Vivo X100 Ultra
Vivo X100 Ultra сипаттамалары
Жалпы
| Бренд атауы | Vivo |
| Модель атауы | X100 Ultra |
| Модельдің басқа атауы | V2366GA (Халықаралық) V2366HA (Халықаралық) |
| Жарияланған күні | Дүйсенбі, 13 Мамыр 2024 |
| Сатылымға шыққан күні | Сейсенбі, 28 Мамыр 2024 |
| Күйі | Қолжетімді |
| Бағалар | €980 |
Дизайн
| Биіктігі | 164.1 мм (6.46 дюйм) |
| Ені | 75.6 мм (2.98 дюйм) |
| Қалыңдық | 9.2 мм (0.36 дюйм) |
| Салмақ | 229 g (8.08 унция) |
| Корпус материалдары | Артқы: Шыны Қоршау: Алюминий Алдыңғы жағы: шыны |
| Түстер | Сұр, титан, Ақ |
| Қорғаныс (су/шаң) | Шаң мен суға төзімді (жоғары қысымды су ағындарына төзімді; 1,5 м тереңдікке 30 минутқа батыруға болады) |
| Қорғау сертификаттары | IP69, IP68 |
Дисплей
| Дисплей түрі | LTPO AMOLED |
| Дисплей өлшемі | 6.78 дюйм |
| Ажыратымдылық | 1440 × 3200 пиксель |
| Жаңарту жылдамдығы | 120 Hz |
| Пішім қатынасы | 20:9 |
| Пиксель тығыздығы | 517 ppi |
| Экран-дене қатынасы | ≈ 89.8% |
| Ең жоғары жарықтылық | 3000 cd/m² |
| Сенсорлық экран | Иә |
| Экран мүмкіндіктері | 1 миллиард түс Емкостты сенсорлы экран Dolby Vision Көп нүктелі сенсорлы экран |
Аппараттық
| Чипсет (SoC) | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 |
| CPU ядролары | 8 |
| Өндіріс техпроцесі | 4 nm |
| CPU ең жоғары жиілігі | 3.3 GHz |
| CPU архитектурасы | 64-bit |
| Микроархитектура | 1x 3.3 GHz – Cortex-X4 3x 3.15 GHz – Cortex-A720 2x 2.96 GHz – Cortex-A720 2x 2.26 GHz – Cortex-A520 |
| Жедел жад түрі | LPDDR5X |
| GPU | Qualcomm Adreno 750 |
| RAM | 12GB, 16GB |
| Сақтау орны | 256GB, 512GB, 1TB |
| Ішкі сақтау түрі | UFS 4.0 |
| Нұсқалар | 256GB 12GB RAM 512GB 16GB RAM 1TB 16GB RAM |
| Кеңейтілетін сақтау | Жоқ |
Бағдарламалық жасақтама
| Операциялық жүйе | Android 14 (Upside Down Cake), Жаңартуға болады Android 15 (Vanilla Ice Cream) |
| Пайдаланушы интерфейсі (UI) | OriginOS 4 |
Негізгі камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Үш камера | 50 MP, ƒ/1.8, 23 mm ( Кең бұрыш ), 1.6 μm, 1/0.98" Сенсор өлшемі Dual-Pixel PDAF gimbal OIS 200 MP, ƒ/2.7, 85 mm ( Перископты телеобъектив ), 0.56 μm, x3.7 Оптикалық зум, 1/1.4" Сенсор өлшемі Multi-Directional PDAF Оптикалық бейне тұрақтандыру (OIS) 50 MP, ƒ/2.2, 14 mm, 116° ( Ультракең бұрыш ), 0.8 μm, 1/2.0" Сенсор өлшемі Автофокус (AF) |
| Жарқыл | Иә |
| Жарқыл түрі | LED жарқылы |
| Мүмкіндіктер | 3D LUT import Түс спектрі сенсоры Жоғары динамикалық диапазон (HDR) Лазерлік автофокус Панорама Zeiss оптикасы Zeiss T* линза қаптамасы |
| Бейне түсіру | Иә |
| Бейне ажыратымдылығы | 4320p @ 30 fps 2160p @ 30/60/120 fps 1080p @ 30/60/120/240 fps |
| Бейне мүмкіндіктері | Dolby Vision HDR, Gyro-EIS |
Алдыңғы камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Бір камера | 50 MP, ƒ/2.5, 24 mm ( Кең бұрыш ), 0.64 μm, 1/2.76" Сенсор өлшемі Автофокус (AF) |
| Мүмкіндіктер | Жоғары динамикалық диапазон (HDR) |
| Бейне түсіру | Иә |
| Бейне ажыратымдылығы | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60 fps |
Батарея
| Түрі | Si/C Li-Ion |
| Сыйымдылық | 5500 mAh |
| Сымды қуаттау қуаты | 80 W |
| Сымсыз қуаттау | Иә |
| Сымсыз қуаттау қуаты | 30 W |
| Мүмкіндіктер | Кері сымды зарядтау |
Желі
| SIM карталары | Қос SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE қолдауы | Иә |
| Деректер жылдамдығы | 5G, LTE, HSPA |
| 2G диапазондары | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 MHz |
| 3G диапазондары | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| 4G диапазондары | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b42 (3500), b66 (1700 MHz) |
| 5G диапазондары | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n12 (700), n20 (800), n25 (1900), n26 (850), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n66 (2100), n77 (3700), n78 (3500), n79 (4700 MHz) |
Байланыс
| Wi-Fi қолдауы | Иә ( Wi-Fi 7 ) |
| Wi-Fi стандарттары | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/be |
| Wi-Fi мүмкіндіктері | Dual-band |
| Bluetooth | Иә, v5.4 |
| USB порттары | USB Type-C 3.2 USB On-The-Go DisplayPort |
| USB қосылымы | USB арқылы зарядтау, USB жаппай сақтау құрылғысы (UMS) |
| GPS қолдауы | Иә |
| GPS мүмкіндіктері | BDS (B1I & B1C & B2a), GALILEO (E1 & E5a), GLONASS, GPS (L1 & L5), QZSS (L1 & L5) |
| NFC қолдауы | Иә |
Мультимедиа
| Дыбыс зорайтқыш | Иә |
| Құлаққап ұясы | Жоқ |
| Аудио мүмкіндіктері | 24-бит/192 кГц Hi-Res аудио, Стерео динамиктер |
| FM-радио | Жоқ |
Мүмкіндіктер
| Сенсорлар | Компас Гироскоп Жақындау сенсоры Экран астындағы оптикалық саусақ ізі сенсоры |
| Арнайы мүмкіндіктер | Төтенше SOS жерсерік арқылы (хабарламалар мен қоңыраулар) - тек 16 ГБ + 1 ТБ үлгісінде қолжетімді |
Ескерту: Бұл беттегі ақпараттың 100% дәлдігіне кепілдік бере алмаймыз.
Vivo X100 Ultra суреттері
Жиі қойылатын сұрақтар
-
Vivo X100 Ultra бағасы қандай?
Vivo X100 Ultra бағасы - €980, ал алдағы күндерде баға өзгеруі мүмкін.
-
Vivo X100 Ultra шығарылым күні қандай?
Vivo X100 Ultra ресми түрде Сейсенбі, 28 Мамыр 2024 шығарылды
-
Vivo X100 Ultra дүкендерде бар ма?
Ия, Vivo X100 Ultra дүкендерде қол жетімді, өйткені ол әлі де өндірісте.
-
Vivo X100 Ultra салмағы қандай?
Vivo X100 Ultra-дің салмағы 229 грамм
-
Vivo X100 Ultra экранының өлшемі қандай?
Vivo X100 Ultra экранының өлшемі - 6.78 дюйм
-
Vivo X100 Ultra 5G желілерін қолдайды ма?
Иә, Vivo X100 Ultra келесі жиіліктерде 5G желілерін қолдайды: n1, n2, n3, n5, n7, n8, n12, n20, n25, n26, n28, n38, n40, n41, n66, n77, n78, n79
-
Vivo X100 Ultra-де қанша камера бар?
Vivo X100 Ultra артында Үш камера және алдыңғы жағында Бір камера бар