Vivo Y20 2021
Vivo Y20 2021 сипаттамалары
Жалпы
| Бренд атауы | Vivo |
| Модель атауы | Y20 2021 |
| Модельдің басқа атауы | V2043 (Халықаралық) V2048 (Халықаралық) |
| Жарияланған күні | Сәрсенбі, 13 Қаңтар 2021 |
| Сатылымға шыққан күні | Сәрсенбі, 13 Қаңтар 2021 |
| Күйі | Тоқтатылды |
| Бағалар | €120 |
Дизайн
| Биіктігі | 164.4 мм (6.47 дюйм) |
| Ені | 76.3 мм (3.00 дюйм) |
| Қалыңдық | 8.4 мм (0.33 дюйм) |
| Салмақ | 192 g (6.77 унция) |
| Корпус материалдары | Артқы: Пластик Рамка: Пластик Алдыңғы жағы: шыны |
| Түстер | Ақ таң, Көк тұман |
Дисплей
| Дисплей түрі | IPS LCD |
| Дисплей өлшемі | 6.51 дюйм |
| Ажыратымдылық | 720 × 1600 пиксель |
| Пішім қатынасы | 20:9 |
| Пиксель тығыздығы | 270 ppi |
| Экран-дене қатынасы | ≈ 81.6% |
| Сенсорлық экран | Иә |
| Жақтаусыз дисплей | Иә |
| Экран мүмкіндіктері | Емкостты сенсорлы экран Көп нүктелі сенсорлы экран |
Аппараттық
| Чипсет (SoC) | MediaTek Helio P35 |
| CPU ядролары | 8 |
| Өндіріс техпроцесі | 16 nm |
| CPU ең жоғары жиілігі | 2300 MHz |
| CPU архитектурасы | 64-bit |
| Микроархитектура | 4x 2.3 GHz – Cortex-A53 4x 1.8 GHz – Cortex-A53 |
| Жедел жад түрі | LPDDR4X |
| GPU | IMG PowerVR GE8320 |
| RAM | 4GB, 6GB |
| Сақтау орны | 64GB |
| Ішкі сақтау түрі | eMMC 5.1 |
| Нұсқалар | 64GB 4GB RAM 64GB 6GB RAM |
| Кеңейтілетін сақтау | Иә |
| Карта ұялары | microSDXC |
Бағдарламалық жасақтама
| Операциялық жүйе | Android 10 (Quince Tart) |
| Пайдаланушы интерфейсі (UI) | Funtouch 11 |
Негізгі камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Үш камера | 13 MP, ƒ/1.8 ( Кең бұрыш ) PDAF 2 MP ( Макро ) 0.08 MP ( Көмекші объектив ) |
| Жарқыл | Иә |
| Жарқыл түрі | LED жарқылы |
| Мүмкіндіктер | Авто-жарқыл Үздіксіз түсіру режимі Сандық зум Экспозицияны өтеу Бет анықтау Жоғары динамикалық диапазон (HDR) ISO параметрлері Фокустау үшін түртіңіз |
| Бейне түсіру | Иә |
| Бейне ажыратымдылығы | 1080p @ 30 fps |
Алдыңғы камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Бір камера | 8 MP, ƒ/1.8 ( Кең бұрыш ) |
| Бейне түсіру | Иә |
| Бейне ажыратымдылығы | 1080p @ 30 fps |
Батарея
| Сыйымдылық | 5000 mAh |
| Сымды қуаттау қуаты | 10 W |
Желі
| SIM карталары | Қос SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE қолдауы | Иә |
| Деректер жылдамдығы | LTE, HSPA |
| 2G диапазондары | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G диапазондары | HSPA: 850 / 900 / 2100 MHz |
| 4G диапазондары | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b38 (2600), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
Байланыс
| Wi-Fi қолдауы | Иә ( Wi-Fi 5 ) |
| Wi-Fi стандарттары | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Wi-Fi мүмкіндіктері | Dual-band, Мобильді хотспот, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Иә, v5.0 |
| USB порттары | Micro-USB 2.0 USB On-The-Go |
| USB қосылымы | USB арқылы зарядтау, USB жаппай сақтау құрылғысы (UMS) |
| GPS қолдауы | Иә |
| GPS мүмкіндіктері | GPS, BDS, GALILEO, GLONASS |
| NFC қолдауы | Жоқ |
Мультимедиа
| Дыбыс зорайтқыш | Иә |
| Құлаққап ұясы | Иә |
| FM-радио | Иә |
Мүмкіндіктер
| Сенсорлар | Акселерометр Компас / Магнитометр Саусақ ізін тану сенсоры Гироскоп Жақындау сенсоры |
Ескерту: Бұл беттегі ақпараттың 100% дәлдігіне кепілдік бере алмаймыз.
Vivo Y20 2021 шолулары
Бейне шолулар
Vivo Y20 2021 суреттері
Жиі қойылатын сұрақтар
-
Vivo Y20 2021 бағасы қандай?
Vivo Y20 2021 бағасы - €120, ал алдағы күндерде баға өзгеруі мүмкін.
-
Vivo Y20 2021 шығарылым күні қандай?
Vivo Y20 2021 ресми түрде Сәрсенбі, 13 Қаңтар 2021 шығарылды
-
Vivo Y20 2021 дүкендерде бар ма?
Жоқ, Vivo Y20 2021 ресми дүкендерде бола бермейді, өйткені ол бұдан былай өндіріске кірмейді. Бірақ сіз оны eBay және т.б. сияқты бейресми дүкендерден таба аласыз ...
-
Vivo Y20 2021 салмағы қандай?
Vivo Y20 2021-дің салмағы 192 грамм
-
Vivo Y20 2021 экранының өлшемі қандай?
Vivo Y20 2021 экранының өлшемі - 6.51 дюйм
-
Vivo Y20 2021 5G желілерін қолдайды ма?
Жоқ, Vivo Y20 2021 5G желісін қолдамайды
-
Vivo Y20 2021-де қанша камера бар?
Vivo Y20 2021 артында Үш камера және алдыңғы жағында Бір камера бар