Vivo X300 FE
Vivo X300 FE сипаттамалары
Жалпы
| Бренд атауы | Vivo |
| Модель атауы | X300 FE |
| Модельдің басқа атауы | V2537 (Халықаралық) |
| Жарияланған күні | Сәрсенбі, 04 Наурыз 2026 |
| Сатылымға шыққан күні | Сәрсенбі, 01 Сәуір 2026 |
| Күйі | Жақында шығады |
Дизайн
| Биіктігі | 150.8 мм (5.94 дюйм) |
| Ені | 71.8 мм (2.83 дюйм) |
| Қалыңдық | 8 мм (0.31 дюйм) |
| Салмақ | 191 g (6.74 унция) |
| Корпус материалдары | Артқы: Шыны Жақтау: алюминий қорытпасы Алдыңғы жағы: шыны |
| Түстер | Қара, Күлгін, Ақ |
| Қорғаныс (су/шаң) | Шаң мен суға төзімді (жоғары қысымды су ағындарына төзімді; 1,5 м тереңдікке 30 минутқа батыруға болады) |
| Қорғау сертификаттары | IP68, IP69 |
Дисплей
| Дисплей түрі | LTPO AMOLED |
| Дисплей өлшемі | 6.31 дюйм |
| Ажыратымдылық | 1216 × 2640 пиксель |
| Жаңарту жылдамдығы | 120 Hz |
| Пішім қатынасы | 19.5:9 |
| Пиксель тығыздығы | 461 ppi |
| Экран-дене қатынасы | ≈ 90.2% |
| Ең жоғары жарықтылық | 5000 cd/m² |
| Экран мүмкіндіктері | 1 миллиард түс Емкостты сенсорлы экран HDR Көп нүктелі сенсорлы экран |
Аппараттық
| Чипсет (SoC) | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 5 |
| CPU ядролары | 8 |
| Өндіріс техпроцесі | 3 nm |
| CPU ең жоғары жиілігі | 3800 MHz |
| CPU архитектурасы | 64-bit |
| Микроархитектура | 2x 3.8 GHz – Oryon V3 Phoenix L 6x 3.32 GHz – Oryon V3 Phoenix M |
| Жедел жад түрі | LPDDR5X |
| GPU | Qualcomm Adreno 829 |
| RAM | 12GB |
| Сақтау орны | 256GB, 512GB |
| Ішкі сақтау түрі | UFS 4.1 |
| Нұсқалар | 256GB 12GB RAM 512GB 12GB RAM |
| Кеңейтілетін сақтау | Жоқ |
Бағдарламалық жасақтама
| Операциялық жүйе | Android 16 (Baklava), Ең көбі 5 негізгі Android жаңарту |
| Пайдаланушы интерфейсі (UI) | OriginOS 6 |
Негізгі камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Үш камера | 50 MP, ƒ/1.6, 23 mm ( Кең бұрыш ), 1/1.56" Сенсор өлшемі Оптикалық кескін тұрақтандыру (OIS) PDAF 50 MP, ƒ/2.7, 70 mm ( Перископты телеобъектив ), x3 Оптикалық зум, 1/1.95" Сенсор өлшемі Оптикалық кескін тұрақтандыру (OIS) PDAF 8 MP, ƒ/2.2, 110° ( Ультракең бұрыш ), 1/4.0" Сенсор өлшемі |
| Жарқыл | Иә |
| Жарқыл түрі | Көпфокусты LED жарқылы |
| Мүмкіндіктер | Жоғары динамикалық диапазон (HDR) Панорама |
| Бейне түсіру | Иә |
| Бейне ажыратымдылығы | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
| Бейне мүмкіндіктері | Gyro-EIS |
Алдыңғы камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Бір камера | 50 MP, ƒ/2.0, 21 mm ( Кең бұрыш ), 1/2.76" Сенсор өлшемі |
| Мүмкіндіктер | Жоғары динамикалық диапазон (HDR) |
Батарея
| Түрі | Si/C Li-Ion |
| Сыйымдылық | 6500 mAh |
| Сымды қуаттау қуаты | 90 W |
| Сымсыз қуаттау | Иә |
| Сымсыз қуаттау қуаты | 40 W |
| Мүмкіндіктер | Кері сымды зарядтау |
Желі
| SIM карталары | Қос SIM (Nano-SIM + Nano-SIM + eSIM + eSIM) |
| VoLTE қолдауы | Иә |
| Деректер жылдамдығы | 5G, LTE, HSPA |
| 2G диапазондары | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G диапазондары | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| 4G диапазондары | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b32 (1500), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b42 (3500), b43 (3700), b48 (3800), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
| 5G диапазондары | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n18 (850), n20 (800), n25 (1900), n26 (850), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n48 (3500), n66 (2100), n71 (600), n75 (1500), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
Байланыс
| Wi-Fi қолдауы | Иә ( Wi-Fi 7 ) |
| Wi-Fi стандарттары | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/be |
| Wi-Fi мүмкіндіктері | Dual-band |
| Bluetooth | Иә, v6.0 |
| USB порттары | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB қосылымы | USB арқылы зарядтау, USB жаппай сақтау құрылғысы (UMS) |
| GPS қолдауы | Иә |
| GPS мүмкіндіктері | BDS (B1I & B1C & B2a), GALILEO (E1 & E5a), GLONASS, GPS (L1 & L5), NavIC, QZSS (L1 & L5) |
| NFC қолдауы | Иә |
Мультимедиа
| Дыбыс зорайтқыш | Иә |
| Құлаққап ұясы | Жоқ |
| Аудио мүмкіндіктері | Стерео динамиктер |
| FM-радио | Жоқ |
Мүмкіндіктер
| Сенсорлар | Акселерометр Компас Гироскоп Жақындау сенсоры Дисплей астындағы ультрадыбыстық саусақ ізі сенсоры |
| Арнайы мүмкіндіктер | USB Power Delivery |
Ескерту: Бұл беттегі ақпараттың 100% дәлдігіне кепілдік бере алмаймыз.
Vivo X300 FE суреттері
Жиі қойылатын сұрақтар
-
Vivo X300 FE үшін күтілетін шығарылым күні қандай?
Vivo X300 FE-де Сәрсенбі, 01 Сәуір 2026 шығарылады
-
Vivo X300 FE дүкендерде бар ма?
Жоқ, Vivo X300 FE ресми дүкендерде жоқ, өйткені ол әлі босатылмаған.
-
Vivo X300 FE салмағы қандай?
Vivo X300 FE-дің салмағы 191 грамм
-
Vivo X300 FE экранының өлшемі қандай?
Vivo X300 FE экранының өлшемі - 6.31 дюйм
-
Vivo X300 FE 5G желілерін қолдайды ма?
Иә, Vivo X300 FE келесі жиіліктерде 5G желілерін қолдайды: n1, n2, n3, n5, n7, n8, n18, n20, n25, n26, n28, n38, n40, n41, n48, n66, n71, n75, n77, n78
-
Vivo X300 FE-де қанша камера бар?
Vivo X300 FE артында Үш камера және алдыңғы жағында Бір камера бар