 5 ) |
| Wi-Fi стандарттары | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Wi-Fi мүмкіндіктері | Dual-band |
| Bluetooth | Иә, v5.2 |
| USB порттары | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB қосылымы | USB арқылы зарядтау, USB жаппай сақтау құрылғысы (UMS) |
| GPS қолдауы | Иә |
| GPS мүмкіндіктері | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS |
| NFC қолдауы | Жоқ |
Мультимедиа
| Дыбыс зорайтқыш | Иә |
| Құлаққап ұясы | Жоқ |
| Аудио мүмкіндіктері | 24-бит/192 кГц Hi-Res аудио, Стерео динамиктер |
| FM-радио | Иә |
Мүмкіндіктер
| Сенсорлар | Акселерометр Компас Жақындау сенсоры Жанындағы саусақ ізі сенсоры |
Ескерту: Бұл беттегі ақпараттың 100% дәлдігіне кепілдік бере алмаймыз.
Vivo Y21d суреттері
Жиі қойылатын сұрақтар
-
Vivo Y21d бағасы қандай?
Vivo Y21d бағасы - €100, ал алдағы күндерде баға өзгеруі мүмкін.
-
Vivo Y21d шығарылым күні қандай?
Vivo Y21d ресми түрде Сенбі, 11 Қазан 2025 шығарылды
-
Vivo Y21d дүкендерде бар ма?
Ия, Vivo Y21d дүкендерде қол жетімді, өйткені ол әлі де өндірісте.
-
Vivo Y21d салмағы қандай?
Vivo Y21d-дің салмағы 209 грамм
-
Vivo Y21d экранының өлшемі қандай?
Vivo Y21d экранының өлшемі - 6.68 дюйм
-
Vivo Y21d 5G желілерін қолдайды ма?
Жоқ, Vivo Y21d 5G желісін қолдамайды
-
Vivo Y21d-де қанша камера бар?
Vivo Y21d артында Қос камера және алдыңғы жағында Бір камера бар